Rüyada musluk görmek ne anlama gelir

Musluk

Bu rüyayla ilgili bütün rüyalar hayra, berekete, sağlığa, bolluğa ve işlerin düzeleceğine delalet eder.

Rüyada Musluk Görmek

Rüyada musluk görmek genel olarak hayra ve güzelliğe yorulur. Tabircilerin geneli berekete ve sağlığa rivayet etmektedir. Ayrıca musluk bol rızka delalet ederken aynı zamanda işlerin düzeleceği ve güzel haberler alınacağı anlamına da gelir. Bazı tabircilere göre ise musluk müjdeli haberin yanında gelecek olan kısmete habercidir. Bekar bir kimsenin musluk görmesi evleneceğine delalet eder. 

Rüyasında musluk gören kimse evli ise hizmetçi alacağına ve yardımcısının olacağına delalet eder. Musluktan su içmek de hayra yorulur. İçilen su tatlı içme suyu ise bekar kimse evlenir. Su acı ya da tuzlu ise sıkıntıya işaret eder. Rüyasında tuzlu su içen kişinin hayatına sıkıntı girer.

Rüyada musluk görmek ne anlama gelir
Rüyada musluk görmek ne anlama gelir

Rüyada Bozuk Musluk Görmek

Rüyada bozuk musluk görmek kişinin eşi ile arasının bozulacağına ve aralarının açılacağına delalet eder. Kırık musluk aile içinde sorunlara neden olur. Musluğun kaybolması eşi ile arasının bozulacağına işaret eder. Her bir rüya kendi içinde değerlendirilir ve tabir edilir. Musluk rüyaları da bu şekilde yapılır. Kendi içinde rivayete tabi tutulur. 

Rüyada musluk görmek kişi ev hanımı ise güzel ve hayırlı evlada işaret eder. Bunun yanında iyi ve yarar sağlayan dost olarak da kabul edilir. Bazı tabircilerin rivayetlerine göre ise musluk güzel hanıma işaret eder. Kederin gideceğine ve evde ferah bir hayatın olacağına delalet eder. Helal ve bol rızık olarak yorumlayan tabirciler de bulunur. 

Rüyada Evde Musluk Görmek

Rüyada evde musluk görmek kazancın bol olacağına delalet eder. Evdekilerin ferah ve güzellik içinde yaşayacağına işaret eder. Musluktan akan sudan içmek ise hayra yorulur. Su tatlı ise evliliğe yorulur. Evli olanlar için ise hanımın malı ile zenginliğe delalet eder. Rivayet eden tabircilerin bir kısmı için tuzlu ve acı su, zina yapacağına delalet eder. Bundan kurtulmak için ise tövbe kapısına sığınmak gereklidir. 

Rüyada musluk görmek ve kırmak hanımın ya da hizmet eden kişinin öleceğine delalet eder. Evde bulunan musluktan bulanık su aktığını görmek, haram bir mal ile karşılaşılacağına delalet eder. Kan akan musluk ise haram mala işaret eder. 

Rüyada Susuz Musluk Görmek

Rüyada susuz musluk görmek fakir kadına rivayet edilir. Bahçede görülen musluktan akan sudan içmek, maldan herkesin yararlanacağına delalet eder. Musluktan akan berrak ve temiz su ise berekete ve bol rızka işaret eder. 

Rüyada musluk görmek ve bozuk olması ise rahatlığın azalacağına delalet eder. Süslü bir musluk görmek ise zenginliğe ve güzel ahlaklı kadın ile evlenmeye rivayet edilir. Tazyikli akan bir musluk açmak ve suyun üzerine geldiğini görmek ise beklenmeyen bir duruma işaret eder. Musluktan gelen su az ise küçük üzüntüler ile rivayet edilir. Çok su ise kederli günlere delalet eder. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap