Tiktok Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Tiktok yarattığı algıyla kişilerin, kurumların ve tabii ki reklam verenlerin hızlı bir biçimde dikkatini çekti. Ülkemizden de çok sayıda fenomen çıkaran sosyal paylaşım platformunda şansını deneyen pek çok kişi var. Takdir edersiniz ki kullanıcı adı fenomen olma yolunda önemli bir unsur olarak algılanabilir. Akılda kalıcı, mizahi yönü olan veya sizi tam anlamıyla tanımlayan bir kullanıcı adı bu fenomen denizinde şansınızı bir nebze arttırabilir.

Bu içerikte ve Tiktok Kullanıcı Adı Değiştirme Tiktok Kullanıcı Adı Değiştirme Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir 6 hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tiktok
Tiktok Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Tiktok kullanıcı adını değiştirme işlemi işte bu yüzden son derece revaçtadır. Bir deneme yapan fakat içeriği yeteri kadar tutulmayan kişiler yeni bir hesap açmak yerine profil kullanıcı adlarını değiştirerek sıfırdan bir başlangıç yapabiliyorlar. Üstelik var olan kitleleri de kalmış oluyor. Tiktok kullanıcı adı nasıl değiştirilir diyenler şu adımları takip edebilirler.

  • Cihazınızda yüklü olan Tiktok uygulamasına girin.
  • Profil kısmına tıklayın ve karşınıza çıkan Profili Düzenle seçeneğiyle devam edin.
  • Karşınıza çıkan ekranda kullanıcı adı kısmını göreceksiniz.
  • Buraya tıklayarak var olan ismi silebilir, yerine yenisini yazabilir ve kaydedebilirsiniz.

Tiktok kullanıcı adı değiştirme son derece basit birkaç adımdan oluşuyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli kriter başkası tarafından kullanılmayan bir isim olmasıdır. Paylaşılan videolarda filigran şeklinde kullanıcı adınız yazdığı için insanlarda oluşturacağınız algının ilk adımlarından birisi kullanıcı adınızdır. Tiktok kullanıcı adı değişimi için her kullanıcıya 30 günde bir kez hak tanımaktadır.

gZUMt0OA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir