Falda Kılıç Balığı Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda Kılıç Balığı Görmek

Falda kılıç balığı çıkması olumlu yöndedir. Kılıç balığının falda birçok anlamı vardır. Bunlar para, aşk, kısmet ve başarıdır. Fal sahibi eğer çalışma hayatındaysa bu dönemde zam ya da ikramiye alması veya terfi etmesi mümkündür. Bu şeylerden biri olursa patronunun gözüne girmiş demektir. Fal sahibi eğer bir öğrenciyse girdiği sınavlardan başarıyla ayrılacaktır. Ayrıca okulda dikkat çekmesi de mümkündür. Bir yarışmaya katılırsa orada kendini kanıtlayabilir. Diğer yandan fal sahibi bir işsizse bu dönemde sosyal hayatında dikkat çekecektir. Bu durum onun kazandığı çekiliş veya piyango sayesinde olabilir. 

Bu yazıda ve Falda kılıç balığı görmek Kılıç balığı anlamı Falda kılıç balığı Kılıç balığı falda ne anlama gelir 5 hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Falda
Falda Kılıç Balığı Görmek Ne Anlama Gelir?

Faldaki kılıç balığı sembolü dik başlı, kendi bildiğini okuyan kimselere işarettir. Bu kişiler fal sahibinin bizzat kendi olabilir ya da çevresinden biri olabilir. Fakat kim olduğu fark etmeksizin o kişinin kendini toplaması gerekmektedir. Çünkü bu durum başına iş açabilir. Fakat bu durum bazen işine yarayacaktır. Ancak yine de karakterini değiştirmesi daha hayırlı olacaktır. Falında kılıç balığı çıkan kişiler bir takım sorunlar yaşıyor olabilir. Bu sorunların ortasındayken sevdiği biri ona yardım edecektir. Bu kişi adeta bir kurtarıcı gibidir. Bu dostu onun akıl hocası olabilir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir