En İyi Film İndirme Uygulamaları

Film İndirme Uygulamaları

İnternetin olmadığı noktalarda, internet paketimizin sınırlı olduğu anlarda kurtarıcımız film indirme uygulamaları oluyor. Özellikle bunun için üretilmiş ve geliştirilmiş çok zengin içeriğe sahip aplikasyonlar var. Android telefonlarınızda tercih edebileceğiniz en iyi film indirme uygulamalarını bir araya getirdik. Ayrıca Android tabanlı tabletlerde de rahatlıkla kullanılabilir ve geniş ekranla filmin tadı daha iyi çıkarılabilir.

Bu içerikte ve Film İndirme Uygulamalar En İyi Film İndirme Uygulamaları Film İndirme Servisleri Mobil Film İnd konusunda detaylar bulabilirsiniz.

En
En İyi Film İndirme Uygulamaları

Elbette ki film izlemek istediğimizde Android cihazımıza Google Play Store üzerinden de film kiralayabilir ya da satın alabiliriz. Fakat hem kısıtlı bir seçenek olması hem de ücreti dolayısıyla bedava indirmek isteyenlerin sayısı daha fazla. İşte bu yüzden içeriğinde erişilebilir binlerce farklı film barındıran film indirme uygulaması için şu seçeneklere göz atabilirsiniz.

  • MovieHD

MovieHD kullanıcılarını fazlasıyla memnun ediyor. Çünkü pek çok aplikasyonda ücretsiz olsa dahi kayıt olma zorunluluğu sık sık karşımıza çıkar. Movie HD uygulaması ise kaydolma zorunluluğu dahi bulundurmuyor. Üstelik binlerce filme anında erişim ve tamamıyla ücretsiz bir şekilde indirme şansına sahip oluyoruz. Netflix alternatifi olarak görülmesi bundan kaynaklanıyor. Zira altyazı seçeneğiyle dünyanın hemen her noktasında kullanılabilen ve işlevsel sonuç veren bir aplikasyondur. Reklam içermemesi ise tercih sebebi olabilir.

  • OGYoutube

Youtube pek çok yapım şirketinin film ve dizi bölümlerini yükleyerek yayınladığı bir mecraya dönüştü. İzlemek istediğiniz film Youtube’ta varsa ve Youtube Premium kullanıcısı değilseniz üzülmeyin. Yine de filmi indirebilirsiniz. Çünkü OG Youtube dilerseniz Google hesabınızla senkronize edilebilecek bir arayüz sunarak dilediğiniz tüm videoları indirme olanağı tanıyor. OGYoutube arayüzünde tıpkı Youtube araması yapar gibi dilediğiniz videoyu arayabilir, seçtikten sonra indirme seçeneğiyle cihazınıza indirebilirsiniz.

  • Netflix

Netflix ücretli alternatifler arasında tüm dünyanın bir numarası olarak düşünülebilir. Aylık ödem planıyla 30 günlük kullanım bedelini ödeyerek kullandığınız bir aplikasyondur. Başyapıtlar ve alternatif içerikler dışında kendi ürettiği dizi ve filmlerle de ses getirmektedir. Çeşitli altyazı seçenekleri, dublaj alternatifi ve buna benzer pek çok özelliğiyle en iyi dizi ve film uygulaması diyebiliriz. Ayrıca çevrimdışı izleme özelliğiyle de internetsiz ortamda film keyfi yaşamak isteyenlere seçenek sunmaktadır. Üstelik tek tıkla dilediğiniz içeriği çevrimdışı izleme kütüphanenize kaydedebilirsiniz. Hemen ücret ödemeden deneme sürümünden faydalanıp 1 ay Netflix’i ücretsiz deneyebilirsiniz.

  • Amazon Prime

Dünya devi Amazon’un dizi film sektöründe var olduğu alan Prime olarak öne çıkıyor. Amazon Prime içerisinde yer alan binlerce içeriğe anlık erişimin dışında aynı zamanda indirme seçeneği de sunmasıyla ön plana çıkıyor. Üstelik diğer ücretli abonelik gereksinimi olan dizi film uygulamalarına göre fiyatı son derece düşük. Dilerseniz Amazon Prime için de 1 aylık deneme süresinden faydalanabilirsiniz.

  • Tubi

Tubi global pazarda en çok tutulan dizi ve film uygulaması iken TV yayınlarını çok hızlı bir biçimde servis etmesiyle nam salmıştır. Fakat Türkiye’de beklenilen sıçramayı gerçekleştirememesinin sebebi Türkçe dil desteğinin olmamasıdır. Dolayısıyla Türkçe altyazı ya da dublaj gibi seçenekler ne yazık ki bulunmuyor. Yine de orijinal diliyle yapımları izlemek, indirmek isteyenlerin ortak adresi olmaya devam ediyor. Dolayısıyla Tubi reklam izlemeden, ücret ödemeden, kayıt bile olmadan film indirebileceğiniz bir uygulama.

8fUc7K6E

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir