Sevgiliye Uyku Mesajları

Sevgiliye Uyku Mesajları Günün koşturmacasından belki de sürekli konuşamadığınız, gerekli zamanı ayıramadığınız sevgilinize kendisini iyi hissettirmek isteyebilirsiniz.  Sizin için ne kadar değerli olduğunu ifade etmek veya gün içindeki ihmalinizi telafi etmek size de kendinizi iyi hissettirecektir. Yatağa yatıp, günün muhakemesini yaptığınız anlarda, sizin için değerli olan sevgilinize güzel mesajlar yazarak, duygularınızı hissettirmek isteyebilirsiniz.

İçeriğimizde ve Sevgiliye uyku mesajları Romantik uyku mesajları Sevgiliye geçmiş olsun mesajları Sevgiliye iyi geceler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gün içinde gönderilen güzel mesajlar değerlidir, fakat sizin atacağınız mesajla uyanacak olan sevdiğiniz, huzurlu bir şekilde uykuya dalacak ya da sabah mesajınızı gördüğünde neşeli bir hale bürünecek. Tüm gününü etkileyecek olan sevgiliye uyku mesajları, ilişkinize de yansıyacaktır. Bu ilişkinizde ne kadar hassas ve önem veren bir yapınız olduğunu da karşıya hissettirecektir.

İnsanın her zaman başına gelmeyen aşk duygusu, bir defa hissedilince elden bırakılmamak, kaybedilmemek ister. Bunun için de ilişkiye anlam ve değer katmak gerektiği bilinir. Her zaman doğru kelimeleri bir araya getiremeyebiliriz.  Sevgiliye uyku mesajları, güzel sözler ile sevdiğinize ve ilişkinize verdiğiniz bu değeri gösterebilirsiniz.  Ona yönelik uyku öncesi atılan mesajlar ilişkinize neşe katsın diye derlediğimiz uyku mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Sevgiliye Uyku Mesajları
Sevgiliye Uyku Mesajları

İşte Editörün Seçimi ile Sevgiliye En Romantik Uyku Mesajları

 1. “Gecenin sessizliğinde, yıldızlar seni aydınlatsın ve rüyalarında sadece mutluluk ve sevgi dolu anlar yaşasın. İyi geceler, meleğim.”
 2. “Uykunun güzellikleri seni sarsın, yorgunluğunu alıp götürsün. Gözlerini kapat ve ben orada olacağım, daima yanındayım. Tatlı rüyalar, aşkım.”
 3. “Her gece olduğu gibi bu gece de yüreğimdesin. Seni düşünerek uyuyacak, seni düşünerek uyanacağım. Seni seviyorum, iyi uykular.”
 4. “Uyku, seninle geçirdiğim en güzel anlardan biridir. Gözlerini kapattığında benimle oluyorsun ve o anlarda her şey mükemmel. İyi geceler, sevgilim.”
 5. “Gecenin siyah örtüsüne sarılıp uyuduğunda bile seninle dolu dolu geçen bir günün güzelliğini yaşıyorum. Rüyalarında da benimle kal, aşkım. Tatlı uykular.”
 6. “Dünya uyurken, seninle hayat buluyorum. Rüyaların güzelliği seninle daha bir anlam kazanıyor. Seni seviyorum, iyi geceler.”
 7. “Uyandığımda yüzümdeki tebessümün sebebi sensin. Rüyaların en güzeli, aşkımın en değerlisi, uyku meleğim. İyi geceler.”
 8. “Her gece yastığıma başımı koyduğumda seninle dolu anılarımı düşünerek uyurum. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Tatlı rüyalar, sevgilim.”
 9. “Uykunun sihirli dünyasında, birlikte güzel anılar biriktiriyoruz. Seninle olmak, her anı özel kılıyor. İyi geceler, meleğim.”
 10. “Gecenin sessizliğinde kalbim seninle çarpar. Rüyalarımız bir olsun ve güzel anılarla dolu olsun. Seni seviyorum, iyi uykular.”

Unutma, sevgiliye gönderilen mesajlar samimi ve içten olmalıdır. Sözlerinizi kendi duygularınızı yansıtacak şekilde özelleştirerek ona olan sevginizi ifade edebilirsiniz.

Sevgiliye Uyku Mesajları

 • İyi geceler dileme, iyi geceler ol bana yeter!
 • Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.
 • Uyku gibi gelsene bana. İyi geceler bir tanem.
 • Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.
 • Yüzümde mis kokulu güller açtırdın, bu gece.
 • Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.
 • Sana illa iyi geceler demem mi lazım? Öpsem olmaz mı?
 • İyi geceler dünya, iyi geceler insanlar, iyi geceler bir tanem, rüyanda beni gör olur mu?

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin.

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 hadi iyi geceler.

En güzel gecelerin seninle olması ve meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle. İyi geceler aşkım.

Sen benim rüyalarımdaki hayalim hayattaki tek yaşama sebebimsin iyi geceler meleğim.

Seni gözlerimi kapattığımda değil gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gül parem iyi geceler.

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Aşkım rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim yastığımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çok ama çok seviyorum.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse, sende benim hasretimsin. Aşkım iyi uykular, tatlı rüyalar.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakatkar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat mucuk.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarın ki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Bu gece bütün sevdiklerin yanın da. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta. Bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum. Bir tanem iyi geceler.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Geceler şimdilik tek engelim ancak ben bu günlerin değerini iyi bilmeliyim. Çünkü ayrı geçen bu geceler olmasa senin yokluğunun ne demek olduğunu nasıl anlayabilirdim. Bensiz gecen, benli rüyalarla dolsun sevdiğim.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bir şey bu. Bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim. İyi geceler aşkım.

Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

Bir dilek tuttum ve yatıyorum şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim.

Bu gönül sana tutkun sözlerin yine suskun ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden İyi geceler aşkım.

Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi. Uyumadan önce şunları söyleyeyim sana askım; keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem. Keşke benim üzerimde yorgan olmasa donsam da senin yanında uyuyabilsem. Keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum. Sensizim iyi geceler! Bütün bunları yasayabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim.

Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma. Neyse ki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana. Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki: Hadi yat artık çok az kaldı. Sabaha tatlı rüyalar aşkım hem sana hem bana.