Instagram Hikâyesine Gizlice Bakmanın 3 Yolu

Instagram

Instagram hepimizin en sık kullandığı sosyal ağ olmakla beraber halen daha gizemlerini çözemediğimiz bir deniz olarak tanımlanabilir. Örneğin hikâyeler özelliği olan Story için pek çok muamma var. İzleyenlerin neye göre listelendiği bilinmediği gibi merak edilen noktalardan birisi de Instagram hikâyeleri gizlice görülebilir mi oluyor.

Bu makalede ve Instagram Hikâye Gizlice Bakma Instagram Hikâyesi Gizlice Instagram Hikâyesi İzleme Instagram Hikâyesine konusunda detaylar bulabilirsiniz.

Instagram
Instagram Hikâyesine Gizlice Bakmanın 3 Yolu

Farklı sebeplerden ötürü bir kişinin hikâyesine bakmak isteyebilirsiniz. Bunda garip bir durum yok. Ancak bu sebepler dolayısıyla karşıdaki kişinin sizin baktığınızı görmemesi birincil önceliğiniz olabilir. Bunu sağlayabilecek çeşitli web servisleri, uygulamalar ve eklentiler mevcut.

İlk olarak dikkat edilmesi gereken nokta hikâyelerine bakacağınız hesabın gizlilik durumudur. Eğer herkese açık yani kilitli olmayan bir hesap ise her yöntemle gizlice Instagram hikâyesi görülebilir. Instagram hikâyelerine gizli bakmak için en zor kısım ise kilitli hesaplarla ilgilidir. Aslında burada da zorluk olmasa da güvenlik açısından çeşitli endişelerden söz etmek mümkündür.

  • Instagram Hikâyelerine Gizlice Bakmanızı Sağlayan Web Servisleri

Instagram hikâyeleri paylaşıldıktan sonra 24 saat içerisinde kaybolur. 24 saat içerisinde hikâyeyi görenler ise paylaşan kişiye rapor şeklinde sunulur. Dolayısıyla bu listede yer almadan o hikâyeyi görmek istiyorsanız StoriesIG.me ya da Storysaver.net gibi web servislerini kullanabilirsiniz. Site açıldığında karşınıza bir kullanıcı adı paneli çıkacak. Buraya karşıdaki kişinin kullanıcı adını yazın ve indir deyin. Robot olmadığınızı doğruladıktan sonra son 24 saat içerisinde paylaşılmış olan hikâyeler karşınıza çıkacaktır. Dilerseniz hikâyeleri indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olup kilitli olmayan hesaplar içindir. Eğer karşıdaki hesap kilitliyse uygulamayı kullanmalı, uygulamaya ise o hesabı takip eden kendi hesabınızla giriş yapmanız zorunludur.

  • Instagram Hikâyelerine Gizlice Bakmanızı Sağlayan Uygulamalar

Genellikle kilitli hesaplar için en çok kullanılan seçenektir. Burada da öne çıkan aplikasyonlar arasında Storysaver ile Followly var. Uygulamayı indirerek hesabınızla giriş yaptıktan sonra tüm takip ettiğiniz hesapların storylerini görünmeden izleyebilir, bu hikâyeleri indirebilirsiniz. Aynı zamanda Google Chrome tarayıcısı için geliştirilmiş olan IG Stories for Instagram eklentisi yine aynı prensiple çalışır. Hesabınızla giriş yaptıktan sonra tüm takip ettiğiniz hesapların hikâyelerini gizlice görebilir, indirebilirsiniz.

  • Fake Hesap Kullanarak Instagram Hikâyelerini Görme Yöntemi

Bu en çok kullanılan ve tamamıyla güvenli yollardan birisidir. İkincil bir hesap açmak ve bunu karşıdaki kişinin ilgi alanlarıyla alakalı bir biçimde tercih etmek işinizi kolaylaştırabilir. Farklı insanları takip etmeniz ve onların da sizi takip etmesini sağlamanız inandırıcılığı arttıracaktır. Böylece karşı tarafın hesabı kilitli olsa bile hikâyelerini kolayca görebilirsiniz.

7rfGFJqs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir