Kısa Boylu Erkeklerin Giyimi için Öneriler

Pek çok kadın boyunu daha uzun gösterebilmek adına çeşitli yol deneyebilmekte. Kadınların boyunu daha uzun göstermek için topuklu ayakkabı gibi farklı bir çözüm yolu var.

Kısa Boylu Erkeklerin Giyimi için Öneriler.Pek çok kadın boyunu daha uzun gösterebilmek adına çeşitli yol deneyebilmekte. Kadınların boyunu daha uzun göstermek için topuklu ayakkabı gibi farklı bir çözüm yolu var.

Erkekler için daha uzun görünmenin bir yolu yok mu? Tabi ki de var. Kısa boylu erkekler için daha uzun görünmenin yolları…

Kısa boylu erkeklerin daha uzun görünmesine yardımcı olacak giyim ve stil önerileri var mı? Elbette var. Genellikle kadınların daha uzun gözükmek için büyük bir caba göstererek topuklu ayakkabı ile yürümeye çalıştığını görüyoruz. Cidden yapılacak bir iş değil. Bu konuda Sevgili kadınları tebrik etmek boynumuzun borcu niteliğinde.

Son dönemlerde özellikle erkeklerde de bir uzun boylu olma hevesi başladı. Boy genetik bir özellik olarak anne ve babadan çocuğa geçmiş olduğundan dolayı maalesef kısa boylu erkeklerin boyunun uzaması mümkün değildir.

Kısa Boylu Erkeklerin Giyimi için Öneriler
Kısa Boylu Erkeklerin Giyimi için Öneriler

Not: Biyolojik olarak mümkün olmasa bile yazının devamında vereceğim teknikleri uygulayarak ve sitemizde bulunan diğer içerikleri okuyarak kısa boylu erkeklerin daha uzun görüneceğini garanti ediyoruz. Eğer kısa boydan şikayetçiyseniz, boyunuzu daha uzun gösterme yöntemlerini uygulayabilirsiniz!

Erkeklerde de tıpkı kadınlarda olduğu gibi giyim ve bir kaç basit stil değişikliği ile daha uzun görünmek mümkün hale gelebiliyor. Dilerseniz ilk olarak kısa boylu erkeklerin nasıl giyinmesi gerektiğine değinelim.

Kısa Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli ?

Dik Çizgili Kıyafetler Tercih Edin!

Dik çizgili takımları, pantolonları her zaman gardırobunuzda bol bol bulundurun. Dik çizgili giyim ürünleri her zaman sizi daha uzun göstermeye yardımcı olacaktır. Gömlek, tişört önemli değil yeter ki dik çizgiye sahip olsun. Yatay çizgiye sahip olan tüm kıyafetlerden uzak durun.

Uzun ve Bol Giyinmeyin!

Uzun ya da bol kıyafetler sizi daha kısa gösterebileceğinden dolayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Kıyafet seçimlerinizi belinize tam oturan giyim ürünlerinden yana yapın. Özellikle ceketlerin kol ve bel kısımlarının uzun olması boyu kısa göstereceğinden dolayı üzerinize tam oturan ceketleri tercih etmelisiniz.

Koyu Renkli Kıyafetleri Tercih Edin!

Koyu renkli kıyafetler kilonuzu saklayarak sizi daha uzun ve daha zayıf göstermeye yardımcı olacaktır. Açık renkli kıyafetler her zaman boyunuzu olduğundan daha kısa göstereceğini unutmamanızda fayda var.

Tek Renk Kıyafetler Giyin!

Koyu renkli kıyafetler giymeniz gerektiğini bir önceki başlıkta belirttik. Giymiş olduğunuz kıyafetlerin içerisinde ne kadar az renk olursa o kadar uzun gözükürsünüz. Mümkünse eğer tek renkli kıyafetleri tercih edin.

Kemer Kullanmayın!

Kemer kullanmak zorundaysanız eğer pantolonunuz ile aynı renkte olan kemer kullanmayı tercih edin.

İnce Kravat Kullanın!

Kravat kullanmayı seviyor ya da kravat kullanma zorunda olduğunuz için kullanıyor olabilisiniz. Eğer kısa boyluyssanız kravat tercihinizi ince olanlardan yana kullanın. Hem daha dinamik hem daha uzun gözükeceğinizden emin olabilirsiniz.

Pantolon Paçalarınıza Dikkat Edin!

Eğer uzun görünmek istiyorsanız pantolon paçalarınız ile oynamanız gerekebilir. Dar paça pantolonlar bacaklarınızı uzun gösterecektir. Paçası kısa bir pantolon giymeyi tercih ederseniz eğer yine boyunuz daha uzun görünecektir.

Düşük Bel Pantolonlardan Uzak Durun!

Düşük bel pantolonlar boyunuzu daha kısa gösterecektir.

Daha Uzun Görünmek İçin Saç Stili Nasıl Olmalıdır?

Sokakta ya da alışveriş merkezlerinde bazı erkeklerin dik saç modellerini tercih ettiğini görmüş olabilirsiniz. Bir çok erkek bunu sadece moda olduğundan dolayı yapmıyor. Saçlarınızın üst kısmını yanlara göre daha uzun bırakarak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Kısa boylu erkekler saçlarını kullanarak daha uzun gösterebilir.

Dik Durmayı Öğrenmeniz Gerekmekte!

Bir çok insanın boyu yeteri kadar uzun olduğu halde dik durmadığı ve tam olarak dik yürümeyi bilmediğinden dolayı kısa görünür. Dik yürümeyi ve dik durmayı öğrenin.

Kendiniz ve Boyunuz İle Barışın!

Daha uzun görünmek sizi daha uzun yapmayacaktır. Sadece küçük bir göz aldatmacısı yaşatacaksınızdır. En iyisi siz boyunuz ile barışın ve onunla yaşamaya başlayın. Kısa boylu biriside yakışıklı olabilir.

58208

1 Yorum

Yazı okunmuyor hata veriyor.

Yorumlar kapalı.