Falda Karagöz Görmek Ne Anlama Gelir 

Falda Karagöz Görmek 

Falda Karagöz görmek çok eski geleneklerden biri olan kukla oynatma ve orta oyunları günümüzde de hala kullanılan etkinliklerdir. Kahve fallarının da çok eski geleneklere dayanmasından ötürü ortak bazı noktaları vardır. Eski geleneklerimizden biri olan Karagöz Hacivat oyunu insanlar için belli öğütler ve mesajlar taşıyan espriler sanat eserleridir. Kahve falında da benzer şekillerde durumları sembolize etmektedir. Falda görülen karagöz şekli, fal sahibi için uyarı niteliği taşıyan bir sembolüdür. Fal sahibi yakın zaman içerisinde alacağı kararlarda aceleci davranmamalıdır. Aynı zamanda insan ilişkilerinde tutumuna ve tanrına dikkat etmelidir. Aldığı kararlardan dolayı pişmanlık yaşamamak ve üzüntü duymamak için temkinli adımlar atması önerilir

Bu makalede ve Falda Karagöz Görmek Karagöz Anlamı Falda Karagöz Anlamı Karagöz Fal Yorumu Falda G detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Falda
Falda Karagöz Görmek Ne Anlama Gelir 

Uzman âlimlere göre kahve falda Karagöz görülmesi yakın çevrenizden dolayı uğrayacağınız zarara delalettir. Sosyal çevrenize iş çevreniz tarafından zarar göreceğiniz işlerin içine çekilebilirsiniz. Ya da yapmadığınız söylemediğiniz bir şeyden dolayı zor durumda kalabilirsiniz. Kişi yakın süreçte dostlarına arkadaşlarına ve iş çevresine dikkat etmeli, mesafeyi ilişkiler kurmalıdır. Fal sahibinin çevresinde yüzüne gülüp arkasından iş çeviren kişilerin varlığını delalet olarak gösterilmektedir. Ummadığınız bir kişiden ya da bir yerden zarar görebilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Kimi yorumculara göre ise ortaklıklarından ve yakın dostluklarından dolayı saygınlığını kaybetmek olarak yorumlanmaktadır. 

Çevresinde bulunan kişilerden dolayı işlerinde de zor durumda kalmak şeklinde değerlendirilir. Tabiri caizse kurunun yanında yaşın da yanması gibi bir durum söz konusudur. Fal yorumcuları karagöz sembolünü hem olumlu hem de olumsuz şekilde değerlendirmişlerdir. Olumlu şekilde değerlendiren âlimler toplum içerisinde saygınlık kazanmak ve sevilen biri olmak şeklinde yorumlamıştır. Fincan sahibi makam ve rütbe alarak üst konumlara gelecek ve çevresi tarafından kabul görecektir.

Falda Karagöz ve Hacivat Görmek 

Yaşanan tüm başarısızlıkların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, üzüntülerin son bulacağına delalettir. Kahve falında Karagöz ve Hacivat görmek rızkın çoğalmasına ve mülk sahibi olmaya işarettir. Aynı zamanda iş ortaklarından ya da iş çevresinden ihanet görmek olarak da ifade edilmektedir. Fincan sahibi ortaklıklara ve iş sözleşmelerine dikkat etmelidir. Falda bulunduğu konuma göre etrafındaki şekillerle birlikte değerlendirilmesi gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir