Hem Az Yakan Hem de Tasarruflu Elektrik Isıtıcıları 2022

Tasarruflu Elektrik Isıtıcılar

Pandemi, döviz ve altın fiyatlarındaki artış sonrası faturalar iyice kabarmaya başladı. Tasarruf, az yakan elektrikli ısıtıcılar daha çok önem kazandı. Bütün evi ısıtmak masraflı olsa da bölgesel olarak küçük odalar için az yakan ısıtıcıları kullanabilirsiniz. 2022 yılı itibariyle rakiplerine göre düşük güç tüketimi olan ısıtıcıları sizler için derledik.

Hem
Hem Az Yakan Hem de Tasarruflu Elektrik Isıtıcıları 2022

Az Yakan İyi Isıtan Elektrikli Sobalar ve Özellikleri

Isıtıcılar bir oda için kullanılsa da performansı önemlidir. Saatlerce yanıp, elektrik harcayıp, bizi ve odadakileri ısıtmadıktan sonra anlamı yok. Hem az yakacak hem de iyi ısıtacak sobaların özellikleri ve fiyatları.

İhlas Auro Elektrikli Isıtıcısı Nasıl?

Elektriğin birim fiyatının zamlanmasının ardından tasarruflu bütün ürünler daha çok önem kazandı. İhlas yılları markası olarak ilk sırada karşımıza çıkıyor. İhlas Auro’nın en güzel özelliği fanlı olmasıdır. Böylece ısınan havayı bütün odalara yaymaktadır.

Elektrikli ısıtıcılar odayı kurutur, su haznesi sayesinde ortamın nem dengesini de korumaktadır. Kullanılan odanın oksijeni de yok olmaz. Havayı nemli tutması sayesinde kafanızda ağrılar olmaz, kış hastalıklarına da yakalanma riskiniz azalır. Düşük enerji tüketimiyle ön plandadır. Ortamda olmadığınız zaman kazara elektrikli ısıtıcı yere düşerse emniyet mandalı sayesinde güç kesilecektir. Havaların soğukluğuna göre düşürüp azaltabileceğiniz dört ayar bulunmaktadır. 1800 W olan bu ürünün 2022 fiyatı ortalama 400 TL civarındadır.

Ufo Kule Tipi Isıtıcı Özellikleri ve Fiyatı

Ufo markası kalitesiyle ön plana çıkarken tasarrufuyla da aklımızda yer etmiştir. Özel tasarımı sayesinde kuvvetli ısıyı çok elektrik yakmadan mekana yayabilmektedir. Kule tipi modelinin en güzel özelliği ise, eğer siz ya da ailenizden birisi çok yakınına giderse ısıyı düşürmeye başlar. Yeni teknolojiye sahip olduğundan diğer elektrikli ısıtıcılara oranla iç misli daha fazla zaman kullanım imkanı sunuyor. 1900 W olan ufo kule tipi ısıtıcı 2022 fiyatı 749 TL’dir.

Kumtel Marka Mini Şömine Isıtıcı Fiyatı ve Özellikleri

Kumtel, çok bilindik bir markadır ve rakiplerine göre uygun fiyatlıdır. F/P ürünü arayanlar için idealdir. Birçok markaya nazaran az yakar, A sınıfıdır. Termostatı sayesinde enerji boşa gitmez ve daha az elektrik faturası öndersiniz. Halının üzerine düştüğünde kendiliğinden kapanır. Derece ayarlanma özelliği sayesinde elektrikli sobanın çalıştırıldığı yerdeki ısı sabit tutabilir ve konforlu bir ortam sağlar. 2200 W olan bu ürün geniş odaları ısıtabilmektedir. 2022 fiyatı 396 TL’dir.

Simtch Uzaktan Kumandalı Fan Motorlu Isıtıcı Fiyatı ve Özellikleri 2022

Dijital gösterge sevenler için çok iyi ve kaliteli bir markadır. Az yakan bu ürün fan motoru sayesinde ortamı eşit derecede ısıtır. Hafif olduğu için her yere kolayca görülür. Termostatlı olması sayesinde gereksiz enerji yakmaz. 2000 W gücüne sahiptir ve iki kademesi vardır. Termostat ısını kaça ayarladıysanız o ısıta kendiliğinden kapanır. Uzun yıllar boyunca kullanılır ve düşme durumunda enerjiyi keser. Boyu küçük etkisi büyük bu ısıtıcıyı 340 TL’ye alabilirsiniz.

Minisen Elektrikli Isıtıcı Soba Fiyatı ve Özellikleri

Minisan markasının az yakan bu modeli tip olarak da çok kibardır. İsmi gibi mini olan bu ürün ısıtma konusunda ise yeterlidir. Kullanılan malzemeler gerçekten çok iyi, bu sayede senelerce kullanılır. Ortamı anında ve hemen ısıtmasına rağmen enerjiyi de tasarruflu kullanır. 1200 – 3000 W gücüne sahip modelleri vardır. Düşük, orta ve yüksek olmak üzere üç kademeye sahiptir. Rakipleri gibi minisan elektrikli ısıtıcı soba da düşünce enerjisini kesmektedir. 2022 fiyatı boyutuna ve gücüne göre 130 – 750 TL arasında değişmektedir.

Luxeva Karbon Ufo Isıtıcı Fiyatı ve Özellikleri 2022

Luxeva markasının ufo ısıtıcısı bulunduğu yeri anında ısıtır. Eğer bahçeli eviniz varsa, mekan işletiyorsanız açık alanında da ısıtmak için kullanabilirsiniz. Infrared ısıtıcılar her ne kadar daha az yaksa da bu marka ürün onlara göre enerjiyi verimli kullanır. Tasarruflu olduğu gibi mekanın nemini de korur. Oksijen eksikliği, kuruluk nedenli ağrıları ve öksürmeleri önler. Herkesin taşıyabileceği kadar hafiftir. Çok etkili ve tasarruflu bu elektrikli ısıtıcının 2022 fiyatı gücüne göre değişse de 900 – 1600 TL aralığında fiyata sahiptir. Fiyatlar güce ve modelin özelliklerine göre değişebilir.

D1qhmLEK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir