Falda Gondol Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda Gondol Görmek

Falda gondol ya da sandal görmenin anlamı yolculuktur. Ayrıca gondol aşkı, ziyareti ve tatili de simgelemektedir. Fal sahibi bu dönemde bir tatile çıkabilir. Bu tatil onun uzun zamandır hayalini kurduğu bir yolculuk olacaktır. Bu tatil mutlaka şehir dışında olacaktır. Ayrıca kişi tatilde yeni biriyle tanışabilir. Bu tanıştığı kişi onun platonik aşkı olacaktır. Onun yanında kendini çok mutlu hissedecektir. Falda gondol görmek gönlü boş olan bekâr kimselerin sevgilisi olacağına işarettir. Ayrıca fal sahibi bu dönemde aile bireylerinden birini ziyaret edebilir. Bu ziyaret akrabasını oldukça mutlu edecektir. Falında gondol çıkan kişilerin sevgilileri şehir dışında yaşayacaktır. Yani uzak mesafe ilişkisi olacaktır. Fakat bu durum aşklarını yaşamalarına engel değildir. 

İçeriğimizde ve Falda gondol görmek Gondol anlamı Falda gondol anlamı Gondolun falda anlamı Falda gondol detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Falda
Falda Gondol Görmek Ne Anlama Gelir?

Falında gondol çıkan kişilerin çıkacağı yolculuk eğlenmek için olacaktır. Yani bir iş seyahati olmayacaktır. Fal sahibi eğer evliyse ya da sevgilisi varsa çıkacağı tatilde eşi de yanında olacaktır. Bu tatilde beraber çok güzel vakit geçireceklerdir. Ayrıca falda gondol içinde kadın görmenin anlamı ise sizi özlemle bekleyen kadındır. Yani kişiyi hasretle özleyen bir kadın var demektir. Diğer yandan falda gondol ve kuş simgeleri bir arada görünürse fal sahibini uzaklarda bekleyen biri vardır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir