Seks Kazaları! Birçok Kişinin Başına Geliyor Aman Dikkat!

Seks Kazaları! Birçok Kişinin Başına Geliyor Aman Dikkat! Yatakta işler değişip, vücut ısınız maksimum seviyelere çıkarak; ısırıklara, tahrişlere ve daha fazlasına yol açtığında nasıl bir yol izlemeliyiz?

Seks sırasında kendinizi Superman gibi hissediyor olmanız mümkün. Ancak karanlık yatak odasında başınıza neler gelebileceğini tahmin edebiliyor musunuz? Morluklar, kesikler ve hatta gece yarısı acil serviste biten mutsuz bir son… Benim başıma gelmez demek yerine; karşınıza çıkabilecek böyle kötü sürprizler sonrasında ne yapmanız gerektiğini bilmeniz gereken durumlar;

Tehlikeli Seks Kazaları Penis Kırılması

Seks Kazaları Penis Kırılması

Peniste kemik bulunmaz ancak sertleşmesini sağlayan “corpora cavernosa” adında tüpler bulunmaktadır. Algılamayı kolaylaştırmak için bunu şişirilmiş tekerlek gibi düşünebilirsiniz. İlişki sırasında garip açılardan penisinizi sokmaya çalışırsanız, bu dokuyu yırtarsınız ve penis kırılması denen olay oluşur. Patlayan lastik gibi de havası iner ve büzüşerek gecenin erken sonlanmasına neden olur.

Tedavi

En sık karşılaşılan sorunlardan biridir olmakla beraber genellikle çözüm olarak ameliyat yapılarak sağlanıyor. Ameliyatta, yırtılan nokta bulunup dikiliyor. Kadın partnerinizin üstte olduğu pozisyonlarda daha sakin davranmaya özen göstermelisiniz.

Yanık, Tahriş, Kızarıklık

Seks Kazaları Yanık, Tahriş, Kızarıklık

Kayganlaştırıcı olmayan seks, iki tahtanın birbirine sürtünmesine benzer. Bu durum; kaşınma, yanma, kızarıklık ve tahrişe sebep olacaktır. İlişki sırasında yeterince kayganlık olmama ihtimaline karşı, yanınızda mutlaka bir kayganlaştırıcı bulundurmak mantıklı bir çözüm olacaktır.

Tedavi

Cildin diğer noktalarında olduğu gibi sakinleştirici etkili bir krem veya aloe veralı bir jel kullanarak rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Seks Kazalarından Biri de Vakum Deformasyonu

Seks Kazalarından Biri de Vakum Deformasyonu

Partneriniz ister oral seks üstadı olsun, ister vakumlu seks oyuncakları kullanın; aşırı emişten dolayı penisinizde kızarıklık ve morarma gibi deformasyonlar meydana gelmesi olası bir sorundur. Bu durum penisiniz kan toplamasına yol açar.

Tedavi

Penisinizde kılcal damarlar bulunduğundan, iç kanamaya neden olabilir. O bölgedeki deri çok hassas olduğu için, kendi haline bırakmalı ve sakin davranmalısınız. Göreceksiniz ki bir süre sonra eski haline dönecektir. Şayet bir haftadan daha uzun sürerse mutlaka doktorunuza görünmekte yarar olduğunu hatırlatalım.

Sexy young woman sit on bed and enjoy. Guy is behind her. He kiss model and take off her red bra. They sit naked at window

Isırık İzi

Çoğu ısırık cinsel bir saldırıda meydana gelebilen sorunlar arasında bulunuyor. Şayet böyle bir durum söz konusu değilse, oral seks sırasında partnerinizin diş izleri ya da sıyrıklardan dolayı da kaynaklanabiliyor.

Tedavi

Öncelikle penisinizin derisini yırtık olup olmadığı konusunda emin olmaya çalışın. Ardından bir yırtılma ya da sıyrık söz konusu ise, antibakteriyel krem/merhem sürebilir veya doktorunuza danışarak antibiyotik tedavisine başlayarak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

En Sık Rastlanan Seks Kazası Penis Ağrısı

Yoğun bir seks takviminden sonra penisinizin ağrıması normaldir. Hatta kırmızı ya da mor bir renk alması da mümkün. Bunun başlıca nedeni ise sert kalması için penise çok fazla kan gittiğinden dolayı uzun süren ereksiyon durumudur.

Tedavi

Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece biraz dinlenerek, bu durumu atlatabilirsiniz.

Testis Ağrısı

Özellikle seks esnasında testisler zarar görmemektedir. Fakat yine de bazen ağrı yaşamanız mümkün olabiliyor. Sıkma, çekme ya da bükülme sonucunda bu durum meydana gelebiliyor. Bazen de güçlü bir boşalma sonrası ağrı hissettiğinizi fark edebilirsiniz.

Tedavi

Belirli bir tedavi yöntemi bulunmamaktadır. Özellikle testisler çok hassas yapıda olduklarından, onlara biraz daha özen göstermenizin yeterli olacağı kanısındayız.

54488