Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları

Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları Hayatta her duygunun bir de karşılığı vardır. Bazen üzülür, bazen mutlu oluruz. Bazen dertlenir bazen de neşeleniriz. Bazen güler eğlenir bazen de kabuğumuza çekiliriz. Böyle çeşitli duygulara sahipken, insanlar tarafından bilhassa sevdiğimiz insanlar tarafından sevilmek, ilgi görmek, dinlenmek isteriz. Sevgilimizin başına kötü bir olay geldiğinde, güzel günlerde nasıl birlikte ise, kötü günlerde de yanında olmak sevginin en güzeli en masumudur.

İçeriğimizde ve Sevgiliye geçmiş olsun mesajları Sevgiliye özel geçmiş olsun mesajları Romantik geçmiş olsun mesajları 4 hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her zaman yanında cümlelerle duygularımızı ifade edemediğimiz anlar olur, bu durumu Güzel mesajlar hazırlayarak, konunun önemine göre sevdiğimiz kişiye atabiliriz. Bu mesajlarla aslında kötü günlerin geçici, güzel anların baki olduğunu hatırlatarak umut verici cümleler kurarak, sevgilinize de bir umut kapısı olduğunu gösterecektir.

Sevgiliniz üzülürken sizin aklınıza güzel mesajlar gelmeyebilir.  Duygularınızı, onun için ne kadar üzüldüğünüzü belki de endişelendiğinizi anlatamayabilirsiniz. Bunun için destek, ihtiyacınız olan durumlarda sevgiliye geçmiş olsun mesajları olacaktır. Böylece sevgilinize her zaman aklınızda olduğunu hissettirebilirsiniz. Bu sayede sevginize, sevginizin sadece güzel günlere ait olmadığını, kötü günlerde de hep var olduğunu gösterebilirsiniz.

Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları
Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları

Editörün Seçimi Sevgiliye Şefkatli Geçmiş Olsun Mesajları

 1. Geçmiş olsun sevgilim. Sana en kısa sürede sağlığına kavuşmanı diliyorum. Her zaman senin yanındayım.
 2. Canım sevgilim, umarım bu zor günler en kısa sürede geride kalır ve sağlığına kavuşursun. Seninle beraberim, her zaman yanındayım.
 3. Geçmiş olsun güzel kalbim. Senin güçlü ve inanç dolu yanını biliyorum, eminim bu hastalığı da yeneceksin.
 4. Sevgilim, şu an senin yanında olamamak beni üzüyor, ama dualarım ve düşüncelerim her zaman seninle. Geçmiş olsun.
 5. Sevgilim, bu zor zamanlarda senin yanında olabilmek için sabırsızlanıyorum. Geçmiş olsun dileklerimle yanındayım.
 6. Canım sevgilim, her zaman güçlü ve sağlıklı olduğunu bildiğim için bu süreci de atlatacağına inanıyorum. Geçmiş olsun.
 7. Sevgilim, sende bir kaplan gücü var, eminim bu hastalığı da alt edeceksin. Geçmiş olsun dileklerimle yanındayım.
 8. Kalbim, şu an seninle olamasam da her zaman yanında olduğumu unutma. Geçmiş olsun sevgilim, en kısa sürede sağlığına kavuşmanı diliyorum.
 9. Sevgilim, her ne kadar uzakta olsam da kalbim her zaman seninle. Geçmiş olsun dileklerimle sana güç ve enerji yolluyorum.
 10. Canım sevgilim, bu süreci beraber atlatacağız. Her zaman yanındayım ve her adımında seninle olacağım. Geçmiş olsun.

Not: Sevgilinize göndereceğiniz geçmiş olsun mesajını, onun kişisel durumuna ve hastalığın ciddiyetine göre uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. Ona duygusal destek vermeniz, moralini yükseltmeniz ve yanında olduğunuzu hissettirmeniz çok önemlidir.

Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajları

 • Geçmiş olsun gönlümün en güzel yerinde yaşayan aşkım.
 • Keşke sen olmasaydın da ben senin yerine hasta olsaydım. Geçmiş olsun sevgilim.
 • Sakın bir daha hastalanıp beni sensiz bırakma. Geçmiş olsun aşkıma.
 • Geçmiş olsun aşkım! Aklım hep sende, yüreğim hep seninle sakın unutma!
 • En kısa zamanda hastalıktan kurtulman dileğiyle, seni seviyorum.
 • Üşütüp hasta olduysan geçmiş olsun. Ama aşkımdan hasta olduysan geçmesin hep kalsın!
 • Kendine çok dikkat et, sen benim için önemlisin. Geçmiş olsun hayatım.
 • Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim. Seni seviyorum.
 • Aldığım nefes, içtiğim su, kalbimin sesi, ömrümün geçmişi geçmiş olsun.

İlaç saatlerini aksatma sevdiğim, seni çok özledim, dön gel artık yanıma. Geçmiş olsun bir tanem.

Sakın bir daha hastalanıp beni sensiz bırakma. Geçmiş olsun canım.

Sevdiğim hastalanmış, sana ilaç olarak sevgimi yolluyorum. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle.

Sevgim ilaç, ilgim doktorun olacak. Hastalıkları sevgimizle yenip güzel günlerde buluşacağız.

Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyorum bir tanem. Acil şifalar aşkım.

Hastalıklar fani sana olan sevgim baki kalacak her zaman. En kısa zamanda iyi olmanı dilerim. Seni Seviyorum.

Her zaman adın odamda resmin karşımda ne acılar eksiltir sevgini nede sürpriz acılar geçmiş olsun bebeğim seviyorum seni.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva. Sen güzel yüzünü asma geçer bu bela, geçmiş olsun canıma.

Rüzgârın estiği taraftayım senin için rüzgâra karşıyım hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım unutma bunu.

Ben seni esen yelden kıskanırken, sen o esen yelden hasta olmuşsun. Geçmiş olsun ama bir daha olmasın aşkım.

Hayat güzeldir paylaştıkça anılar tazedir geldikçe aklına o günleri yeniden yaşamak için inadına meydan oku hayata! Geçmiş olsun aşkım!

Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca her şey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum. Geçmiş olsun.

Duydum ki hastalanmışsın. Yastıktan kalkmıyormuş başın. Yanında olabilseydim olurdum suyun ve aşın. Unutma, sen başımın tacısın. Geçmiş olsun diyor sana uzaktaki aşkın.

Geçmiş olsun mesajımı sana o kadar hızlı yolluyorum ki kızıl ötesinden, sesten hızlı umarım dertlerimiz de bu kadar hızlı ve çabuk geçer geçmiş olsun hayatım.

Canım benim bir an önce iyileş lütfen seni düşünmekten ben hasta oldum bebeğim ne olur kendine gel ve ayağa kalk unutma sen benim her şeyimsin sana bir şey olursa bil ki o gün bende yoğum. Seni seviyorum.