Falda Balta Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda Balta Görmek

Falda balta görmenin manası güç, kudret, hükmetmek ve iktidardır. Fal sahibi bundan sonraki süreçte çok güçlü olacaktır. Gücünün kaynağı kararlı yapısı olacaktır. Fal sahibi işlerinde çok büyük bir yükselişe geçecektir. Bu yükselişin kaynağı fal sahibinin azmi olacaktır. Kendi işinin sahibi olanlar yüksek miktarda gelir elde edecektir. Falda balta görme durumunu negatif şekilde yorumlayan falcılar da vardır. Bu kişiler baltanın hüznü temsil ettiğine inanırlar. Onlara göre fal sahibi yaşadığı olaylardan dolayı büyük bir hüzne kapılacaktır. 

Yazımızda ve Falda balta görmek Balta sembolü Falda balta anlamı Falda balta görmek ne demek Fal yorumları ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Falda
Falda Balta Görmek Ne Anlama Gelir?

Faldaki balta sembolü fincanda değil de tabakta gözükürse kişinin başına büyük felaketler gelecektir. Ayrıca kişi parasal olarak büyük kayıp yaşayacaktır. Fal sahibi eğer bekârsa yanında bulundurduğu kişiden memnun olmayacaktır. Eğer ki faldaki baltayı bir adam tutuyorsa kişi yakın zamanda iş hayatıyla ilgili planladığı şeyleri hayata dökecektir. Diğer yandan fal sahibi ev- araba satışı gibi şeylere bulaşabilir. Bu işin sonu hayırlı olacaktır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir