Rüyada pencere görmek ne anlama gelir

Pencere


Rüyasında pencere gören hasta iyileşir, bekar evlenir, sıkıntısı olan kurtulur, istekleri olanın istekleri gerçekleşir. Pencereye uzaktan baktığını gören insan düşmanlarından kurtulur. Rüyasında pencereden içeri ışık girdiğini gören insan bütün yüklerinden, kederlerinden kurtulur. Pencereyi yerinden söktüğünü ve kırdığını gören insan birinin onurunu zedeler. Başına pencereden çıkardığını görmek emanet sahibi olmayan bir kadına mal teslim etmeye delalettir. Rüyasında pencere gören insan tüccar ise bol kazanç elde eder.

Rüyada pencere görmek ne anlama gelir
Rüyada pencere görmek ne anlama gelir

Rüyada Pencere Görmek, Bakmak Kapatmak Ne Demek Neye Yorumlanır?

Rüyada pencere görmek ne anlama gelir, rüyada pencere görmenin tabirleri ve rüyada pencere görmek ile ilgili yorumlar.

Rüyada pencere görmek, rüya sahibinin dertten ve kederden kurtulmasına işaret eder. Rüya sahibi eğer hasta ise bu rüya iyileşmesine, eğer bekar ise evlenmesine işarettir.       Rüyada kişi pencereden ışık girdiğini gördüyse o kişinin hiçbir derdinin kalmamasına yorumlanmaktadır. Eğer tüccar bir kişi rüyasında pencere görürse bol kazanca, servete ve bol kara ulaşmasına delalet eder. Rüyada pencere görmek, ferahlığa ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibi bunalımlı ruh halini terk eder, her dakikasının keyfini çıkartır, hayatın güzelliklerinin farkına varır ve bolca şükür eder.

Rüyada Pencereye Dayandığını Görmek

Rüyada pencereye dayandığını gören kişinin kederlerinden ve sıkıntılarından kurtulmasına işarettir. Rüya sahibinin hayırlı iş ortaklıkları kurmasına, mal ve para kaybetmeye, sevdiklerinden destek istemeye ve karşısına çıkan insan ile evlenmeye işaret eder.

Rüyada Pencere Açtığını Görmek 

Kişinin rüyasında pencere açtığını görmesi hayatında olacak yeniliklere işaret eder. Rüya sahibinin yenilikler ile karşılaşmasına, yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar edinmesine ve hayatının güzel bir şekilde ilerlemesine delalettir.

Rüyada Pencere Kapattığını Görmek

Rüyada pencere görmek, rüyada pencere kapattığını görmek kişinin maddi açıdan zarara uğramasına, manevi açıdan da yıpranmasına ve kötü şeyler yaşamasına işaret eder. Karşısındaki insanların kendisini kırmasına delalettir.

Rüyada Pencere Söktüğünü Görmek        

Rüyada pencereyi yerinden söktüğünü görmek rüyayı gören kimsenin haysiyetine eksiklik vermeye işaret eder. Rüyada pencere söktüğünü görmek rüya sahibinin hayata olan bakış açısını değiştirmesine, hayatında köklü bir değişiklik yapmasına, geleceğe yönelik planlarını hayata geçirmesine işarettir.

Rüyada Pencereden İçeri Girdiğini Görmek

Rüyasında pencereden evin içine girdiğini gören kimse için bu rüya yüksek bir makama ulaşmak için birtakım yolsuz işler yapmasına işaret eder. Rüyada pencereden içeri girmek, rüya sahibinin çok güzel bir hayat yaşamasına, ayrı olduğu kimse ile bir araya gelmesine, güzel işlere imza atmasına, iş hayatında veriminin artmasına, iyi bir projeye katılmasına, eğer bir hastalığı varsa ondan kurtulmasına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin kötü sözler işitmesine, çok zor ve mutsuz olacağı günler geçirmesine, büyük hatalar yapmasına, kendi hayatını yıkmasına delalet eder.

Rüyada Pencereden İndiğini Görmek

Rüyada pencere görmek, rüyasında küçük bir pencereden indiğini gören kimse evli ise eğer eşiyle arasında sorun yaşamaya işaret eder. Rüyasında küçük bir pencereden birinin yanına indiğini gören kişi evli ise eşi ile gizli bir ilişkide olmasına delalet eder.

Rüyada Pencereden Baktığını Görmek

Rüyada pencereden baktığını gören kimsenin eğer düşmanı varsa, pencereye uzaktan bile baksa düşmanını yenmesine işaret eder. Rüya sahibinin arzu ettiği şeye kavuşmasına, işleri mutluluk içinde ilerler,  büyük kazanç ve servet elde etmeye delalettir.

Rüyada Pencereden Atladığını Görmek

Rüyada pencere görmek, rüyada pencereden atladığını görmek rüya sahibinin mahkeme ile ilgili bir işi olmasına işarettir.  Rüyada pencereden atlamak kişinin rahat bir hayatının olmasına, sevdiği insanlardan yardım almasına, yardımlar sayesinde bir işe girmesine, maddi yönden rahatlamaya, aile hayatında mutlu olacağı haber almaya, ailesinden destek görmesine ve başarı sahibi olmasına işaret eder. Ayrıca rüyada pencereden atlamak rüyayı gören kimsenin kötü ve zor günler geçirmesine, keyifsiz olmasına ve istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalmaya delalet eder.

Rüyada Pencere Camını Sildiğini Görmek

Rüyasında cam silen kimse için bu rüya hem iyi hem kötü yorumlanmaktadır. Rüyada pencere camı silmek rüya sahibinin karamsarlığa düşmesine, umutsuz olmasına, atılımlar yapmaya, rahat bir hayat sürmeye,    gelirinin bollaşmasına ve sürekli olmasına, uzun zaman sonra keyifli zaman geçirmeye, işlerinin ve kısmetinin bollaşmasına işaret eder. Ayrıca bir sebepten ötürü yakın olunan bir kimseyle kanlı bıçaklı olmaya da delalet eder.

Rüyada Pencerenin Düştüğünü Görmek

Rüyada pencere görmek, rüyasında pencerenin düştüğünü gören kimse için bu rüya kişinin depresyona girmesine, bu depresyon sebebi ile bütün düzeninin bozulmasına, kendisini çaresiz hissetmesine, iş hayatında çıkan bir sorun sebebiyle zor günler geçirmesine işarettir. Ayrıca karşısına çıkan yeni fırsatları iyi değerlendirmeye, tüm dertlerinin bitmesine ve bundan sonra zengin olmasına işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap