Yağ Yakmak için Az Vakit Harcamak da Yeterli Olabilir

Yağ Yakmak için Az Vakit Harcamak da Yeterli Olabilir. “Sadece 30 dakikada %50 daha fazla yağ yak.”

Bu yazıda ve Yağ Yakmak Vakit Harcamak Az Vakit Yeterli Olabilir Yağ Yakma Yöntemleri Zaman Yönetimi konusunda detaylar bulabilirsiniz.

Bir dönemler spor dünyasında koşuya karşı ciddi ön yargılar bulunuyordu. Koşmanın kas kaybına neden olduğu, sabit tempolu ve uzun süreli kardiyo egzersizlerinin yağ yakımına herhangi bir katkısı olmadığı gibi iddialar çok sık belirtilmiştir. Fakat European Journal of Endocrinology dergisindeki bir araştırma, tüm bu iddiaları çürütecek nitelikte bulguları sunuyor.

Şimdi de sizinle suyun gücünü gösteren bir bilgi paylaşalım: 30 dakikalık bir koşu boyunca yarım litre su içmek, su içmeden yapacağınız koşuya göre vücudunuzun yüzde 50 daha fazla büyüme hormonu salgılamasına neden oluyor.

Ayrıca büyüme hormonu kas gelişimi ve büyümesinde kilit rol oynarken, son derece etkili bir yağ yakma aracı olduğu da bir gerçektir. Size önerimiz, kısa sürede daha çok yağmayı planlıyorsanız, suluğunuza spor çantanızda her zaman yer vermeniz gerekiyor.

Yağ Yakmak için Koşunun Faydaları

Yağ Yakmak için Koşunun Faydaları

Genç Kal

Yağ Yakmak için Koşunun Faydaları. Yapılan çalışmalar sonucunda haftada iki kez 30 dakikalık kardiyo egzersizi uygulamak, kırışıklıkların azalmasında neden oluyor. Koşu ile her daim genç kalmanız mümkündür.

Depresyonu Geride Bırak

Koşmanın, depresyon riskini yüzde 20 azalttığı bilinmektedir. Kendinizi mutsuz ve depresif hissettiğiniz anlarda hemen koşu ayakkabılarınızı giyin ve tüm sorunları arkanızda bırakarak koşu yapın. Kafanızdaki olumsuz düşünceleri boşaltmanın en etkili yolu; koşu yapmaktır.

Daha Fazla Seks

Düzenli olarak uzun kilometreler koşan çiftlerin, haftalık seks sayıları, koşmayanlara göre daha fazla olduğu yapılan alışmalar ile kanıtlanmıştır. Size tavsiyemiz; seksin daha keyifli bir kardiyo çalışması olduğunu unutmamanız!

98474