Zayıflamada En İyi Buluş; Fit İn Time

Zayıflamada yeni buluş ve son yılların geliştirilmiş en etkili zayıflama metodu olarak adlandırılan Fit İn Time yönteminde amaç kasları kuvvetlendirmek, kişini..

Zayıflamada yeni buluş ve son yılların geliştirilmiş en etkili zayıflama metodu olarak adlandırılan Fit İn Time yönteminde amaç kasları kuvvetlendirmek, kişinin kendine özel metabolik hızını yükseltmek ve zayıflarken kas kaybı yaşamadan vücudun direk yağlarını yakmasını hedeflemektedir.

Bu içerikte ve Zayıflama En İyi Buluş Fit İn Time Diyet Kilo Verme Sağlıklı Yaşam Fitness ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Fit İn Time antrenmanı ile zayıflamak mümkün fakat önemli detaylardan biri olan bu sporun her spor salonunda yapılabilir olmamasıdır. Özel teknolojik aletlerin ve uzman hekim ve çalıştırıcı eşiğinde yapılması oldukça önemlidir.

EMS teknolojisi ile tüm kas gruplarınızı ve vücudunuzu elektrik akımı ile kendi iradenizin çok üzerinde çalıştırarak sadece 25 dakikanızı ayırarak normal sporlarda harcadığınız 4 saatlik zamanı harcayarak yaparak karşılayabilirsiniz.

Fit İn Time faydaları tüm ana kas gruplarının aynı anda çalıştırdığı için tüm vücut çalıştırdığı için bölgesel değil tüm vücut için 25 dakika yeterli olacaktır. Vücut elektrik akımıyla harekete geçirerek metabolik hızını yükseltmektedir.

Metabolizma hızlandığın da kas güçlenecek ve sadece yağ hücreleri yok olacaktır. Bu yöntem sayesinde zayıflayacak, kaslarınızı kuvvetlendirecek vücut olarak sarkmalardan kurtularak sıkılaşacak var olan birikmiş yağ dokularının oluşturduğu selülitlerinizden kurtulmuş olacaksınız.

Tüm diyet listeleri ne kadar sağlıklı olursa olsun dengeli beslenmediği biz sürece kas kaybı yaşayarak zayıflamayı ortay çıkarmıştır.


Kaslar vücudunun motor mekanizmalarıdır ve kasların kuvvetsizliği beraberinde kiloyu getirecektir yani kas kuvvetsizleştikçe metabolizma hızı zamanla yavaşlayacaktır.

Vücudun kas hacmi ne kadar artarsa bazal metabolizma hızı da o kadar yükselir ve bunun sonucunda zayıflamak, kilo kontrolü ve vücudu şekillendirmek o kadar kolaylaşır.

Kasların güçlenmesi vücudun gün boyu enerji harcamasını sağlayarak kişinin hem enerjik olmasına hem de gün boyu yağ yakımının hızlı bir şekilde devam ettiğini göstermiştir.

Güçlendirdiğiniz kaslarınız her gün yağ yakımının hızlanması anlamına gelmektedİr.

Kilo verirken kasların kaybedilmeden zayıflamak oldukça önem taşırken tüm zayıflama metotlarına bakıldığında vücutta görülen zayıflama genelde kaslardan oluşmaktadır bu da geri gelecek kiloların artması demek anlamını taşımaktadır.

Kaslarınız sizin zayıflamak için ondan aldığınızı tekrar hızlı ve daha çok kilo alarak geri alacaktır.

Bu yöntem sayesinde kaslarınız kuvvetlenirken kilo vererek sağlıklı bir vücuda ve ruh salığa kavuşmanız vadeden bir spor dalı olarak dikkat çekiyor.

Kısa sürede harcayarak yapacağınız bu spor yaparak forma girme kolaylaşacak, vücudunuz sadece zayıflamakla kalmayacak şekil olarak estetik kıvrımlara kavuşacak, özellikle sırt ve bel ağrıları şikâyetleri olanlar için oldukça faydalı olacaktır.

98561