Rüyada yanardağ görmek ne anlama gelir

Yanardağ

Rüyada görülen yanardağın patladığını görmek, genç bir erkek için, yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bu aşkın mutluluk getirmeyeceğine işaret eder. Bu rüya orta yaşlı birisi için, gönülsüz olarak çevresinin değişeceğine yorumlanır. Genç bir kadın bu rüyayı görmüş ise, çok seveceği iyi fakat iyi olmayan biriyle evleneceğine işaret eder. Rüyada yanardağın patladığını görmek, genç bir erkek için, yeni tanıştığı birisiyle aşk yaşayacağına ama bu aşkın sonu ona mutluluk getirmeyeceğine işaret eder. Rüyadaki püsküren bir yanardağ görmek kavga ve ayrılığın işaretidir.

Rüyada yanardağ görmek ne anlama gelir
Rüyada yanardağ görmek ne anlama gelir

Rüyada Yanardağ Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yanardağ görmek, rüyayı gören kişinin sabrının son noktalarına geldiğini, sabrının taşmak üzere olduğuna ve ani bir öfke patlaması anlamına gelir. Sırların açığa çıkacağı ve zarara girileceği anlamına gelir. Bazı yorumcular ise rüyada yanardağ görmenin yakın dost ya da akrabalarla tartışılacağına, yanlış evliliğe ve beklenilmeyen bir kayba duyulan acı olarak yorumlar.

Rüyasında yanardağ gören kimse eğer genç bir erkek ise bu rüya son zamanlarda tanıştığı bir kişi ile ilişkisinin iyiye giderek aşka dönüşeceği anlamına gelir. Genç bir kadının bu rüyayı görmesi ise çok aşık olarak evleneceğine ancak karşısındaki kişinin beklediği gibi çıkmayacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca genç bir kadının bu rüyayı görmesi bencil ve açgözlü olduğuna, onu kendisi için zor durumlara sokacağı anlamına gelir. Rüyasında yanardağ gören kişi orta yaşlı bir kimse ise çevresinin değişeceğine ancak bu kişinin bunu isteyerek gerçekleştirmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Vezüv Yanardağını Görmek

Rüya sırasında Vezüv yanardağında olduğunu görmek sessizliğe ihtiyacınız olduğu anlamına gelmektedir. Bir süre herkesten uzaklaşıp dinlenilmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Sönmüş Yanardağ Görmek

 

Rüya içerisinde sönmüş yanardağ gören kişi eğer durumu olmayan, zor geçinen bir kimseyse durumunun düzeleceğine, bereket kapılarının ona açılacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüyasında sönmüş yanardağ gören kişinin hali vakti yerindeyse bu kişinin işlerinin duracağına ve iflas derecesine geleceğine yorumlanır.

Rüyada sönmüş yanardağ görmek, eğer rüyayı gören kişi hasta ise hastalığının yakında sonlanacağını, şifa bularak iyileşeceği anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı gören hasta kişi yanardağ içerisinden lav püskürdüğünü görürse bu hastalığının artarak çoğalacağına ve iyileşme sürecinin daha da uzayacağına yorumlanır.

Rüyada Yanardağ Patlaması Görmek

Rüyada yanardağ patladığını görmek kişinin ailesi içerinde sorunlar yaşanacağına, aile içerisindeki bireylerin arasında tartışmalar çıkacağına yorulur.  Eğer rüya sırasında yanardağ patlayıp sönüyorsa bu tartışmanın uzun sürmeyeceğine, kısa bir süre içerisinde aile içindeki refahın tekrar sağlanacağını anlamına gelirken rüya sırasında patlamanın devam ettiği ve sönmediği gözükürse bu aile içerisindeki sorunların uzun süre devam edeceğine ve ayrılıklar yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yanardağdan Lav Fışkırması

Rüyada yanardağdan lav fışkırması rüyayı gören kimsenin hayatına yeni heyecanların gireceğine ve bu yeni olayların hayatında büyük etki yaratacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin büyük bir maceraya atılacağı anlamına gelir.

Rüyada Yanardağın Kendini Yaktığını Görmek

Rüyada yanardağın patlayarak lavların rüyayı gören kişiyi yakması kişinin bedenen ya da ruhen yorgun olduğuna ve işinden uzaklaşacağına yorumlanır. 

Rüyada Püsküren Yanardağ Görmek

Rüyada püsküren yanardağ görmek sıkıntılı bir dönemin, büyük kavgaların ve ayrılığın habercisidir. Eğer kırmızı lavların ateş haline gelerek etrafı yaktığını görürse bu rüyayı gren kimse için büyük mevkilere geleceğine, işinde terfi alacağına ya da maaşında bir zam alacağına ve böylece büyük paralar kazanacağına yorulur. 

Rüyada görülen yanardağ dumanlı ya da sisli ise bu rüyayı görecek kişilerin sıkıntılı bir döneme gireceğine ve zorluklar yaşayacağına yorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap