Twitter’da Takipçi Kazandıran Hesaplar 2023

Twitter’da takipçi artırmak için takipçi kazandıran hesaplara erişerek hesabınızdaki takipçi sayısını artırabilirsiniz. Bu prosedürü yaparken takip edeceğiniz hesapların profil fotoğrafının olmasına, bot hesap olmamasına ve şahsi bilgiler bölümünde açıklamaların bulunmasına dikkat edin. Twitter’da takipçi kazandıran hesaplardan bazıları;

Yazımızda ve Twitter Takipçi Kazandıran Hesaplar 2023 Sosyal Medya Twitter Takipçi Arttırma Popüler Twitter konusunda detaylar bulabilirsiniz.

@CokiyiBu @8lackk @iyifotolar @cilginyazar @takipci_treni
@bayegosuz @tweetalemi @Bi_laf @iyiReplikIer @okelimeler
@Twetolojist @buguzelmi @HarikaKelimeler @TakipsSaati @iyiYazmis
@TakipClub2 @sevimligrup @kutupokuzu @SozveTweet @YazarKulubu
@OdunHerif @CumleDoktoru @Kitapcumlelerii @takipetkaz4n @okuyombenabi
@LadysTweet @iyisozler @bilgingirl @eniyicumleler @MrEgosuz
@OzelCumleler @takipkonvoyu @smartkedi @agresifprofil @TakipClub1

Twitter Kano Nedir?

Twitter’da paylaşım yaptığınızda tweetinizin dibine gelen yorumlara mention denilmektedir. Mention sıralamasında göndericinin kullanıcı ismi ve atılma zamanına göre tweetlerin sıralanması laf konusudur. Bu şekilde kullananların Twitter isimleri tweetlerin başlangıcında bulunmaktadır ve bu etiketlenme durumuna Twitter kano ismi verilmektedir.

Peki, bu Twitter kano niçin önemlidir? Twitter kano, takipçi artırma yollarından biridir. Örnekle inceleyelim:

Twitter’da Takipçi Kazandıran Hesaplar

Elon Musk’ın atmış olduğu tweeti ele alalım. Bu tweetin dibine gelen mentionlara baktığımızda çoğu kullanıcının tweetini görmekteyiz.

Twitter’da Takipçi Kazanmak

Atılan bu mentionlarda kullananların tweetleri Twitter kullanıcıları tarafınca beğenilebilmekte, ilaveten kullanıcılar takip edilebilmektedir.

twitterdan takipçi kazanmanın yolları

Mention ile takipçi çoğaltmak size uzak bir şey gibi görünebilir ama olabildiğince etkilidir. Bilinen sayfaların ya da ünlülerin tweetlerinin dibine atacağınız tweetler ile daha çok kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Örnekte de görüldüğü gibi @DocumentingBTC hesabının Elon Musk’ın tweetinin dibine atmış olduğu Mention 1.6K insan tarafınca beğenilmiş ve 36 kullanıcı tarafınca retweet edilmiştir. Bu sayede kullanıcının profili daha çok Twitter kullanıcısına ulaşmıştır.

Twitter’da takipçi kasma yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Twitter’da Takipçi Kazanma Yolları

Twitter’da takipçi kazanmak istiyorsanız organik yoldan takipçilerinizi artırabilmenin yolları vardır. İşte takipçi kazanmanın püf noktaları:

  • Sık sık tweet atın: Profilinizi etken bir halde kullanmak takipçi kazanmanıza destek olmaktadır. Fakat takipçilerinizi devamlı tweet atarak da boğmamalısınız.
  • Kullanıcıları takip edin: Tüm takipçiler bana gelsin ama ben kimseyi takip etmeyeyim mantığı ne yazık ki işe yaramaz. Platformda karşılıklı etkileşim mühim olduğundan ilgilendiğiniz hesapları takip etmelisiniz.
  • Mention atın: Kullanıcıların attıkları tweetlere mention atmak, sizin profilinizin hem etkileşimini artırır hem de diğer kullanıcılar tarafınca görünmenizi sağlar.
  • Düşüncelerinizi paylaşın: Hesabınız sizi yansıtmalıdır. Hayatınızdan kesitleri ya da düşüncelerinizi yazıp paylaşarak takipçilerinize karşı samimi olabilirsiniz. Doğal hareket etmek her vakit avantajınızadır.
  • Çeşitli içerikler üretin: Profilinizde daime makale ya da daima video paylaşmayın. Fotoğraf, makale ve video paylaşımını dengede tutun. Örneğin pazartesi günü resim paylaştıysanız Salı günü makale içinde ne olduğu paylaşabilirsiniz.
  • Hashtag kullanın: Twitter’da doğru etiket kullanımında bulunursanız, çoğu kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Twitter’da gündem devamlı değişiklik göstermektedir ve gündem etiketleri bulunmaktadır. Gündem etiketlerini kullanarak siz de paylaşım yapabilir ve binlerce şahsa ulaşabilirsiniz.
  • Sabit tweetinizi iyi seçin: Profilinize girildiğinde en üstte sabitlediğiniz tweet gözükmektedir. Bu tweetini çok iyi seçmelisiniz. Genellikle kullanıcılar en iyi tweetlerini başa tutturmaktadırlar. Bu tweet, insanların sizi takip etmesini sağlayabilmektedir. Fakat bazı zamanlar sabitlediğiniz tweeti değişmeyi unutmayın.
  • Retweet edilecek tweetler atın: Başka kullanıcılara ulaşmak için, sizi takip eden insanların tweetinizi retweet etmesini sağlayacak içerikler paylaşın. Bu içerikler içinde gündem, küresel sorunlar, sorun çözüm önerileri gibi çoğu alan yer alabilir.
  • İletişime geçin: Diğer kullanıcılar ile iletişimde bulunmaktan çekinmeyin. Tweetlerinize gelen mentionlara yanıt verin ya da beğenin. Bu, etkileşimde bulunmanızı elde eden en mühim adımlardan biridir. İletişime aleni oluşunuz takipçilerinizin dikkatini çeker ve sizi diğer kullanıcılara da önermelerini sağlayabilir. Ayrıca ulaşılabilir olduğunuzu gören platform kullanıcıları sizi takip edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir