Pencere Lekeleri Nasıl Çıkartılır?

Kaçınılmaz lekelerden bir tanesi olarak gösterilmekte olan pencerelerin 15 günlük periyotlarda silinmemesi gibi durumlarla ya karşılaşıldığı zaman ne kadar kol..

Kaçınılmaz lekelerden bir tanesi olarak gösterilmekte olan pencerelerin 15 günlük periyotlarda silinmemesi gibi durumlarla ya karşılaşıldığı zaman ne kadar kolaylıkla yayabilir. Başta çıkarılması zor görünen pencere lekelerini temizleme nin birçok püf noktası bulunmaktadır Bu püf noktaları sizlere de doğru şekilde uygularsanız pencere temizleyiniz çok basit bir şekilde gerçekleşebilir.

Bu makalede ve Pencere Lekeleri Lekeleri Çıkartma Cam Temizliği Pencere Temizleme Yöntemleri Lekeli P hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pencere temizliğini yaparken Aseton tiner benzin katı parçacıklı Temizlik Ürünleri gibi aşırı kimyasal içeren ürünleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. 

Zamanda zımpara kağıdı gibi unsurların da kullanılması son derece büyük bir önem teşkil etmektedir. Ortamda boya yapacaksanız Eğer pencereleri maskeleme bandı ile kaplamalı sınız Aksi takdirde boyayı kazımak için camın veya pencere içirmek matlaştırmak gibi problemler ortaya çıkartabilir. Pencerelerin yakınında ısı kaynaklı makineleri çalıştırmanızı tavsiye etmiyoruz hem canımda hem çerçevede geri dönüşü imkansız olan problemler ortaya çıkartabilirsiniz.

Aşırı miktarda kirlenmiş olan pencerelerin temizliğinde ilk başta varsa hortum yardımıyla evde bol suyla beraber uygulama yapmanızı tavsiye ediyoruz. Yapışık kalmış olan tozların tavana gidilmesi ve üzerine kum taneciklerinin deki yüzey temizlemekte ki en başarılı yöntem su ile beraber temizleme dir.

Pencere yapışkanlı bantları üzerinde bulunuyorsa Güneş gördüğü anda bak yüzeye işleyecektir en kolay çıkarma yöntemi saç kurutma makinası ya da fön makinesi ile beraber uzaktan ısı uygulayarak çıkarma yöntemi olacaktır.

çok kirli olmayan pencerelerinizi periyodik zamanlar altında nemli bez ya daha mikro fiber bez ile beraber fındık suya temizlediğiniz zaman rahatlıkla temizlendiğini göreceksiniz. Inatçı lekelerde amonyaklı temizleyicileri kullanmanız doğal ürünleri kullanmanız daha önemli sonuçlar ortaya çıkartır.

Oyun içerisinde birazcık su karıştırarak ortaya çıkarmış olduğunuz solüsyon camların rahatlıkla temizlenmesini sağlayacaktı. Içerisine sirkeli su uygulayarak bir temizlik malzemesi oluşturup evinizde bunu yine camları temizlemeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aşırı miktarda sert yüze sahip olan temizlik bezleri camlara zarar verebileceği için tercih edilmemesi gerekmektedir. Inatçı lekelere karşı çözüm ararken dikkat etmeniz gereken en önemli husus temizlik malzemesinin uygularken kullanmış olduğunuz bezlerinin sertlik orada olmaktadır.

90867