Partneriniz ile Keyifli Gece Yaşama Yolları

Ateşli bir gece geçirmek ve eşinizi zirveye çıkarmak her erkeğin istediği bir durumdur. Günümüzde çoğu erkeğin seks hayatını sadece tatmin olmaya yönelik şekillendirmiş olduğu görebiliyor. Aynı şeyi elbette kadınların yaptığı da su götürmez bir gerçek.

Ateşli Bir Gece Geçirmek İçin Bunları Yapın


Ateşli bir gece geçirmek ve eşinizi zirveye çıkarmak her erkeğin istediği bir durumdur. Günümüzde çoğu erkeğin seks hayatını sadece tatmin olmaya yönelik şekillendirmiş olduğu görebiliyor. Aynı şeyi elbette kadınların yaptığıda su götürmez bir gerçek.

Bu yazıda ve Partner Keyifli Gece İlişki Romantik Akşam İlişki Tavsiyeleri Sevgiliyle Zaman Ge konusunda detaylar bulabilirsiniz.

Elbette seks hayatınızdan memnun olabilirsiniz. Kendinizi seks konusunda yeterli olabildiğiniz de düşünüyor olabilirsiniz.

Bu durumda hakkında bir şey söyleyemeyiz. Fakat yine de tavsiyelerimizi okuyun ve uygulamaktan çekinmeyin. Seks yaşantınızdaki değişime kendiniz tanık olacaksınız. Dha fazla uzatmadan ateşli bir seks yaşantısına sahip olmanız için neler yapmanız gerekmekte bunlara bir el atalım.

Partnerinizi Tanıyın!


Ateşli bir seks istiyorsanız eğer ilk olarak seks yapacağınız parterinizi iyi tanımanız gerekmekte. Burada nelerden hoşlandığını ya da kişiliğinden bahsetmiyoruz. Partneriniz hangi pozisyonda daha fazla zevk alıyor? Seks esnasında neleri seviyor ya da neleri sevmiyor?

Her kadın ya da her erkek aynı şeylerden hoşlanmayacaktır. Bu konu hakkında bir genelleme yapmaya çalışmayın. Önceki partnerinizin sevdiği bir şeyden şimdiki partneriniz nefret edebilir.

Kendinizi Tanıyın!


Partnerizi tanıdığınız kadar da kendinizi iyi tanıyor musunuz? Seks esnasında daha önce denememiş olduğunuz hatta hoşunuza gitmeyeceğini düşündüğünüz bir pozisyon ya da farklı bir durumdan zevk alabillirsiniz. Partneriniz zevk alıyor diye sizin hoiunuza gitmeyecek bir şey yapmak zorunluluğunda değilsiniz.

Plansız Seks Ateşli Olabilir!


Her ne kadar seks için en uygun zaman sabah saatleri olsa bile seksin kesin kuralları olmadığı gibi saati de yoktur. Plansız seksi ateşli olmasının sebebi beklenmedik olmasıdır, olaylar sadece kendiliğinden gelişir.

İdeal Seks Pozisyonlarınız Olsun!


Kendinizi tanıyorsunuz, partnerinizi de tanıyorsunuz. Bu da demek oluyor ki en fazla zevk aldığınız pozisyonları biliyorsunuz. Bu pozisyonlardan beş ya da altı tanesini belirleyin. Bunları dönüşümlü olarak uygulamalısınız.

Farklı Şeyler Deneyin!


Seksi ateşli yapan şey seks sırasında yapılan ufak fanteziler, oyunlar ve farklılıklardır.

Her öğün aynı yemeği yediğinizi düşünün. Bir süre sonra oldukça sıkıcı bir duruma bürünmeye başlayacak ve sonrasında ise aynı yemekten bıkmaya başlayacaksınız. Fakat o yemeği her seferinde farklı bir sos ile yemek zevk alarak yemeye devam etmenizi sağlayacaktır.

Seksi İç Çamaşırları Tercih Edin!


Hem partneriniz hem de kendiniz için biraz iç çamaşırı alışverişi yapın. Seksi iç çamaşırlar ateşli bir gecenin olmazsa olmaz durumlarından birisidir. Tek tip ve tek renk iç çamaşırlarını da çeşitlendirmekte de fayda var.

Farklı Rollere Bürünerek Fantezi Yaratın!


Bu durum için profesyonel bir oyuncu olmanıza gerek yok sadece içinizden geldiği gibi yapın. Bir fanteziniz var ise gecenizi ateşlendirmek adına işte size iyi bir fırsat. Bunun ile ilgili kıyafetler giymekten de çekinmeyin.

Ufak Sürprizler Yapın!


Düzenli bir ilişkiniz var ise (evlilik gibi) düzenli olarak çiçek almanız ya da sık sık dışarı yemeğe çıkmanız pek fazla mümkün bir durum olmayacaktır. İnanın ki eşiniz de bunun farkındadır. Fakat kadınlar sevildiğini duymak ve hissetmek ister.

Ayda bir de olsa eşinize bir çiçek alın, ara sıra romantik bir akşam yemeği hazırlayın ya da sabah eşinizden erken kalkıp kahvaltı hazırlayın. Hepsinden önemlisi eşinize onu ne kadar sevdiğini söyleyin. Eşiniz mutlu olduğu sürece sizde mutlu olacaksınızdır.

1117