Red Dead Redemption 2 Ön Siparişleri Büyük Bonuslarla Geliyor

Yakında ön sipariş vererek Special veya Ultimate sürümüne ücretsiz bir yükseltme alabileceğiniz Red Dead Redemption 2 ile baş başa kalacaksınız.
Oyunu…

Yakında ön sipariş vererek Special veya Ultimate sürümüne ücretsiz bir yükseltme alabileceğiniz Red Dead Redemption 2 ile baş başa kalacaksınız.

Bu yazıda ve Red Dead Redemption 2 Ön Sipariş Büyük Bonuslar Geliyor Oyun Sipariş Bonuslar Red ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Oyunun PC için ön siparişlerinde ise büyük kampanyalar ve teklifler söz konusu olacak.

Red Dead Redemption 2, 5 Kasım’da PC’ye geliyor ve en sonunda ön sipariş verebileceğimiz anlara ulaştık. Planlandığı gibi, Rockstar 8 Ekim’de bugün başlatılan Rockstar Games Launcher ile Red Dead Redemption 2 ön siparişini açtı.

Oyun daha sonra başka mağazalarda da satışa sunulacak, ancak şimdilik Rockstar’ın kendi bilgisayar mağazası, övgüye değer bir kampanyayla PC’de önceden sipariş verilebilecek tek nokta. Gerekli sistem gereksinimleri de onaylandı ve bekleyiş başladı.

Rockstar, ön alımlar için çeşitli bonuslar sunarak anlaşmayı tatlandırıyor. 22 Ekim’de Rockstar Games Launcher’da ön sipariş verenler iki ücretsiz oyun seçme şansına sahip olacaklar.

Seçenekler arasında aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı harika Rockstar oyunları bulunuyor.

Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Bully: Scholarship Edition
L.A. Noire: The Complete Edition
Max Payne 3: The Complete Edition
 

Ek olarak, Rockstar Games Launcher ile PC’de Red Dead Redemption 2’yi önceden satın alan herkes, hikaye modu ve Red Dead Online’a yayılmış içerik dahil olmak üzere çeşitli oyun içi bonuslar kazanır. Bu, aşağıdakileri promosyonları içerecek.
Hikâye modu için Outlaw Survival Kit
Hikâye modu için War Horse
Hikâye modu için Le Tresor des Mortes Treasure Haritası  
Hikâye modu için Nakit Bonusu
Red Dead Online için 50 Gold Bar
 

Sonunda, Red Dead Redemption 2, Rockstar Games Launcher ile ön sipariş vermeyi etkin bir şekilde bizlere sundu.

Bu sayede 20$’a varan bir avantaj elde edebilirsiniz. Şu anda standart sürümü satın alamazsınız – bunun yerine, 60 ABD doları olan sürümünü satın almak, normalde 80 ABD doları olan Özel sürümü size sunarken, 80 ABD doları tutarında bir fiyatı seçerek, 100 ABD Doları tutarındaki Nihai sürümü size sunar. Yani tüm sürümler arasında 20 $ net bir kâr marjı oluştuğu söylenebilir.

Red Dead Redemption 2, 23 Ekim’den başlayarak Red Dead Online’a 25 Gold Bars bonusu ile Epic Games Store, Green Man Gaming, Humble Store, GameStop ve diğerlerinden ön sipariş vermeye hazır olacak.

Oyunun Steam’e eklenmesi ise en çok beklenenler arasında. Fakat bunun için Aralık ayını beklemek zorunda kalacağız.

93047