Teyzeye Bayram Mesajları

Teyzeye Bayram Mesajları Teyzeler, anne yarısı olarak bilinmektedir ve bu durum sadece bilinmekle kalmayıp yaşanılan olaylarda da doğrulu kanıtlanmış bir varsayım olmuştur. Çünkü teyzelerimiz bizlere annelerimiz gibi hayatı öğretirler, üzgünken yanımızdadırlar ve her zaman bizlerle ilgilenirler. Bu da teyzelerin anne yarısı olduğunu kanıtlar niteliktedir. Bu nedenle teyzelerimize her zaman olduğu gibi değer vermeli ve özel günler için de onlara ayrı mesajlar göndermeliyiz.

İçeriğimizde ve Teyzeye Bayram Mesajları Bayram Mesajları Teyzeye Teyzeye Özel Bayram Mesajları En Güzel Teyzeye Bayram Mes konusunda detaylar bulabilirsiniz.

Bu özel günlerden birisi bayramlar olabilmektedir ve teyzelerimizin bayramını özel olarak kutlamak çok büyük bir incelik olacaktır. Bu durumda hem teyzenizin yüzü gülerken hem de sizler onun yüzünü kara çıkartmayarak kendinizle gurur duyacaksınızdır. Çünkü teyzelerinize hak ettiği değeri verdiğinizi o güzel sözleri okurken düşüneceksinizdir.

Elbette teyzelerimizin bayramlarını herkesten farklı özel mesajlarla kutlamamız gerekmektedir. Yalnız bu gibi durumlarda akıllara güzel sözler gelemeyebilir. Neyse ki teyzeye bayram mesajları bir hayli fazladır ve bu bayram mesajlarından herhangi bir tanesi seçilip teyzelerimizin bayramı kutlanabilir. Böylece güzel bir samimiyet de elde edilecek ve aradaki güçlü bağ daha da güçlü hale gelecektir.

Teyzeye Bayram Mesajları
Teyzeye Bayram Mesajları

Editörün Seçimi ile Biricik Teyzeye Bayram Mesajları

 1. “Teyze, Şeker Bayramı’nın tüm güzellikleri seninle olsun. Sana sevgi dolu günler ve mutluluk dolu bir bayram diliyorum.”
 2. “Teyzem, Şeker Bayramı’nın coşkusunu birlikte yaşamak çok özel. Seninle beraber nice güzel anılar biriktirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bayramın kutlu olsun!”
 3. “Teyze, Şeker Bayramı’nın tadını birlikte çıkarmanın heyecanı içindeyim. Seninle geçirdiğim her an değerli. Bayramınız kutlu olsun!”
 4. “Sevgili teyzem, Şeker Bayramı’nın tüm neşesi ve coşkusunu sizinle paylaşmak harika bir duygu. Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.”
 5. “Teyzem, Şeker Bayramı’nın güzelliklerini sizinle birlikte yaşamak benim için çok değerli. Size olan sevgim hiç eksilmesin. Bayramınız kutlu olsun!”
 6. “Teyzem, Şeker Bayramı’nın tüm sevinci yüreğinizde olsun. Siz her zaman güzel gülümsemeniz ve sevginizle hayatımıza anlam katıyorsunuz. Bayramınız mübarek olsun!”
 7. “Sevgili teyzem, Şeker Bayramı’nın tüm güzellikleri sizinle birlikte yaşamak dileğiyle. Size olan sevgim hiç bitmesin. Bayramınız kutlu olsun!”
 8. “Teyzem, Şeker Bayramı’nın size huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Sizinle geçirdiğim her an benim için çok özel. Bayramınız kutlu olsun!”
 9. “Teyze, Şeker Bayramı’nın size sevgi, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Siz benim için değerlisiniz. Bayramınız mübarek olsun!”
 10. “Sevgili teyzem, Şeker Bayramı’nın tüm güzellikleri sizinle olsun. Size olan sevgim hiç azalmadan devam etsin. Bayramınız kutlu olsun!”

Teyzenize göndereceğiniz bu güzel bayram mesajları ile onunla olan sevgi ve bağınızı dile getirebilir, ona olan duygularınızı ifade edebilirsiniz. Bayramınız kutlu ve sevgi dolu geçsin!

Teyzeye Bayram Mesajları

 • Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin Kurban Bayram’ın kutlu olsun.
 • Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum iyi ki varsın teyzem. Bayramın mübarek olsun.
 • Hayatımız kısa sürse dahi teyzemin hatırı benim için en büyüğüdür nice bayramlar dilerim
 • Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiçbir zaman ödeyemem bayramın kutlu olsun teyzelerin en güzeli.
 • Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu bayramlara teyzeciğim.
 • Güneş kadar sıcak Kar tanesi kadar berrak Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.
 • Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili Teyzeciğim, bayramını en içten dileklerimle kutlarım.
 • Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında da seninleyim. Bayramın kutlu olsun teyzeciğim.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Kurban Bayramın kutlu olsun teyze!

Teyzeler yıldızlar gibidir onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Yaşa sev gül! Bunlar eksik olmasın yaşamından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun canım Teyzeciğim. Bayramını kutluyorum.

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Kurban Bayramı’n mübarek olsun.

Teyzeler yıldızlar gibidir onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bayramınız mübarek olsun teyzeciğim.

Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Bayramın mübarek olsun.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice bayramlara kavuşman dileğiyle teyzelerin bir tanesi.

Dikkat! Bu mesaj sevgi neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu bayramlara teyzelerin bir tanesi.