Telefona Kredi Veren Bankalar

Kredi kartı üzerinden taksitli olacak şekilde satışların yasaklandığı açıktır. BDDK tarafından bu konuda yeni düzenlemeler geleli çok oldu.
Bu duruma…

Kredi kartı üzerinden taksitli olacak şekilde satışların yasaklandığı açıktır. BDDK tarafından bu konuda yeni düzenlemeler geleli çok oldu.

Bu içerikte ve Kredi Veren Bankalar Telefon Kredisi Bankalar Kredi Telefon Mobil Kredi Kredi Başvurusu Online Kredi hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Bu duruma bağlı olarak da cep telefonu satın almak zor hale geldi. Öyle ki fiyatları da bir hayli yüksek olan telefonların nakitte peşin olarak alınması bir hayli zor.

Tüketicilerin ise yine kredilerden yana çözümü buldukları açıktır. Nitekim telefonlara yönelik kredi veren pek çok banka bulunuyor. Taksitli ödemeler sayesinde cep telefonu satın almak ise artık çok kolay. Bunun için karşınıza çıkacak olan detaylar;

Kredi veren bankaların faiz oranlarını kıyaslayarak harekete geçilebilir.
Ortalama olarak 12 ay taksitli kredilerin çıkarılması söz konusudur.
Vadeye bağlı olarak da kredilerin faiz oranlarında artış meydana gelecektir.
Maksimum kredi kullanımlarına yönelik 10.000 TL limitleri dahi mevcut durumda.


Telefonla Kredi Veren Bankalar


Kredi veren bankalardan ziyade merak edenler telefon kredisi veren mağazalar için de incelemelere geçmekte.

Nitekim mağazaların anlaşmalı olduğu bankalardan harekete geçiliyor. Örnek verecek olursak Media Markt bunlar arasında başı çekmekte. DenizBank ile anlaşması olduğunu da gözler önüne seriyor.

Hemen arkasından kredi başvurusu için Teknosa’da değerlendirmeye alınabilir. ING Bank ile anlaşmalı mağazalardan bir tanesidir.

Vatan Bilgisayar alışverişlerinde de sms ile kredi kartı veren bankalar göz önünde bulundurulabilir. Odeabank üzerinden taleplerin karşılandığı görülüyor.

Kredi için de SMS üzerinden 8444 numarasını temel almanız gerekmekte. İhtiyaç kredisi gibi bankalardan birkaç dakika içerisinde yanıt verilecektir. Bu yanıtlara göre de müşterilerin telefonlar için kredi çekmeleri mümkün hale geliyor.

Cep Telefonu Almak Için Kredi


Kredi kartına taksitle cep telefonu almak yasaklandığı için çözümü kredilerden bulanlar mevcut. Nitekim telefon kredisi veren bankalar sayesinde taksitli olacak şekilde satın alma işlemlerine geçilebilir.

Örnekce verecek olursak Teknosa telefon kredisi için uygun mağazalardan bir tanesidir. Buradan telefon satın almak isteyenlerin göz önünde bulundurması gereken detaylar ise;

Başta anlaşmalı olduğu banka ING şeklinde karşınıza çıkacaktır.
Anında başvurular sayesinde kredi sahibi olmak zor değil.
500 TL ile 15.000 TL arasında kredi tanımlamalarına yer verilmekte.


Telefon kredisi veren mağazalar arasında Media Markt’ta bulunmakta. DenizBank ile bireysel ihtiyaç kredilerine başvurarak harekete geçilebilir. Nitekim mobil bankacılık sayesinde işlemlerin kısa süreceği açıktır.

Kredi çekip telefon almak isteyenlerin bu mağazalara ve anlaşmalı olduğu bankalara göz atmaları önerilir. Sonrasında bankaların hesaplama araçlarından harekete geçilebilir.

Telefon Kredisi Media Markt


Media Markt DenizBank kredi sms numarası ile taleplere yer verilir. Birkaç dakika içerisinde de telefon sahibi olmak isteyenlere yanıt verilecektir. Media Markt DenizBank kredi başvurusu sms üzerinden yapanları müşteri temsilcileri arıyor.

Böylece kredi limiti, vade seçenekleri ve faiz oranları göz önünde bulunduruluyor. Onay vermeniz halinde ise şubelerden ya da ATM üzerinden krediler çekilebilir.

Media Markt taksitli telefon alışverişlerinde kredi kartı kullanımlarına izin verilmez. Bu duruma karşılık olarak Media Markt taksit seçenekleri 2019 yılında bankalardan yana sunuluyor.

Genel anlamda da telefon kredilerine yönelik maksimum 12 ay vade imkanları karşınıza çıkacaktır. Vadeyi ne kadar az tutarsanız ödenecek tutar da azalacaktır.

Bunun için vadeleri minimum seviyede tutmanız ve hesaplamalara geçmeniz daha doğru olacaktır.

Telefon Kredisi Vatan


Vatan Bilgisayar telefon alışverişleri için ihtiyaç kredisi başvurularına geçilebilir. Diğer mağazalarda olduğu gibi Vatan Bilgisayar için de anlaşmalı bankalar sunuluyor.

Örneğin Fibabanka Vatan Bilgisayar ödeme seçenekleri arasında yerini almakta. Bunun arkasından ise Odeabank alternatiflerine de yer verilmekte. Odeabank ile harekete geçmek isteyenler;

8444 numalarına kısa mesaj göndermelidir.
İhtiyaç kredileri için maksimum 5 dakikada geri dönüş yapılmakta.
Geri dönüş sonucunda vade seçeneklerine ve kredi limitlerine göz atılabilir.


Vatan Bilgisayar telefon taksit yapıyor mu sorularına kredi kartı için hayır yanıtı verilir. Taksitler sadece ihtiyaç kredilerine yönelik gerçekleşir.

Bunun için de kredi veren bankanın faiz oranlarını incelemeniz gereklidir. Fibababanka telefon kredisi ödeme için uygun faiz oranlarına sahiptir. Bu nedenden dolayı Odeabank’tan önce göz önünde bulundurulduğu açıktır.

Teknosa Telefon Kredisi


Teknosa taksit cep telefonu satın almak isteyenler için de bankalar ifade edilir. Örnek verecek olursak anlaşmalı olarak ING Bank seçeneklerine yer verilmekte. Üstelik ING Bank yüksek kredi limitlerinden kaynaklı olarak bir hayli dikkat çekiyor.

Nitekim maksimum 15.000 TL’ye kadar telefon kredilerinden faydalanmanız sağlanacaktır. Cep telefonu kredisi için yine online başvuruları karşılamaya devam etmekte.

Teknosa kredi sorgulama sms üzerinden yapmak isteyenlere ise 2229 numaraları gösterilir. TC kimlik numarası ile sms gönderimlerine yanıt verilecektir.

Birkaç dakika içerisinde telefon kredisi için cevaplara geçilir. Olumlu yanıtlar akabinde vade seçmeniz ve faiz oranlarından hesaplama yapmanız sağlanır. Vatan telefon kredisi gibi 9 ile 36 ay vade seçenekleri arasında tercihte bulunmanız gerekmekte.

Telefon Kredisi Nedir


Cep telefonu kredisi veren bankalar saymakla bitmez. Örnek verecek olursak Burgan Bank bunlardan bir tanesidir. %1.22 faiz oranından tüketicilerini karşılıyor.

Hemen arkasından yine uygun faiz oranları ile Cepteteb geliyor. Teknosa telefon kredisi adına da değerlendirmeye alınabilir. Aylık faiz oranı için %1.30 değeri ifade edilmekte. Devamında gelen bankalar ise;

Türkiye Vakıflar Bankası %1.27 faiz oranı ile karşınıza çıkacaktır.
%1.42 oranı ile Enpara.com dahi değerlendirmeye alınabilir.


Vatan telefon kredisi için Odeabank tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Teknosa kredi Akbank ile de veriliyor.

Bunun gibi çeşitli bankalardan taksitli ödemeler ile telefon kredisi çekilebilir. Nitekim mağazalardan taksitli olacak şekilde kredi kartı ödemelerine yer verilmez.

Kartlardan taksitli ödemeler geçerli olmadığı için de müşteriler anlaşmalı bankalardan ihtiyaç kredilerine yer veriyor.

Cep Telefonu Kredisi


Kredi ile telefon satın almak çağın çözüm önerilerinden bir tanesidir. Şöyle ki BDDK tarafından yeni düzenlemelere geçilmiştir.

Bu düzenlemelere göre baştan da belirttiğimiz gibi kredi kartından taksitli olacak şekilde cep telefonu satın almanıza izin verilmiyor. Ya tek çekim olmalı ya da nakit para ile satın alma işlemleri gerçekleşmelidir.

Ancak beğenilen telefonun fiyatına bağlı olarak bu alternatiflere yer vermek biraz güç. Özellikle de dolardan kaynaklı telefon fiyatları artış göstermiştir.

Telefon kredisi veren mağazalar sayesinde ise bu güçlüklerin önüne geçilmekte. Bankalar sayesinde kredi başvurularına geçenler kısa sürede telefon sahibi oluyor. Öyle ki ihtiyaç kredilerinden elde edilen telefon taksitli olarak ödeniyor.

Alışveriş kredisi veren bankalar ise mağazalara göre farklılık gösteriyor. Örneğin Media Markt telefon kredisi çekmek isteyenlere DenizBank eşlik etmekte.

Faizsiz Telefon Kredisi


Faizsiz taksitli telefon kredisi veren banka henüz bulunmuyor. Genel anlamda uygun faiz oranlarından kredilere yer verilmekte. Örneğin Fibabanka telefon kredisi bunlar arasında.

Vatan Fibabanka anlaşması üzerinden tüketicilerini karşılamaya devam etmekte. Telefon kredisi veren bankalar çeşitli mağazalar ile anlaşma içerisindedir. Örneğin Teknosa üzerinden alışveriş yapmak isteyenler ING Bank ile ihtiyaç kredilerine başvurabilir.

Uygun faiz oranlarından faydalanmak isteyenler ise vade seçeneklerini kısa tutmalıdır. Örneğin 6 ay ile 12 ay arasında farklılıklar meydana gelecektir. Ödemelerin daha az olması adına 6 aylık olanların tercih edilmesinde fayda var.

2179