Sigara Kokusu Odadan Nasıl Çıkar?

Sigara kötü bir alışkanlıktır Bunu herkes her fırsatta bilir fakat birçok insan sigara kullanmaya devam eder. Bilinen tüm yanlışları rağmen sigara içmeye devam..

Sigara kötü bir alışkanlıktır Bunu herkes her fırsatta bilir fakat birçok insan sigara kullanmaya devam eder. Bilinen tüm yanlışları rağmen sigara içmeye devam edildiğinden dolayı sigara bırakmanın birçok insan tarafından yoğun bir gayret sayesinde gerçekleştirme bildiğini biliyoruz fakat yine daha fazla sayıda insan Sigaradan maalesef kurtulamıyorlar. Bir çok kötü özelliğini yanında ev ve yaymış olduğu kötü kokular temizlik açısından oldukça zararlıdır Şimdi sizlere sigara kokusundan nasıl kurtulacağınızı da hayır basit bazı tüyolar verelim

Bu yazıda ve Sigara Kokusu Odadan Çıkarma Sigara Kokusu Nasıl Çıkarılır Oda Temizliği Sigara Kokusunu Giderme Yö hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sigaranın kokusundan kurtulmanın en basit yolu kapalı bir odada sigarayı Tabii ki içmemek olacaktır Eğer bunu yapamıyorsanız sigara içerken camların perdelerin açık olması ile dikkat edilmesi gereken bir husustur. Küllerimizi atmış olduğunuz ya da söndürmüş olduğunuz sigaraların kokusunun dışarı vermeyecek tarzda bir türlü kullanılması önemlidir sigara kokusunun engellenecek en önemli yöntemlerin başında bir de sirke kullanmak gelir.

Bir gece önceden yoğun sigara dumanına maruz kalmış olan oda içerisinde birkaç kase sirke yerleştirir seni ciddi anlamda bu kokunun kapatıldığını göreceksiniz. Kapıyı kapattıktan sonra 24 saat kadar sirkelerin oda içerisinde kalmasını sağlayın tamamen sigara kokusunu bertaraf etmiş olacak.


Sigara kokusu yine kokulu mumlar veya esans yağları sayesinde ciddi anlamda ortadan temizlenebilir. Ortaya hoş bir görüntü ve aynı zamanda hoş bir koku da yaymış olur.


Kullanacağınız diğer bir yöntemdir limon veya portakal benzeri turunçgillerden faydalanmak tır bunları ortadan ikiye bölmüş olarak odanın belli bölgelerine yerleştirin sigara kokusunu ciddi anlamda kesecek. Bu turunçgilleri 2 günden daha uzun süre Tutmayın Çünkü sürecektir ve bu sefer daha kötü bir koku etrafa eğilebilir.


Kahve kokusu da sigara kokusunu kesen ciddi kokulardan bir tanesidir Türkçe senin içerisinde oda içerisinde belli miktarlarda kahve yerleştirir senin kokunu bastırıldığı mı birkaç saat sonra da içeride daha güzel bir kokunun oluştuğunu sizlere de rahat bir şekilde görebilirsiniz.

97590