Telefonunuz İçin En Güzel Duvar Kağıtları

Telefonunuz İçin En Güzel Duvar Kağıtları

Telefonunuza yeni bir hava katmak istiyorsanız bunun için tercih edebileceğiniz çok sayıda görsel var. Temalar dışında telefonunuzun arka planına yeni bir görsel ekleyebilir, kilit ekranınızı özelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda duvar kağıtlarının full HD olması sebebiyle üst düzey bir çözünürlükle harika bir ambiyans katacağını söylemek gerekiyor.

Telefonunuz
Telefonunuz İçin En Güzel Duvar Kağıtları

Günümüz alternatifleri arasında cihazlarda popüler hale gelen dark mode yani karanlık mod ile uyumlu olan arka planlar çok daha sık tercih ediliyor. Dolayısıyla dark mode uyumlu duvar kağıtları telefonunuzun genel geçiş ekranlarında da sırıtmamış oluyor. Hem iOS mobil işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda hem de Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde farklı konseptlere ait pek çok duvar kağıdını indirip kullanabilirsiniz.

Cihazınıza duvar kağıdı indirmek için aşağıda farklı konseptlere göre gruplandırılmış olan listeden dilediğiniz bir görseli seçin. Görseli seçtikten sonra görsel üzerine uzun süre basılı tutun ve çıkan açılır menüden resmi kaydet seçeneğine tıklayın. Bu sayede galerinizde görüntüleyebileceğiniz şekilde fotoğrafı indirmiş olursunuz. Ardından galeride fotoğrafın ayarlar kısmından duvar kağıdı olarak ayarla ya da kilit ekranı olarak ayarla seçeneğiyle işlemi tamamlayabilirsiniz.

En güzel duvar kağıtları için seçilmiş olan bu görsellerin tümü full HD kalitede olup farklı alternatifleri içermektedir. Hayvanlar, arabalar, spor, şehir manzaraları, oyunlar ve karakterler, çiçekler, manzaralar, dünya ve uzay, aşk, meyveler gibi çok sayıda alternatif atmosferi telefonunuzun ekranına taşıyabilirsiniz.

ojoJ21IY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir