Duş Perdesi Nasıl Takılır?

Duş Perdesi Nasıl Takılır? Duş almak banyonuzun ıslanmasına sebebiyet vereceğinden ötürü duş perdesinin doğru bir biçimde asılıyor olması son derece büyük bir ..

Duş almak banyonuzun ıslanmasına sebebiyet vereceğinden ötürü duş perdesinin doğru bir biçimde asılıyor olması son derece büyük bir önem teşkil eder. Banyodan çıkan hem sabun hem şampuan hem de diğer artıklar etrafa yayılır Samanyolu sürekli olarak temizlemek zorunda kalacaksınız. Bu sebeplerden ötürü duş perdesinin doğru şekilde atılması gerekiyor.

Duş perdesinin takmanın kolay yolları?


Elinizde Yoksa önceki duş perdesi borusu ve kancasını satın alın. Duş perdeniz suyu değmemesi için özel olarak yapılmadıysa su geçirmez bir duş perdesi Aslı’yla almanızda büyük bir fayda olacaktır. Daha sonra duş perdesi borusu Duş alırken dışarıya su çıkmasını önleyecek şekilde iki duvarın arasında yerleştirme işlemini gerçekleştirin.

Videolarından gevşeterek duvarların arasında sayacak korumak getirin. Sağlam bir şekilde durması son derece büyük bir önem teşkil etmektedir Bu sebeplerden ötürü taze borusuna gerekli direnci Yakala atmanız gerekiyor.

Duş perdesi borusu yerleştirildikten sonra boruya kancaları nasıl olup olmadığını kontrol etmek için bir kaç Deneme yapın Eğer kancalarının uygun büyüklüklerde ise atma işlemine gerçekleştirebilirsiniz. İkinci aşamada kancaları  duş perdesinin üzerine geçirin. Astınız ıslak olan duş tarafına ve duş Karadeniz’in kurulan banyo tarafında bakıcı ondan dolayı bütün kancaları duş perdesi borusuna yerleştirmeniz büyük bir önem teşkil etmektedir.


Beyaz duş perdeleri uzun geldiyse ve yere kadar değiyorsa bu durum ileride küf ya da kir oluşmasına sebep olabilir bu nedenlerden dolayı ne elinize aldığınız Bir makas yardımıyla fazla gelen kısımları biraz kesmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Tebeşir ya da sabun yardımıyla çekeceğiniz noktayı bir cetvelle beraber düzgün bir şekilde çizdikten sonra makasla buraların üzerinden geçerek doğru bir kesme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İlerleyen günlerde duş perdeniz boruya asıldığı yerden yırtılabilir ya da yapılabilir. Bunun yerine yeni bir duş perdesi almak çok kolay bir şekilde düzeltmek için önemli olacaktır. Uygun fiyatlı olan birbirinden güzel duş perdesi modellerinden herhangi bir istediğiniz bir modeli tercih ederek ardından tekrardan yıpranmış olan duş perdesi ile değiştirebilirsiniz.

39874