Ankara’nın En Popüler ve Profesyonel 7 Erkek Kuaförü

Erkek Kuaförü

Ankara, Türkiye’nin başkenti olmakla beraber memurların ve öğrencilerin çok yoğun yaşadığı bir büyükşehirdir. Dolayısıyla en temel ihtiyaç olan saç ve sakal bakımı için erkeklere özel kuaför listesini sizler için hazırladık. Ankara’nın en iyi 7 berberi şöyle listeleniyor. Tabii ki beğeniler kişilere göre değişir, siz de yorumlarınızı bizimle paylaşın.

İçeriğimizde ve Ankara Popüler Erkek Kuaförleri Profesyonel Erkek Kuaförleri Ankara’daki Erkek Kuaförleri Erkek Kuaförü 6 konusunda detaylar bulabilirsiniz.

Ankara'nın
Ankara’nın En Popüler ve Profesyonel 7 Erkek Kuaförü
  • Red & White

Red & White erkek kuaförü 1985 yılından beri ‘’Saçınıza kimin dokunduğu önemlidir’’ sloganıyla hizmet veriyor. Ankara’da toplam 4 şubeye sahip olan kuaför zincirinin son derece profesyonel bir hizmet verdiğini söyleyebiliriz.

Adresi: Gaziosmanpaşa İran Caddesi, No: 33/1, Çankaya/ Ankara (Aynı zamanda Çayyolu Mesa Plaza, Beytepe ve Bilkent Center şubeleri bulunuyor)

Telefonu: 03124661545

  • Fix Kuaför

Ankara’ya 6 şubeyle hizmet veren profesyonel erkek kuaförlerinden birisidir. Şubeleri arasında Tunalı, Oran, Ümitköy, Bilkent, Kavaklıdere ve Emek yer alıyor. Bilhassa yeni bir tarz yaratmak, saçlara şekil vermek ve yeni imajınızla insanları büyülemek istediğinizde doğru rota Fix kuaför olabilir.

Adresi: Balkiraz, Mamak caddesi, Şafaktepe parkının karşısı, No: 30/A, Mamak/Ankara

Telefonu: 03123636332

  • Esta Kuaför

Esta kuaför henüz 2009 yılından beri hizmet veren ve 4 profesyonel ismin bir araya gelerek işlettiği saç tasarım merkezidir. Özellikle uzman kuaförleri kadrosunda barındırmasıyla Keçiören’in en popüler kuaförü olduğunu söyleyebiliriz.

Adresi: Bestekâr sokak, No: 33, Kavaklıdere/Ankara

Telefonu: 03124320000

  • Sinan Balcı Barber’s Club

Toplamda 3 şubeyle Ankaralılara hizmet veren Sinan Balcı Barber’s Club son şubesini Beytepe’ye açtı. Aynı zamanda hali hazırda Ümitköy ve Çayyolu şubeleri aktif olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Adresi: Beytepe mahallesi, Kanuni Sultan Süleyman bulvarı, No: 1, B Blok, Çankaya/Ankara

Telefonu: 03122381767

  • Parisli Cemil

Gerek ismiyle gerekse yaptığı sükseyle Ankara’nın en meşhur kuaförlerinden birisidir. Parisli Cemil aynı zamanda 1975 yılından beri Ankaralılara hizmet veriyor.

Adresi: Panora alışveriş merkezi, Çankaya/Ankara

Telefonu: 03124920808

  • Men’s Fashion Kuaför

Yılların tecrübesi olarak Çankaya’da hizmet veren Men’s Fashion saç ve sakal kesimi dışında stil danışmanlığı hizmeti de alabileceğiniz bir merkez. Saç ve sakal tasarımınızı yüzünüze özel olarak tasarlayarak görünümünüzü baştan yaratabilecek uzmanlara sahip.

Adresi: Barbaros mahallesi, Esat caddesi, No: 126, Çankaya/Ankara

Telefonu: 03124471213

  • Trend Erkek Kuaförü

Çankaya’da hizmet veren ve tecrübesiyle sık tercih edilen kuaförlerden olan Trend erkek kuaförü en iyi berberler arasında gösteriliyor.

Adresi: Anıttepe, Turgut Reis caddesi, No: 29, Daire: 11, Çankaya/Ankara

Telefonu: 03122292502

Pw59QoV7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir