Kadınların En Çok Beğendiği Saç Açıcı Boya ve Toz Markaları Neler? Fiyatları Nasıl?

Uygulandığında Saçı Yakmayan, Yıpratmayan En İyi Saç Açıcı Markaları ve Fiyat Listesi

Saçın rengini değiştirmek yerine bazen boya yerine açıcı kullanılır. Kozmetik ürün satan mağazalarda satıldığı gibi online platformlardan da alınabilir. Tabii, saç açıcı seçerken markayı ya da içeriğini iyi bilmek gerekir. Çünkü bazı ürünler saçın doğal halini korur, yakma gibi sorunlara neden olmaz. Kadınlar beğendiği, önerdiği saç açıcı markalarını ve fiyat listesini sizler için hazırladık.

Kadınların
Kadınların En Çok Beğendiği Saç Açıcı Boya ve Toz Markaları Neler? Fiyatları Nasıl?

Palette Deluxe UIL Ultra Yoğun Renk Açıcı İçeriği ve Fiyatları

Palette deluxe ultra yoğun saç açıcı, derilere zarar vermez, koparak dökülmelere, kötü görünüme ve yanma gibi problemlere yol açmaz. Bu muhteşem marka yedi ton açma özelliğine sahiptir. Kullanan kişilerin saçları gürleşir ve rengi daha canlı hale gelir. Açıcı uzun müddet rengini korur.

Palette deluxe ultra yoğun saç açıcı paketinde; bir miktar krem, oksidan, sarı renkleri harekete geçirecek olan bir losyon bulunur. Hepsi bir kap içinde karıştırılır. Saçın bütün tellerine uyguladıktan sonra 45 dakika beklemek gerekir. Ardından çok sıcak olmayan su ile durulanır. Suyun kendi rengine döndüğünü görene kadar yıkamaya devam edin. Ayrıca paket içinde saç için özel bir maske vardır. Durulamadan sonra talimatını uyarak kullanılır. Palette Deluxe UIL Ultra Yoğun Renk Açıcı 2022 fiyatı 47.90 TL’dir.

L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ve 2022 Fiyatı

L’Oréal Paris Casting Sunkiss saç açıcı jelin en önemli özelliği amonyak barındırmamasıdır. Her tür saçta muhteşem bir parlaklık yakalamasını sağlar. Bir andan değil, yavaştan saçlar açılmaya başlar. Kamelya yağı saça çok iyi gelir ve bu jelde bulunur. Güneşin yardımıyla saça doğal tonlar sağlar, ipek gibi ışıldayan saçlara sahip olabilirsiniz. L’Oréal Paris Casting Sunkiss saç açıcı 2022 fiyatı 55-60 TL arasında değişmektedir.

L’Oréal Professionnel Blond Studio Amonyaksız Krem Saç Açıcı ve Fiyatı

L’Oréal Professionnel Blond Studio amonyaksız kremlerden biridir. Doğal saça sahip olanlarda beş ton, boyalı olanlarda ise üç ton açma şansı vardır. Kokusu rakiplerine göre çok güzeldir. Sürerken saçım kuru olması gerekir. Ne kadar uzun durursa o kadar çok saçın rengini açar. Maksimum bekletme süresi 35 dakika olarak belirlenmiştir. Belirli aralıklarla saçın rengini kontrol edebilirsiniz. Beğendiğiniz tonlara gelince de ılık su ile yıkayın. L’Oréal Professionnel Blond Studio Amonyaksız Krem Saç Açıcı 2022 fiyatı 50-55 TL arasındadır.

Koleston Set Yoğun Renk Açıcı Kaç Ton Açar? Fiyatı Nedir?

Koleston Set Yoğun Renk Açıcı, diğer bütün setler gibi oldukça etkilidir. Her saça göre değişse de ortalama 5 tona dek açabilir. Bu markanın önemli bir iddiası var, saçların gür görünmesine ve açıcının uzun süre etkili olacağını söylüyor. Benim saç tonlarım çok koyu, ben de işe yaramaz diye düşünmeyin. Koleston Set Yoğun Renk Açıcı 2022 fiyatı 45-50 TL bandındadır.

Agiss Love Colors Yoğun Saç Açıcı 2022 Fiyatı

Bu marka, saçların türüne göre 3-4-5 ton açıcı etkiye sahiptir. Ayrıca sert saçların yumuşamasına yardımcıdır. Saçın canlı, ışıltılı görünmesini sağlar. Rakiplerine göre uygulaması basittir. Agiss Love Colors Yoğun Saç Açıcı 2022 fiyatı 25 TL bandında en ucuz olanlar arasındadır.

Organic Naturlite Güçlü Toz Saç Açıcı 500 Gram Kaç Ton Açar? Fiyatı

Organic Naturlite Güçlü Toz Saç Açıcı isminin hakkını veren bir ürün. Şu ana kadar, kadınların en beğendiği saç açıcı markaları arasında yedi ton açıcı etkisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bunu yapabilmesini sağlayan ise viyole pigmentlerdir. Buğday proteini saçları diplerine kadar besler ve kopmaları engeller. Pantenol sayesinde saçın ihtiyacı olan nem miktarını karşılar. Organic Naturlite Güçlü Toz Saç Açıcı 500 gram 2022 fiyatı 130 TL’dir.

Olaplex Saçı Yakmayan Açıcı 2022 Fiyatı

Saç açıcı herkes kullanabilir ama en önemlisi saçı yakmamasıdır. Birçok ürün, saçları yıpratır, dökülme sayısını artırır ve yakar. Olaplex, kadınlar tavsiye ettiği, beğenerek kullandığı, saçları yakmayan saç açıcılar arasındaki yerini alıyor. 3 farklı ürün gamı ile kadınlara alternatif sunuyor. Sadece saçları açmakla kalmaz, cansız saçları eski haline getirir, mat görünüme son verir. Uygulanışı için kutudaki yönergeyi takip edin.

3 üründen ilk ikisi kuaförler için özeldir. Üç numaralı ürünse evde kullanım için uygundur. Eczaneden temin edebileceğiniz gibi online olarak da satın alabilirsiniz. Olaplex 2022 güncel fiyatı 360-400 TL arasındadır ve en pahalı, kaliteli saç açıcılardandır.

Herboria Max Amonyaksız Toz Saç Açıcı 500ml Özellikleri ve Fiyatı

Herboria Max, saçları çok açık tonlara kadar açıcı özelliğe sahiptir. 7 ton çok fazla olsa da saçlarınız zarar görmez. Besleyici özelliği ile nem dengesini korur. Saç köklerine kadar değse de zarar vermez. Amonyak olmadığı için kokusunu içinize rahatlıkla çekebilirsiniz. Herboria Max saç açıcı 2022 fiyatı 75-85 TL arasındadır.

Tierra Amonyaksiz Toz Açıcı 500 Gram 2022 Fiyatı

Tierra Amonyaksiz, yedi ton açıcılar kervanına katılmayı başardı. Bir birim toz açıcı 2 katı da oksidan ekleyerek uygulanır. Tierra Amonyaksiz toz açıcı 500 gram 2022 fiyatı 70 TL’dir.

BioMagic Amonyaksız Toz Açıcı 500 Gram 2022 Fiyatı

BioMagic Amonyaksız Toz Açıcı, ismindeki gibi sihirlidir ve saçları yıpratmaz. Saç dokusunu koruma özelliği vardır. Sekiz ton açma özelliği ile kadınların beğendiği, en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. BioMagic Amonyaksız Toz Açıcı 500gr 2022 fiyatı 95 TL’dir.

bjjME46m

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir