Ağda Lekesi Elbiseden Nasıl Çıkar?

Ağda yoğun kıvamı nedeni ile elbiseden temizlenmesi zordur. sir ve normal ağda için ağda yağı kullanarak elbiseden, kumaştan izleri kolayca çıkarabilirsiniz.

Istenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok yöntem kullanan Kadınlar genellikle lazer epilasyon iğneli epilasyon ya da gelip kullanmanın yanı sıra en eski yöntemlerden bir tanesi olan ağda yöntemini de kullanırlar.

Evinizde kendiniz yaptığınız ağda işlemi sırasında ufak bir dikkatsizlik sonucu oluşabilecek olan leke problemi kaçınılmaz bir sıkıntı yaratabilir. Elbisemize halıya ya da koltuğa sıçrayan bu lekeleri çıkarmak için belli başlı teknikler boğuldu.

Ağda lekesi oldukça zor çıkarılan bir lekedir. Ağda lekesini çıkarmak sanılanın aksine içerisindeki bileşenlere göre değişiklik de gösterebilir. Normal ağda ve sihirbazlığı Ağda en yaygın türleri olmaktadır ve normal Ağda lekesi ile baş etmek sihirbazlık Ağda lekesi ile baş etmekten daha kolaydır.

Normal Ağda lekesini temizlemek

Elbiseniz de bulunan lekenin suyla çıkarma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Deniz’i temiz ve kuru bir kumaş parçası aldıktan sonra kumaşı renkli olmaması konusunda dikkatli olun vekili olan bölgeye ılık su dökün ve bölgeyi kumaş parçasıyla fazlaca bastırmadan çok da atmamaya dikkat ederek temizleme işlemini gerçekleştirin.

Lekenin çıkmış olduğunu ve kolayca alındığını Sizler de göreceksiniz.

Sir Bazlı Ağda Lekesinin Elbiseden Çıkarılması

Sir bazlı Ağda lekesi normal illere göre çok daha zor çıkarılmaktadır.

Sir bazlı leke oluştuysa elbiseden çıkarmak için ağda yağı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Temiz bir kumaş parçasını aldıktan sonra lekeli bölgeye ağda yağı damlatın.

Sonrasında bölgeyi bu kumaş parçası ile silin ve son olarak elbisenizi sıcak suyla veya Yağ sökücü ile temizleyin lekenin çıkmış olduğunu Kızılca fark edeceksin

Diğer bir yöntemle tiner veya gaz yağı ile temizleme yöntemidir. Gölgeler ya da yazıyor dörtlükten sonra temiz bir kumaş parçasıyla Selim ve elbisenizin yıkama talimatlarına göre yıkama işlemini tamamlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap