Rüyada aslan görmek ne anlama gelir

ASLAN

Rüyada Aslan görmek, düşmana galip gelinmesine, kovaladığını görmek ise ecelinin yaklaştığı anlamına gelmektedir. Aslanla boğuştuğunu gören bir kimse, her alanda başarıya ulaşacağı anlamına gelir. Rüyanızda aslanın saldırdığını görmek ise, düşmanlarını tarafından yenilip onların emri altına gireceğinizle tabir olunur. Güçlü biri olduğunuz için her zaman başarılı olacağınıza delalet eder. Evinde aslanlar bulunduğunu gören ise, hayra erer uzun ömürlü olur. Eğer o evde bir hasta var ise iyileşir. Aslan derisinden bir parça gören bir mirasa konar. Aslanı öldürüp kaçtığını gören ise, ilim ve hikmet sahibi olur. Rüyada dişi aslanla münasebette bulunduğunu gören, büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Kendiişlerinde yükselir ve düşmanlarına galip gelir. Dişi aslan sütü içtiğini gören bir kimse, düşmana galip gelir.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek devlet adamları ile alakalı yorumlanmaktadır. Rüyada aslan gören rüya sahibi için hayırlı bir rüyadır kişinin iş kariyerinde üst mevkilere çıkacağı ve etrafındaki insanlar tarafından saygınlık kazanacağı anlamına gelmektedir.Rüyada aslan görmek uzun ve sağlıklı bir yaşama kavuşmaya, bol bereketli bir ömür geçirmeye delalet etmektedir. Rüyada aslan görmek işinde saygınlık kazanmış kimseler ile kurulacak dostluk anlamına da gelmektedir. Rüyada aslan gören kimsenin dünya hayatında güçlü kararlı ve cesur biri olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Aslan Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada aslan görmek dünya hayatınızda kariyeriniz ile ilgili daha yüksek makamlara ulaşmanız için bir kişiden alacağınız destek olduğu anlamına gelmektedir.Rüyada aslan görmek genellikle saygın zengin ve sözü geçen makam ve mevkileri tarafından yüksek olan bir kişinin varlığını temsil etmektedir. Rüyada aslan görmek yine bir çok rüya tabircisi tarafından kişinin  yaşadığı sıkıntılardan kurtulup başka insana yardımcı olacağı anlamına da gelmektedir. Rüyayı gören kimsenin her işinde çok başarılı olduğu liderlik vasfına sahip bir birey olduğu anlamına da gelmektedir.

Rüyada dişi aslanı görmek

Rüyada dişi aslan görmek bir çok rüya tabircisine göre adaletin işlediği veya devletin gücü anlamına gelmektedir. Bazı tabircilere göre ise rüyada dişi aslan görmek kötü huylu çirkin ve zalim bir kadın tarafından uğrayacakları sıkıntılara işaret etmektedir. Bazı rüya tabiri yorumcularına göre ise rüyada dişi aslan görmek düşmanlarıyla olan savaşlarından galip gelmeye sıkıntılarından kurtulmaya delalet eder.Rüyada dişi alan görmek çocuklarına kötü bir şekilde davranan kadın anlamına gelmektedir.

Rüyada dişi bir aslandan süt içtiğini görmek

Rüyada dişi bir aslandan süt içtiğini görmek düşmanlarından kurtulup refaha kavuşacağına devlet tarafından kendisine bol destek geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada dişi aslan etini yediğini görmek 

Rüyada dişi aslan eti yediğini görmek  büyük bir mirasa ve devlet anlamında yorumlanmaktadır. Rüyada dişi aslan görmek aynı zamanda haneden sahibi  kızı olarak yorumlanmaktadır.

rüyada aslan görmek ne anlama gelir
rüyada aslan görmek ne anlama gelir

Rüyada bir dişi aslan ile boğuştuğunu görmek 

Rüyada dişi aslan ile boğuştuğunu görmek rüya sahibinin içinde bulunduğu ciddi orunlarından kurtulup sonunda refah bir hayata kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada dişi aslan ile boğuştuğunu gören kişinin düşmanlarından kurtulacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada dişi aslan ile boğuştuğunu gören kişi iş hayatında kademe atlayacağı anlamında da yorumlanmaktadır.

Rüyada dişi aslan sütü içtiğini görmek 

Rüyada dişi aslan sütü içmek düşmanıyla olan savaşlarında galip gelir. Rüyada dişi aslan sütü içtiğini gören rüya sahibinin zengin bir hayat süreceği anlamınada gelmektedir.

 Rüyada kafeste dişi aslan ile boğuştuğunu görmek 

Rüyada kafeste dişi aslan ile boğuştuğunu görmek dünya hayatında kurduğu hayallerin gerçekleşeceğine ve isteklerine kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan kovalarken kaçtığını görmek 

Rüyasında aslan kovalarken kaçtığını görmek rüya sahibinin endişelerinden çekindiği korkttuğu durumlardan kurtulup düşmanını alt edeceği anlamına gelmektedir.

 Aslanı görüp kaçtığını ve hayvanın kendisini görmediğini görmek

 Aslanı görüp kaçtığını ve hayvanın kendisini görmediğini görmek rüya sahibinin yüksek ilme sahip olacağı anlamına gelmektedir.

 Rüyada aslandan kaçtığını, hayvanın kendisini takip etmediğini görmek

 Rüyada aslandan kaçtığını, hayvanın kendisini takip etmediğini gören rüya sahibi düşmanında kurtulur dünya hayatında endişelendiği durumlardan emin olur şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada aslandan kaçtığını görmek 

Rüyada aslandan kaçtığını görmek yaşacağı kötülüklerden kurtulduğu anlamına gelmektedir. Bu rüya kimi zaman ise edilecek tövbelerle ile kurtuluşa ereceği anlamınada gelmektedir.

Rüyada bir aslandan çok korktuğunu ve bu yüzden kaçtığını görmek 
Rüyada bir aslandan çok korktuğunu ve bu yüzden kaçtığını görmek 

Rüyada bir aslandan çok korktuğunu ve bu yüzden kaçtığını görmek 

Rüyada bir aslandan çok korktuğunu ve bu yüzden kaçtığını görmek genel olarak olumlu ve hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan yavrusu görmek 

Rüyada aslan yavrusu görmek erkek evlada işaret etmektedir. Rüyada aslan yavrusu görmek merhamet sahibi insanlar anlamına da gelmektedir. Rüyada Aslan yavrusu görmek kazanılacak olan mal ve zenginliğe delalet etmektedir.

Rüyada aslan yavrusunun eve girdiğini görmek 

Rüyada aslan yavrusunun eve girdiğini görmek  rüya sahibi için hayırlı ve bol kazançlara bereketli bir hayat süreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada bir kadının aslan yavrusu emzirdiğini görmesi 

Rüyada bir kadının aslan yavrusu emzirdiğini görmesi  gören kadının önemli devlet adamlarının sütanneliği yapacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada bir erkeğin aslan yavrusunu emzirdiğini görmesi 

Rüyada bir erkeğin aslan yavrusunu emzirdiğini görmesi rüya sahibinin çok önemli yerlerde büyük patron olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada bir aslanın kendini kucakladığını görmek

 Rüyada bir aslanın kendini kucakladığını gören kimse devlet sahibiyle yakın olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan öptüğünü görmek 

Rüyada aslan öptüğünü görmek rüya sahibinin devlet içine gireceği anlamına gelmektedir. Devletten destek ve hayırlı işler geleceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi çalışıyor ise iş hayatında yüksek makamlara çıkacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada bir aslanın kendisini kucakladığını görmek 

Rüyada bir aslanın kendini kucakladığını görmek rüya sahibinin devlet adamları ile yakınlaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan tarafından kovalandığını görmek 

Rüyada aslan tarafından kovalandığını gören kimse için dünya hayatında yaşadığı korkular olarak yorumlanmaktadır.  Rüyada aslan tarafından kovalandığını gören rüya sahibi için düşmanları tarafından kurulan bir tuzak olduğu anlamına gelmektedir.Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyanın tabiri olumlu olup hayallere ve isteklere kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada aslan tarafından kovalanmak kişinin devlet hanedanında korkması veya sıkıntılarından kurtuluşa ereceği anlamına gelmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise başkalarına olan borçlarından dolayı sıkıntıya girip kişilerin borçlarını isteyecekleri anlamınada gelmektedir. 

Rüyada aslan tarafından kovalandığını görmek 
Rüyada aslan tarafından kovalandığını görmek 

Rüyada beyaz aslan görmek

 Rüyada beyaz aslan görmek rüya tabirlerince gündüz hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüyada beyaz aslan gören kişi dünya hayatında ki sıkıntılarından kurtulur ve feraha kavuşur. Rüyada beyaz aslan gören rüya sahibini dünya nimetleri karşılar bol rızıklı ve bereketli uzun ömürler yaşayacağı hayırlı kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada beyaz aslan gören rüya sahibinin iş hayatında daha yüksek makamlara geleceği anlamına da gelmektedir. rüyada beyaz aslan gören kişi kıtlık ve yoksulluk yaşamaz.Rüyada beyaz aslan gören rüya sahibinin hayırlı ameller edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz aslana sahip olduğunu görmek 

Rüyada beyaz aslana sahip olduğunu gören kişi için hayırlı yorumlamakta mutlu huzurlu ve sıkıntılarından kurtulmuş bir hayat süreceği anlamınada gelmektedir.

Rüyada aslanın saldırdığını görmek

Rüyada aslanın kendissine saldırdığını gören kimse için bu rüya hayırlı yorumlanmaktadır.Rüya sahibi kişinin düşmanlarının kendisine tuzak kurduğu bunlardan dolayı yaşayacağı sıkıntı ve üzüntüler olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada aslan saldırısını gören kişi için rüya şer anlamlı olduğu için rüyanın kimseye anlatılmaması gerekmektedir.Rüya sahibinin güçlü tedbirler alması gerektiği anlamına gelmektedir.

 Rüyada aslanın birine zarar verdiğini görmek

Rüyada aslanın birine zarar verdiğini görmek rüya sahibinin maldan yana  sıkıntı yaşayacağı elinden para çıkacağı anlamına gelir bu kişinin tedbirli olması gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyada aslanın size saldırdığının görülmesi düşmanlarınıza karşı daha dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyada aslan görmek ciddi ve güçlü bir düşmanınız olduğu anlamına gelmektedir.

 Rüyada bir aslana karşı çıktığını fakat aslanın kendisine doğru geldiği halde ona saldırmadığını görmek 

 Rüyada bir aslana karşı çıktığını fakat aslanın kendisine doğru geldiği halde ona saldırmadığını görmek rüya sahibinin devlet tarafından sıkıntıya uğramayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada saldıran aslanla boğuşmak 

Rüyada saldıran aslanla boğuşmak girdiği savaşlarda kazançlara düşmanlara üstün geleceği anlamına gelmektedir.

ruyada-aslan-gormek-ne-demek

Rüyada aslan öldürdüğünü görmek 

Rüyada aslan öldürdüğünü görmek rüya tabirlerince çok güçlü kuvvetli ve yenilmez bir düşman olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada aslan gören kişinin hayatında her alanda başarıya ulaşacağı kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin düşmanlarına karşı galip geleceği anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören rüya sahiplerinin her alanda başarılı olacakları anlamına gelmektedir. Rüyada aslan öldürdüğünü görmek rüya tabirlerince hayırlı ve olumlu rüya olarak tabir edilmektedir. Rüyada aslan öldürdüğünü görmek rüya sahibinin güçlü kuvvetli olduğu yüksek mevkilere geleceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin her işinin sonucunda zaferle sonuçlanacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyasında aslan öldürdüğünün gören kişinin hayata karşı korku merak ve endişeleri var ise bunlardan kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan sürüsü görmek 

Rüyada aslan sürüsü görmek yüksek ve saygın kişileri temsil etmektedir. Rüyada bir çok aslan görmek rüya sahibinin işlerinde üst mevkilere taşınacağı saygınlık kazandığı yönetici konumuna geçeceği anlamına gelmektedir. Rüyada aslan sürüsü görmek devlet yöneticilerini temsil etmektedir.  Rüyada birden çok aslan görmek bol kazanç ve mala delalet etmektedir. 

Rüyada aslanın kendisini ısırdığını görmesi 

Rüyada bir aslanın kendisini ısırdığını gören bir kimse için şer olarak yorumlanmaktadır.Rüya sahibinin mal kaybına uğrayacağı dünyalık işlerinde zarara uğrayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada bir aslanın kendisini pençesiyle yaraladığını görmesi 

 Rüyada bir aslanın kendisini pençesiyle yaraladığını görmesi rüya sahibinin  bir düşmanı tarafından uğrayacağı zarara delalet eder.

Rüyada kadın erkek fark etmeksizin aslan beslediğini görmek 

Rüyada aslan beslenmesi rüya tabirlerince olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin dünya hayatında zenginliğe kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kadın/ erkek iş hayatında bulunduğu konumdan üst makama terfi edeceği anlamına gelmektedir.Rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılı bir yöneteceği olacağı anlamını da taşımaktadır. Bazı rüya tabircileri tarafından ise rüyada aslan beslemek yüksek makamlara sahip güçlü kişilerle kurulacak olan dostluklara delalet etmektedir.

Rüyada erkek aslan görmek 

Rüyada erkek aslan görmek rüya sahibinin hayatında yaşadığı sıkıntı ve belalardan kurtulacağı anlamına gelmektedir.Rüyada aslan gören kişinin insanlar arasında adının yayılıp önemli kişi haline geleceği anlamına gelmektedir. Rüyada erkek aslan gören kişinin düşmanlarını yeneceği anlamına gelmektedir. Rüyada evde veya bahçede aslan görmek rüya sahibi için sağlıklı hayırlı uzun ömürler anlamına gelmektedir.

Rüyada erkek aslan görmek 
Rüyada erkek aslan görmek 

Rüyada aslana bindiğini görmek 

Rüyada aslana bindiğini gören kişi için rüya hayırı yorumlanmaktadır.  Rüya sahibinin çok güçlü düşmanlarından kurtulacağı onları alt edipi zafere ulaşacağı anlamına gelmektedir.Rüyada aslana bindiğini gören kişinin iş hayatında kademe atlayacağı anlamınada gelmektedir.

Rüyada aslana sırtını dayadığını görmek 

Rüyada aslana sırtını dayadığını görmek rüya sahibinin değer verdiği bir şeyi kaybedeceği ve üzüntüye düşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada aslanın arkasından dolaşarak önüne çektiğini görmek

Rüyada aslanın arkasından dolaşarak önüne çektiğini görmek rüya tabirlerince şer olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin devlet adamları tarafından cezalandırılacağı anlamına gelmektedir.

 Rüyada aslan eti yediğini görmek 

Rüyada aslan eti yediğini gören rüya sahibinin devlet adamları ile yakınlık kuracağı ve onlardan destek alacağı anlamına gelmektedir.  Rüyada aslan eti yemek valilik ile alakalı durumlara kişinin kazanacağı mallara ve yüksek makamlara delalet etmektedir. Rüya sahibi çok fazla güce ve mala sahip olur olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada kendisine aslan eti getirildiğini görmek 

Rüyada kendisine aslan eti getirdiğini gören kişi için elinde beklemediği bir yerden mal geçeceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi eğer bu eti yiyor ise dha hayırlı sonuçlanır bu rüyalar. 

Rüyada aslan başı bulduğunu ve onu yediğini görmek 

Rüyada aslan başı bulduğunu ve onu yediğini gören kişi için hayırlı yorumlanmaktadır. Rüya sahibi nin kazanacağı mala ve makamında üst mevkiye taşınacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan kılı veya derisi yediğini görmek 

Rüyada aslan kılı veya derisi yediğini gören kişi devlet tarafından yada düşmanı tarafından kazanacağı mal anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan sevdiğini görmek 

Rüyada aslan sevdiğini gören rüya sahibinin sevdiği değer verdiği önemli bir akrabasından kendisine fayda sağlayacak yardımlarda bulunacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan sevdiğini gören kişinin önemli şahsiyetler ile yüksek makamda bulunan insanlarla yakın dostluk kurulacağı anlamına gelmektedir.Rüyada aslan sevdiğini görmek rüya sahibinin akıllıca hareketleri ile düşmanlarını alt edeceğini geçen sıkıntılı dönemlerden kurtulup rahat günlere kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada aslan sevdiğini görmek rüya sahibinin kendisine gelecek yardımları ve başarıya ulaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada siyah aslan görmek 

Rüyada siyah aslan görmek geceyi temsil etmektedir. Rüyada siyah aslan görmek hayırlı yorumlanmaktadır. Rüyada siyah aslan görmek rüya sahibinin şerefli herkes tarafından sayılan saygınlık ve şöhret kazanan biri olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada siyah aslan gören kişinin bol kazançlı işler elde edeceği mal varlığı kazanacağı anlamına gelmektedir.Rüyada siyah aslan gören kişinin önemli yerlerde yönetici olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslandan korktuğunu görmek 

Rüyadan aslandan korkuttuğunu gören kişi zor ve cesaret gerektiren işlerde başarıya ulaşacağı anlamına gelmektedir.Rüyada aslandan korktuğunu gören kişi yüksek makamlarda biri ile dostluk kuracağı anlamına gelmektedir.Rüyayı gören kişinin dostunun bir sıkıntı yaşayacağı anlamına gelmektedir.Rüya sahibi düşmanlarından ve korkulardan kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada evde aslan görmek 

Rüyada evde aslan görmek rüya sahibinin hayırlı uzun ömürler yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin ev içerisinde hasta varsa şifa bulacağı anlamına gelmektedir. Aslanın vücudunun bir parçasını yediğini görmesi miras yiyeceği anlamına gelmektedir.

 Rüyada  aslanın vücudundan bir parçanın eline geçtiğini görmek

 Rüyada  aslanın vücudundan bir parçanın eline geçtiğini görmek rüyayı gören kişinin düşmanında mal elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan boğuştuğunu görmek 

Rüyada aslanla boğuştuğunu görmek rüya sahibinin düşmanının malından elde eder. Rüyada aslanla boğuştuğunu gören kişi hayatında güçlü başarılı isteklerini elde eden biri olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin hayallerin gerçekleşeceği anlamına da gelmektedir. 

Rüyada aslan saydığını görmek 

Rüyada aslan saydığını görenn kiişi ticaret işi ile uğraşıyor ise kazancının artacağına veya devlet malını kontrol edeceği anlamına gelmektedir.

Bir aslanın bir memlekete girdiğini görmek

Bir aslanın bir memlekete girdiğini görmek devlet başkanı ile sıkıntılar yaşayıp değişiklik olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan avladığını görmek 

Rüyada aslan avladığını görmek devlet başkanları arasında hainlik yapıldığı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan almak

Rüyada aslan aldığını gören kişi için hayırlı olup hayırlı işler başaracağına yüksek makamlara gireceğine ve saygınlık kazandığı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan başı görmek

Rüyada aslan başı gören kişinin işinde üst mevkiye terfi edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada aslan tarafından takip edildiğini görmek 

Rüyada aslan tarafından takip edilen kişiye karşı tuzaklar hazırlandığı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslanın bir kişinin yanına gittiğini görmek

Rüyada aslanın bir kişinin yanına gittiğini görmek o kişinin üzüntülü ve sıkıntılı durumlar yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada aslanın kükrediğini görmek 

Rüyada aslanın kükrediğini gören kişiye kısa zamanda hoş olmayan üzüleceği haber gelecek olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada aslan ile konuştuğunu görmek 

Rüyada aslan ile konuştuğunu gören kişi hayırlı bir dost edineceği anlamına gelmektedir.

Rüyada aslanların kavga ettiğini görmek 

Rüyada salanların kavga ettiğini gören kişinin iki kişi arasında gerçekleşecek kavgaya şahit olması anlamına gelmektedir.

Rüyada koşan aslanlar görmek 

Rüyada koşan aslanlar görmek rüya sahibinin zenginlik kazanacağına mutlu hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

30528