Falda Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda Kedi Görmek

Falda kedi görmek kediler normal yaşamda nankör hayvanlar olarak nitelendirilirler. Bu yüzden kedinin faldaki anlamı ihanet, nankörlük ve sırt çevirmedir. Fal sahibi arkadaşları tarafından bir ihanete uğrayacaktır. Arkadaşları ona sırt çevirecektir. Fal sahibi uğradığı ihaneti bir süre unutmayacaktır. Bu ihanetin izleri bir süre onda hissedilecektir. 

Bu makalede ve Falda Kedi Görmek Kedi Fal Anlamı Falda Kedi Anlamı Fal Sembolleri Kedi Kedi Fal Yorumu ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Faldaki kedinin başka bir anlamı da maddi zarardır. Fal sahibi maddi olarak zorluk çekecektir. Ekonomisinde bir düşüş söz konusu olacaktır. Fal sahibinin işleri tam olarak istediği gibi gitmeyecektir. Faldaki kedi sembolü fincanın ağız tarafındaysa fal sahibi sıkıntılı günler geçirecektir. Eğer kedi sembolü fincanın dip kısmındaysa fal sahibi uzun süreli olarak sıkıntı çekecektir. 

Falda
Falda Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Faldaki kedi bazen geçici sıkıntı olarak yorumlanmaktadır. Fal sahibi sorunlu bir döneme girecektir. Art arta kötü haberler alması ihtimaller içerisindedir. Bu dönem bir süre boyunca devam edecektir. Fal sahibi yaşadığı bu kötü dönemin sonunda rahata erecektir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir