Falda Keman Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda Keman Görmek

Falda keman görmek kişinin karakteriyle ilgili bir şeyler söylemektedir. Fal sahibi saf, iyi niyetli ve yardım sever biridir. Onun bu özellikleri dışarıdan belli olmaz. Ama herkes onun içinde nasıl biri olduğunu bilir. Fal sahibi çevresindeki hiç kimseye karşı kin beslemez. Başkaları ona kötülük yapsa da o bu durumu fazla abartmaz. Böylelikle herkes ona hayran olur. 

Bu içerikte ve Falda keman görmek Kemanın falda anlamı Falda keman sembolü Falda keman görmenin anlamı Keman fal y detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Faldaki kemanın bir diğer anlamı da üzüntüdür. Fal sahibi üzücü haberler alabilir ya da üzücü olaylarla karşı karşıya kalabilir. Bu kötü haberleri ona arkadaşları ya da ailesi verecektir. Ayrıca bu kişiler tarafından bazı kötülüklerle karşılaşabilir. Yani fal sahibi hayal kırıklığına uğrayabilir. Bunun için kendini hemen toplamalı ve ayağa kalmalıdır. 

Falda
Falda Keman Görmek Ne Anlama Gelir?

Faldaki keman simgesinin farklı bir anlamı da küslüktür. Fal sahibi birileriyle küsebilir veya bir tartışma ortamına girebilir. Onun kimlerle küseceği tam olarak belli değildir. Ama bunu anlamanın bazı yolları vardır. Eğer faldaki keman kahve fincanının ağız bölgesindeyse fal sahibi ailesinden biriyle veya yakın bir arkadaşıyla küsebilir. Eğer keman simgesi fincanın dip kısmındaysa fal sahibi iş arkadaşlarından veya komşularından biriyle kavga edebilir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir