Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları

Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları Hayat insanın başına birçok farklı problem getirebilmektedir. Bunlar sağlıkla ilgili olabilmekte ya da farklı kazalar ile ilgili olabilmektedir. Yaşanılan olumsuz olaylarda her insan sevdiklerini yanında görmek istemektedir. Bir geçmiş olsun mesajı dahi insanın sevdiği insanlara verdiği değeri göstermesinin en güzel yollarından bir tanesidir.

Whatsapp Geçmiş olsun mesajları sayesinde dileyen herkes sevdiklerinin yanında olamasa dahi onlara verdiği değeri en doğru şekilde gösterebilmektedir. Whatsapp günümüzde en çok kullanılan iletişim araçlarından biri olduğundan, geçmiş olsun mesajları içinde en doğru adrestir. Bu mesajlar sayesinde dileyen herkes en hızlı şekilde sevdiklerine verdiği desteği başarılı bir şekilde gösterebilmektedir. Mesajların tamamı özel olarak hazırlandığından sevdiklerinize verdiğiniz değeri en güzel şekilde gösterebilmektedir.

Güzel sözler ile hazırlanan bu geçmiş olsun mesajları, sevdiğiniz insanlara olan desteğinizi göstermeniz için benzersiz bir olanak tanımaktadır. İnsanlar için yaşanılan her türlü olumsuz durum sevdiğini insanları yanında görerek ortadan kaldırılabilmektedir. Geçmiş olsun mesajları sayesinde sizde sevdiğiniz insanlara desteğinizi gösterebilirsiniz. En güzel mesajlar ise şu şekilde sıralanabilir;

Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları
Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları

İşte Editörün Seçimi Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları

 1. “Geçmiş olsun! Umarım bu zorlu süreci en kısa sürede atlatır ve sağlığınıza kavuşursunuz. Her zaman yanınızdayım ve destekçinizim. Geçmiş olsun dileklerimle.”
 2. “Sevgili [İsim], sağlığınızı kaybetmiş olmanız beni üzdü. Umarım bir an önce iyileşir ve eski sağlığınıza kavuşursunuz. Siz güçlü bir insanısınız ve bu süreci atlatacağınıza inanıyorum. Geçmiş olsun!”
 3. “Merhaba [İsim], duydum ki sağlık sorunlarıyla uğraşıyorsunuz. Geçmiş olsun dileklerimi iletmek istedim ve umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda bana ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun!”
 4. “Sevgili [İsim], sağlık sorunlarınızı öğrendiğimde üzüldüm. Umarım bir an önce iyileşir ve sağlığınıza kavuşursunuz. Size destek olmak için buradayım. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”
 5. “Merhaba [İsim], duydum ki sağlık sorunlarıyla mücadele ediyorsunuz. Size moral ve destek vermek istedim. Umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Geçmiş olsun dileklerimle.”
 6. “Sevgili [İsim], sağlığınızın kötüye gittiğini duydum. Siz güçlü bir insanısınız ve bu zorlu süreci atlatmanıza inanıyorum. Umarım en kısa sürede iyileşir ve sağlığınıza kavuşursunuz. Geçmiş olsun!”
 7. “Merhaba [İsim], sağlık sorunları yaşadığınızı öğrendim. Umarım doktorlar size en iyi tedaviyi sağlar ve bir an önce iyileşirsiniz. Siz güçlü birisiniz, bu zorluğu aşacaksınız. Geçmiş olsun dileklerimle.”
 8. “Sevgili [İsim], duyduğum kadarıyla sağlık sorunlarıyla mücadele ediyorsunuz. Size moral ve destek vermek istiyorum. Umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”
 9. “Merhaba [İsim], sağlık sorunlarınızı öğrendiğimde üzüldüm. Umarım doktorlar size en uygun tedaviyi sağlar ve bir an önce iyileşirsiniz. Siz güçlü birisiniz, bu zorluğu atlatmanıza inanıyorum. Geçmiş olsun!”
 10. “Sevgili [İsim], sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğinizi duydum. Sizi desteklemek ve geçmiş olsun dileklerimi iletmek istedim. Umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşur ve güçlü bir şekilde hayatınıza devam edersiniz.”

Bu mesajlar, WhatsApp üzerinden sevdiklerinize geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için kullanabileceğiniz bazı örneklerdir. Sağlık sorunlarıyla mücadele eden birine destek ve moral vermek önemlidir. Sizin onların yanında olduğunuzu hissettirmek, onlara güç verir ve iyileşme sürecine olumlu bir etki yapabilir.

Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları

 • Her şeyin başı sağlık, çok geçmiş olsun.
 • Bir önce aramıza dönem dileğiyle geçmiş olsun.
 • Çok geçmiş olsun bunu da atlatacaksın.
 • Zor bir zaman geçirdin ama güzel günler seni bekliyor.
 • Allah seni bize bağışladı çok geçmiş olsun.
 • Özledik seni aramızda görmek istiyoruz artık. Geçmiş olsun.
 • Yakında daha sağlıklı yanımızda olacaksın. Geçmiş olsun.
 • Sağlığının değerini şimdi daha iyi anlamışsındır herhalde geçmiş olsun.

Bugünlerde geçecek sağlığına kavuşacaksın. Çok geçmiş olsun.

Yaralar geçer acılar geçer günlerde böyle geçecek bir tanem geçmiş olsun.

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim seni seviyoruz.

Bu zor günlerin geçeceğini biliyor, Rabbimden şifa diliyoruz, geçmiş olsun.

Şifa üzerinden eksik olmasın diyor, geçmiş olsun dileklerimizin vuku bulmasını temenni ediyoruz.

Biz arkadaşımızı sevgilimizin sadece iyi günde yanında olmayız kötü gününde de arkasındayız!

Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap