Ettiği Kavgalarla Damga Vuran "Survivor Yarışmacısı Bozok Gören" Çok Şaşırtı!

Survivor tarihinin en dikkat çekici yarışmacılarından birisi olan Bozok Gören yarışmadan sonra sürdürdüğü mesleğiyle gündem oldu.

Survivor yarışmasının popüler yarışmacıları hem yarışma süresince hem de sonrasında pek çok kez gündemde yer almaya devam etti. Aynı zamanda Bozok gibi kavgalarla, tartışmalarla ve sert çıkışlarla ünlenen yarışmacılar sonrasında yükselen bir ivmeyle sosyal medyada da aktif olarak yer almayı sürdürdü. Bozok bunlardan birisiydi ve özellikle All Star sonrasında yaşanan olaylardan ötürü artan popülerliğinin tadını çıkardı.
 
Aslen Ankaralı olan ve geçmişinde mankenlik yapan Bozok Gören ilk olarak 2013 yılında Survivor’a katılmıştı. Gönüllüler takımında yer alan Bozok aslında başarılı bir manken olup Türkiye’de Çağla Şikel gibi ünlü isimlerle de aşk hayatı yaşamıştı. Çağla Şikel ile iki yıllık ilişkisinin ardından Amerika’ya giden ve burada tanıştığı Amy ile evlenen Bozok ikinci evliliğini uzun süredir devam ettiriyor. Survivor ise ona resmen şans getirdi diyebiliriz.
 
Uzun süre İzmir’de yaşayan ve pek çok barın işletmeciliğini üstlenen başarılı ismin aslında su altı dalgıcı olduğu pek bilinmiyor. Profesyonel mankenlik yapmasının yanı sıra pek çok kişinin bilmediği bu yönüyle de gündeme geldiğini söyleyebiliriz. 2015 yılında başarılı yarışmacıların tekrardan karşı karşıya kaldığı Survivor All Star ile yıldızını daha da parlatan Bozok Gören eşi Amy ile birlikte tanıştıkları Amerika Manhatten’da bir restoran işletiyordu.
 
Yaklaşık olarak 9 yıl yaşadığı Amerika’dan kesin dönüşünü ise yine eskiden beri yaşadığı ve kopamadığı İzmir’e yaptı. İzmir Alaçatı’da mekan işletmeciliğine devam ederek tecrübesini bu yönde kullanmaya devam ediyor. Alaçatı’da lüks bir restoran işleterek eşi Amy ile beraber mutlu bir hayat yaşıyor. Ayrıca 4 yaşında dünyalar tatlısı Gemma isimli kızıyla yaşadığı ve biriktirdiği güzel anıları sosyal medya hesabından aktif olarak hayranlarıyla paylaşıyor.

Bu içerikte ve Ettiği Kavgalar Damga Vuran Survivor Yarışmacısı Bozok Gören Çok Şaşırtı Survivor K ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

91071