Sevgiliye Mesajlar

Sevgiliye Mesajlar Günümüzde iletişim kurma konusunda mesajlar vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Sık sık kendimizi ifade ederken ve bir şeyler anlatırken sesli konuşmak yerine genelde bu yolu kullanırız. Konuşmadan çok mesajlaşma olduğu için, özellikle sevgililer adına anlamlı, mutluluk verici ve Güzel mesajlar yazmak da zorunluluk olmuştur.

Fakat bu konuda zorluklar meydana gelebiliyor. Kısa ve çok şeyin anlatılmak istenmesi, sevgililerle mesajlaşmayı zorlu noktaya getirebiliyor. En çok tercih edilenlerden biri sevgiliye mesajlar oluyor. Buna ek olarak hem birçok mesaja ihtiyaç olması, hem de sürekli olarak lazım olması sebebiyle bu mesajlar çoğunlukla yetersiz kalıyor. Durum böyle olunca da sevgiliyle verilen değeri ve sevgiyi belirtmek için bu tür mesajların arayışı meydana gelmeye devam ediyor.

Hayatımızın en özel, en farklı ve en anlamlı dönemlerinden bir tanesi olan aşık olunan zamanlar, haliyle iletişim gerektiren zamanlar oluyor. Bunun yanı sıra yazılı iletişime en çok gerek duyulan zamanlar da oluyor. Bu durumun ardından, bu tür mesaj üretimlerinin çok fazla yapıldığı vakitler oluşuyor.

Sevgiliye Mesajlar
Sevgiliye Mesajlar

Editörün Seçimi Sevgiliye Mesajlar

 1. “Sevgilim, her gün seninle geçirdiğim anlarda, aşkın büyüsünü ve mutluluğun ne demek olduğunu yeniden keşfediyorum. Seninle geçireceğim her an, hayatımın en değerli anıları olmaya devam edecek.”
 2. “Sen benim hayatımda anlam, sevgi ve neşe kaynağısın. Seninle olduğumda, her şey daha güzel ve daha anlamlı hale geliyor. Sana olan aşkımı her gün yeniden keşfediyorum.”
 3. “Seninle birlikte geçirdiğim her an, kalbimdeki sevgi ateşini daha da alevlendiriyor. Seninle olmak, hayatta tatmin edici bir anlam bulmamı sağlıyor. Seni seviyorum.”
 4. “Hayatın en değerli hediyesi sen olduğunu her gün yeniden hatırlıyorum. Seninle her an, bir rüyanın gerçekleştiği gibi hissettiriyor. Seninle olmak, benim için gerçek mutluluğun ta kendisi.”
 5. “Sevgilim, sen benim dünyamın ışığısın. Seninle beraber olduğumda her şey daha aydınlık ve daha güzel görünüyor. Sana olan sevgim, her geçen gün daha da derinleşiyor.”
 6. “Gözlerine baktığımda, dünyanın tüm sorunlarını unutuyorum ve sadece seninle olan anılarımızı düşlüyorum. Seninle her anımda sevginin büyüsünü hissediyorum ve sana olan aşkımı sonsuz bir şekilde dile getirmek istiyorum.”
 7. “Seninle olan aşkım, zamanı durdurabilecek kadar güçlü. Sana olan sevgim, her gün daha da derinleşiyor ve seninle birlikte her zorluğu aşabileceğimi biliyorum. Seni seviyorum.”
 8. “Sana olan aşkımı kelimelerle ifade etmek zor, çünkü seninle olan hislerim tarif edilemez bir güzellikte. Seninle birlikte geçirdiğim her an, sonsuz mutluluk ve huzur dolu.”
 9. “Sen benim için değerlisin, özelimsin ve dünyamın en kıymetli hazinesisin. Seninle geçirdiğim her an, hayatta daha fazla anlam buluyor ve seninle birlikte her gün büyüyoruz.”
 10. “Seninle olan aşkım, bir ömür boyu sürecek kadar derin ve saf. Her gün seninle birlikte olabilmek, hayatta gerçekten neşe, sevgi ve mutluluğun tadını çıkarmak demek.”

Bu mesajlar, sevgilinize olan duygularınızı dile getirmek ve onlara ne kadar değerli olduklarını ifade etmek için kullanılabilir. Ancak, en etkileyici mesajlar, özgün duygularınızı yansıtan ve samimi bir şekilde sevginizi ifade eden mesajlardır.

Sevgiliye Mesajlar

 • Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten!
 • Çok dengesizsin dedi, sol tarafıma çok yüklendin ondandır, dedim.
 • Sen, diye bir hastalığım var. Allah acil şifalar vermesin.
 • Aklında bulunsun sevgilim. Sen beni kandırmadın, ben inanmayı seçtim. Can Yücel
 • Harflerin gülüştüğünü senin adında gördüm!
 • Razıyım sorgusuz tutuklanmaya eğer ki beni seveceksen kalbinde bir ömür müebbet yatmaya.
 • Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım.
 • Yorgun gönlüm bir seni ister bu hayatta, azat et gel hadi hayallerimi kırma gül bebeğim.
 • Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.

Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Sevgilim özlemin beynimi uyuşturuyor, ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor.

Hayallerimle birlikte yaşıyorum seni, sensiz bıraktın beni mutlu ol şimdi vefasız sevgili.

Bir kalp çizdim bedenime sadece adın yazılı yalnız bedenimde.

Sana iki kelimelik sonunu bilmediğim bir hikaye anlatayım mı? Evet. Seni seviyorum.

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

Ölmek sorun değil de hani bir gün mezarıma gelirsin de kalkıp sarılamamak koyar bana.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

Elinden geleni yap, gerisini zamana ve Allah’a bırak. Kalbi güzel insan her zaman kazanır, unutma!

Dünyada iki kör tanıdım; biri beni göremeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben.

Sen gönlümün yüküsün, omzumun değil. Sen canıma yarasın, tenime değil. Yürekte taşınan sırta ağır gelir mi? Mevlana

Aşkı buldum gözlerinde yaşamaya başladım. Sözlerinle gülücüğünle mutlu olmayı öğrendim aşkım.

Sen benim seni nasıl sevdiğimi bir başkasını sevdiğinde değil, bir daha böyle sevilmediğinde anlayacaksın.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Mutlu olduğunu görmek çok güzel sevgilim sen daima mutlu ol ben işte o zaman acı hayatımda ufakta olsa mutluluklar yaşarım sevgilim.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ömrüm olur musun?

Üzülme değmez sözünü duymaktan sıkıldım. Değmeyenlere zaten üzülmem. Üzüldüğüm şey, değmeyenlere yüreğimin değmiş olmasıdır.

Bir gün herkes gider mi acaba. Evet, sen kalbinde büyüttükçe, onlar da büyürler ve sığamayacaklarını anlayınca giderler.

Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda, ardımda bir yürek yükü rüzgâr. Ne zaman sevmeye koyulsam, doğrulup çoğaldı ayrılıklar.

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsa. Ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi, parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Sevilenler sevilmeye muhtaç oldukları için değil sevilmeye layık oldukları için sevilirler. Sevgi hak edene verilir.

Özlemek güzel şeydir, özlüyorsa Özlenen. Beklemek güzel şeydir, gelecekse beklenen. Sevmek güzel şeydir, seviyorsa sevilen.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse saman yolundan bir yıldız düşer.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

Aşk hesabını kapattım yalan dünyada, artık kimseye ne bir borcum var nede bir ahım var geçmişteki sevgililere, artık yalnız ve tek başımayım sadece hayata sevdalıyım.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğu için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum Sende bütün özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben artik sen olmuşum.

Karanlık dünyada belki son olurum, senin için belki yalan olurum, güzel gözlerine kurban olurum, seninle sadece sen istemesen de hayat bulurum vefasız sevgilim.

Bazen sarılmak istersin. Bazen öpmek istersin. Bazen ellerini tutmak istersin. Bazen gözlerine uzun uzun bakmak istersin. Bazen kokusunu içine çekmek istersin. Bazen ise sadece sevsin istersin.

Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

Bir tanem! Sevdama müebbet gururuma ağır hapis biçilmiş. Oysa ne yüreğime kelepçe ne de aşkıma zincir vurabilmiş. Ben herkesten yana özgür ama senden yana esirim.

19066