Sigara Kokusu Arabadan Nasıl Çıkar?

Arabanın içerisinde sigara kullanmak Maalesef çok fazla sürücü tarafından sürekli olarak yapılmakta olan Kötü alışkanlıkların başında gelmektedir. Zamanla kolt..

Arabanın içerisinde sigara kullanmak Maalesef çok fazla sürücü tarafından sürekli olarak yapılmakta olan Kötü alışkanlıkların başında gelmektedir. Zamanla koltuklara ve araç tavanına sürmekte olan sigara kokusunu çıkarmakta birçok araç sürücüsü ciddi problemler yaşamaktadır.

Yazımızda ve Sigara Kokusu Araba Kokusu Çıkar Sigara Kokusu Nasıl Çıkarılır Arabadan Sigara Kokusu Çıkar Kokus hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Birçok araç kokusu sayesinde içeriye sinmiş olan kokuyu maskeye bilirsiniz fakat ciddi anlamda kokunu giderilmesini sağlayamıyor sunuz. Şimdi bu konuda neler yapılması gerektiğini hep beraber bakalım.

Aracın içerisindeki kötü kokulardan kurtulmak için yapacağınız en basit yöntemlerden bir tanesi Aracınıza güzel kokulu banyo tuzlarından eklemek olabilir bunun için birkaç tane güzel banyo kokusunu dikişsiz bir çay süzgeci ne koyarak torpidoda yerleştirin. Tuzun bıçak misali kokuyu bir kerede kesmesini Tabii ki bekleyemezsiniz fakat sinen koku zamanlar tamamen yok olacaktır Ve Aracınız çok daha güzel kokuyor.

Sigara benzeri sinmiş kötü kokulardan tamamen kurtulabilmek için kurulmuş bitkilerden faydalanabilirsiniz aracınızın Güneş gören bir kısmına ki bu araç kullanırken genelde arabanın arka tarafa olması gerekmektedir yerleştirdiğiniz zaman kokular ortadan giderim. Tercihinize göre fesleğen ya da kokulu güzel bir yaş bitki yerleştirilebilir güneş altında kururken Arabanın içerisinde hoş bir koku bırakır.

Sigara kokusunu yok eden diğer önemli özelliklerin başında da arabada kullanabileceğiniz bal mumları gelmektedir. Bal mumları aracınızın bardaklık kısmına yerleştirilebilir ve bir miktar sizin tercihinize göre burada bekletilerek sigara kokusunu tamamen arabanın içerisinden çıkartabilir.

Sigara kokusuna karşı kullanabileceğiniz diğer özelliklerin başında da bitkisel yağlar gelmektedir. Paspas larına özel bir şekilde bu kokulara sıkarak kötü kokulara tamamen ortadan kaldırabilirsiniz organik olarak bulabileceğiniz esansiyel yağlar tamamen bunun temizliğinde önemli bir rol oynayacak.

Esansiyel yağları kullanmak için arabanızın paspasların arada koltuklarına damlatma yöntemini de uygulayabilirsiniz yada bir sıcak su kaynatarak Arabanın içerisinde duruyorken bekletirseniz esansiyel yağlar bu sıcak su içerisinde tüm arabanıza yayılır ve kötü kokular tamamen ortadan gider.

99319