Falda Kuyruklu Yıldız Görmek Neye İşarettir?

Falda Kuyruklu Yıldız Görmek

Kuyruklu yıldız Gözlemlemesi çok zor bir gök cismi olan kuyruklu yıldız kahve fallarında da pek karşımıza çıkmaz. Nadir görülen sembollerden birisi olmasına karşın falda kuyruklu yıldız görmek pek çok açıdan olumlu anlamlar içerir. Aşk hayatında hem bekârlar için hem de mevcut ilişkisi olanlar için anlamlı bir kavuşmaya işarettir. 

Uzun zamandır görüşülmeyen sevgiliyle görüşme, bir daha asla bir araya gelineceği düşünülmeyen eski sevgiliyle tekrardan buluşma, ayrıldığınız eşinizle tekrardan konuşmaya başlama gibi pek çok duygusal durum yaşayabilirsiniz. Uzman fal yorumcuları fincanda kuyruklu yıldız çıkması ile ilgili gurbetin sona ereceğini de söyleyebilirler.

Falda
Falda Kuyruklu Yıldız Görmek Neye İşarettir?

Uzakta olan bir aile ferdinin ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın geri geleceğini sembolize eder. Aynı şekilde bazı fal yorumcuları da bunu misafir noktasında değerlendirir. Ancak yine tanıdığınız, bildiğiniz bir misafirin size konuk olmasından söz edilir. Uzakta okuyan bir arkadaşınız, şehir dışında çalışan bir akrabanız, yurtdışına çıkmış olan bir tanıdığınız size misafir olarak gelecektir. 

Profesyonel fal yorumcuları bir başka anlamıyla kahve falında kuyruklu yıldız gördüklerinde bunun olumlu yanlarından hem maddi hem de manevi olarak bahsederler. Her zaman hayalini kurduğunuz bir şeyin gerçekleşmesi mümkün olacakken yüksek miktarlarda maddi kazanç olarak yorumlayan yorumculara da rastlamak mümkündür. Şimdiye kadar arzuladığınız halde hiç gerçekleşmemiş, gerçekleşmesi halinde de sizi mutlu edecek şeyler varsa kahve falında kuyruklu yıldız çıkması sizin için pozitif bir anlama tekabül eder. 

CrYRIuku

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir