Cep Telefonuna Kredi Veren Bankalar

Hayatı kolaylaştıran buluşlardan birisi olan cep telefonu, insanların vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Geçtiğimiz yıllarda yapılan bir düzenleme ile kredi kartı üzerinden cep telefonu alınması imkansız hale gelmiştir.

Bundan dolayı hem marka ve firmalar hem de bankalar bir çözüm arayışı içine girdiler. Yapılan görüşmelerden sonra cep telefonu almak isteyen kişilere kredi verilmesi çözümü gündeme geldi. Bu sayede cep telefonuna kredi veren bankalar müşteriler tarafından çok büyük bir ilgi görmeye başladı. Bu sayede birçok insan, kredi kartı olmamasına rağmen ve cep telefonu sahibi olabiliyor.

Yazımızda ve Cep Telefonuna Kredi Bankalar Kredi Veren Bankalar Cep Telefonu Kredisi Kredi Veren Kuruluşlar Mobil Kredi detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Cep Telefonu Almak İçin Kredi

Telefon Kredisi Veren Bankalar hangisi diye merak eden kişiler, birçok değişik banka üzerinden işlem yapabilirler. Buna göre bankaların listesine baktığımız zaman Akbank, Fibabanka, Denizbank, İş Bankası ve ING Bank gibi opsiyonların olduğunu görmekteyiz. Adı geçen bankalar aracılığı ile cep telefonu kredi almak çok zor bir işlem değildir. Telefon Kredisi Nedir konusu çok sık gündeme gelmektedir. Buna göre cep telefonu alabilmek için çekilen krediye cep telefonu kredisi adı verilmektedir. Bu krediyi çektikten sonra taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Cep Telefonu Kredisi  herkes tarafından çekilebilir. Bu kredinin çok ağır şartları söz konusu değildir. Kredi Çekip Telefon Almak isteyen kişiler bunun için ilgili bankalar üzerinden başvuru işlemlerini sorunsuz bir biçimde tamamlayabilirler.

Cep Telefonu Kredisi

Telefon Kredisi Veren Bankalar arasında yer alan işletmeler, düşük olarak tabir edilen faizler üzerinden kredi kullanılmasına müsaade etmektedir. Böylelikle ödeme çok zor değildir.  Telefon Kredisi Nedir noktasında sadece cep telefonu alabilmek için çekilmiş olan bir kredinin olduğunu söylemek gerekmektedir. Bunun yanı sıra kredi oranları ve faizleri de değişiklik göstermektedir.  Media Markt Telefon Kredisi  alabilmek için Denizbank üzerinden işlem yapmak ve başvuruyu bu şekilde gerçekleştirmek gerekiyor. Telefon Kredisi Veren Mağazalar arasında yer alan Media Markt, Teknosa ya da Vatan üzerinden alışveriş işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür.

Telefon Kredisi Media Markt

Media Markt Denizbank Kredi Sms Numarası en çok kullanılan kredi başvuru yöntemlerinden birisidir. Buna göre   Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu Sms opsiyonunu kullanmak için ilk olarak cep telefonunuzun mesaj bölümüne girmeniz gerekmektedir. Buraya KREDI yazdıktan sonra bir boşluk bırakmalı ve TC kimlik numaranızı eklemelisiniz. Ayrıca mesaj 3280 numaralı hatta gönderilmelidir. Bu şekilde başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurusu noktasında bir diğer başvuru şekli ise banka şubeleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Media Markt Taksitli Telefon almak isteyen kişiler, Denizbank şubeleri aracılığı ile ya da kısa mesaj yöntemi ile bu hizmetten faydalanabilirler. Ayrıca mağaza içinden de başvuru imkanı zaman zaman olabilmektedir. Çünkü bazen banka görevlileri kurmuş oldukları masa stantları ile direkt olarak kredi vermektedirler. Media Markt Telefon kampanyasında 36 ay gibi bir vade süresi belirlenmiştir. Bu vade süresi sayesinde ödemelerinizi çok kolay bir biçimde yapabilirsiniz.

Alışveriş Kredisi Veren Bankalar

Alışveriş Kredisi Hesaplama işlemlerinde banka tercihi önemlidir. Çünkü her bankanın faiz oranları ve kriterleri değişiklik gösterebilmektedir. Buna göre bir hesaplama yapılmalıdır. Alışveriş Kredisi İş Bankası aracılığı ile anında verilmektedir. Vade süresi ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra alacağınız kredi sayesinde Hepsiburada, Genpa ve EPTTAVM gibi yerler üzerinden kredinizi istediğiniz gibi kullanmanız mümkün olacaktır. Faturalı Alışveriş Kredisi opsiyonundan yararlanabilirsiniz. Bu anlamda farklı alışveriş sitelerinin liste içinde olduğunu görmekteyiz. En bilinen Alışveriş Kredisi Veren Siteler arasında GENPA ve Hepsiburada gibi siteler gelmektedir. Bunun yanı sıra EPTTAVM de çok popüler bir site olarak gündemdedir.

Teknosa Telefon Kredisi

Teknosa Kredi Akbank tarafından sunulmuş olan bir kredi hizmetidir. Bu kredi hizmetinden faydalanabilmek için online başvuru yöntemlerini kullanabilirsiniz. Teknosa Kredi Sorgulama Sms ile mümkündür. Buna göre TC kimlik numaranızı ile kredi sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. 2229’a göndereceğiniz kısa mesaj sayesinde kredi alıp almayacağınızı öğrenmeniz çok zaman almayacaktır. Teknosa Taksit Cep Telefonu hususunda ING Bank ile işlem yapılabilir. Buna göre 48 aya varan taksit seçenekleri üzerinden istediğiniz cep telefonunu çok kısa bir zaman dilimi içinde almanız mümkün olacaktır.  Teknosa Akbank Kredi Sms hususunda TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4425 numaralı hatta bunu yollayabilirsiniz. Böylelikle kredi almak için başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Faizsiz Telefon Kredisi

Vatan Telefon Kredisi hususunda çok önemli bir kampanya mevcuttur. Bu kampanya, vatan ve Fibabanka tarafından gerçekleştirilmiştir. Kampanyadan faydalanmak ise son derece kolaydır. Buna göre yapılması gereken şey sms ile başvuruda bulunmaktır. Bu noktada 3442 numaralı hat kullanılabilir. Buraya yollayacağınız TC kimlik numaranız ve VATAN yazısı ile beraber, birkaç dakika içinde krediniz hesabınıza yüklenmiş olacaktır. Telefon Kredisi Veren Bankalar içinde ING Bank, Fibabank, Denizbank, Türkiye İş Bankası, Akbank gibi kurumlar söz konusudur. Media Markt Telefon Kredisi için Denizbank aracılığı ile işlemlerinizi yapabilir ve kredi çekebilirisiniz. Bunun yanı sıra Cep Telefonu Kredisi almak genellikle kısa mesaj ile mümkündür. Ayrıca birçok alışveriş merkezi içinde banka görevlileri tarafından açılmış olan stantlar mevcuttur. Buradaki görevliler ile görüşerek, kredi başvuru işlemlerinizi çok hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

Telefon Kredisi Vatan

Fibabanka Vatan Kredi Ödeme ile alakalı olarak faizi olmayan bir kampanya hazırlamıştır. Buna göre tam 8 taksit ile kredi imkanlarından faydalanabilir ve istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz. Vatan Bilgisayar Fibabanka başvuru işlemleri ise çok kolay bir biçimde yapılabilir. Buna göre telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girdikten sonra ilk olarak VATAN yazmalısınız. Bunun ardından ise bir boşluk bırakmalısınız. Daha sonra TC kimlik numaranızı ekledikten sonra bu mesajı 3422 numaralı hatta yollamanız gerekmektedir. Vatan Bilgisayar Telefon Taksit Yapıyor Mu konusu çok sık gündeme gelmektedir. Normal şartlar altında bir taksit yoktur ancak Fibabank üzerinden taksitli bir şekilde cep telefonu almanız mümkün olacaktır. Bu anlamda Vatan Fibabank kampanyası çok büyük bir ilgi görmüştür. Banka ve vatan arasındaki anlaşma ile 8 taksit ile ödeme yapabilir ve cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Kredinin çıkması ise en fazla 10 dakika sürmektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman kredinin çok avantajlı olduğunu söylemek gerekiyor.

Kredi Başvurusu

Kredi Başvurusu Finansbank üzerinden online olarak yapılabilir. Bu noktada müşteriler internet bankacılığını kullanabilirler. Ayrıca kısa mesaj yoluyla da kredi talebi gerçekleştirilmektedir. Kredi Başvurusu Yapı Kredi aracılığı ile kolaylıkla yapılabilir. Bunun için şifrenizin olması durumunda internet bankacılığı hizmetlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.  İhtiyaç Kredi Başvurusu en çok tercih edilen kredi çeşitleri arasında yer almaktadır. Diğer bankalar ile bir kıyaslama yapıldığı zaman en düşük faiz oranlarının Ziraat Bankası tarafından verildiğini görmekteyiz. Kredi Başvurusu Ziraat Bankası aracılığı ile yapılırken sms hattı kullanılabilir. 4747 numaralı hat aktiftir. Online olarak da başvuruda bulunmak mümkündür. Bunun yanı sıra bir diğer başvuru yöntemi ise bankaya gitmektir. Banka üzerinden kredi talebinizi dile getirebilirsiniz.

 

43126