Sevgiliye Duygusal Mesajlar

Sevgiliye Duygusal Mesajlar Aynı yolda yürüyeceğin kişiyi belirleme duygusuna aşk denir. Bu duygu iki kişilik yaşanmaktadır. Sevgilinize siz de duygusal mesajlar atarak onun içini kıpır kıpır yapabilirsiniz. Bu sayede ilişkilerin temeli daha sağlam bir şekilde olmaktadır. Her insan birbirlerinin kalplerine sığmak istemektedir. Bu yüzden Sevgiliye duygusal mesajlar atmak çok mühim olmaktadır. Sevgilinize sevgililer günü, yıldönümü ve doğum günü gibi özel zamanlarda güzel mesajlar atarak onları mutlu edebilirsiniz. Birçok insan zamanla kendi aklında sözler oluşturarak sevgilisine nakşeder, birçok insan da aklına bir anda getirerek doğaçlama sözler ile sevgilisinin gönlünü tekrar tekrar çelmektedir.

Sevgiliye duygusal mesajlar atarak eğer aranızda kopmak üzere bir bağ varsa bu bağ tekrar güçlenebilmektedir. Bu sayede eğer sevginiz yüksekse ilişkiniz de sürekli olmaktadır. İnsanlar birbirlerine güven sağladıktan sonra bazen güzel mesajlar atmanın ne önemi vardır ki? İlişkiniz güvene ve sağlam bir sevgiye dayalı ise güzel mesajlar ve sevgiliye duygusal mesajlar atmanın bir önemi olmamaktadır. Bazen sevgilinize ufak sürprizlerle birlikte güzel mesajlar atarak onu mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye Duygusal Mesajlar
Sevgiliye Duygusal Mesajlar

Editörün Seçimi Sevgiliye En Duygusal Mesajlar

 1. “Sevgilim, seninle birlikte olduğumda içimdeki tüm duyguların daha da derinleştiğini hissediyorum. Seninle geçirdiğim her an, kalbimde bir sevgi fırtınası estiriyor. Seni her şeyden çok seviyorum.”
 2. “Hayatımda senin gibi özel biri olduğu için şanslıyım. Senin sevgin beni tamamlıyor ve kalbimde sonsuz bir mutluluk yaratıyor. Seninle her anı paylaşmak, en değerli hazine benim için.”
 3. “Sevgilim, senin varlığın benim için her şeyi değiştirdi. Senin sevgin ve desteğinle, hayatın zorluklarına karşı daha güçlü olmayı öğrendim. Seninle birlikte her zorluğu aşabileceğimi biliyorum.”
 4. “Kalbimde senin için bir yer açtım ve sen orada sonsuza kadar kalacaksın. Senin sevginle hayata bakışım değişti, dünyanın güzelliklerini daha da iyi görebiliyorum. Seninle her anım değerli ve anlamlı.”
 5. “Sevgilim, senin sevgin benim için bir güç kaynağı. Senin yanında olduğumda kendimi güvende hissediyorum ve tüm zorlukların üstesinden gelebileceğimi biliyorum. Seninle birlikte her engel aşılabilir.”
 6. “Senin varlığın, hayatımı anlamlandırıyor. Senin sevgin beni dönüştürüyor ve içimdeki en iyi versiyonumu ortaya çıkarıyor. Seni her gün daha çok seviyorum ve seninle birlikte olmak benim en büyük mutluluğum.”
 7. “Sevgilim, seninle birlikteyken hayatın tüm güzelliklerini daha net görüyorum. Senin sevgin, bana umut ve ilham veriyor. Senin yanında olmak, hayatta en değerli hissettiren şey.”
 8. “Senin sevgin, hayatıma anlam ve derinlik katıyor. Seninle her anı paylaşmak, kalbimde bir sonsuzluk hissi yaratıyor. Seninle birlikte olduğum için minnettarım ve seni her zaman seveceğim.”
 9. “Sevgilim, seninle birlikte olduğumda içimdeki tüm duyguların daha da derinleştiğini hissediyorum. Seninle geçirdiğim her an, kalbimde büyük bir sevgi dalgası yaratıyor. Seni her şeyden çok seviyorum.”
 10. “Senin sevginle dolu bir dünyada yaşıyorum. Senin varlığın, beni güçlendiriyor ve en zor zamanlarda bile bana umut veriyor. Seni sevmek benim için en büyük mutluluk ve şereftir.”

Bu mesajlar, sevgilinize duygusal bir şekilde ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için kullanılabilir. Kendi duygularınızı samimi bir şekilde ifade ettiğinizden emin olun ve sevgilinizin kalbini dokunduran sözler seçin.

Sevgiliye Duygusal Mesajlar

 • Yağmurdan kaçmak isteyip şemsiye bulamadığında, sığınma kalbime. Benim yüreğime kar yağıyor artık, üşürsün.
 • Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.
 • Bir kalp çizdim bedenime sadece adın yazılı yalnız bedenimde.
 • Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım.
 • Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.
 • Çok dengesizsin dedi, sol tarafıma çok yüklendin ondandır, dedim.
 • Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.
 • Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.
 • Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.
 • Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.
 • Hayallerimle birlikte yaşıyorum seni, sensiz bıraktın beni mutlu ol şimdi vefasız sevgili.

Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydım.

Yorgun gönlüm bir seni ister bu hayatta, azat et gel hadi hayallerimi kırma gül bebeğim.

Sevgilim özlemin beynimi uyuşturuyor, ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor.

Ben aşkı sana ihaneti kara toprağa yazdım sevgilim ben aşkım sensin ihanetim kara toprağa hediyemdir.

Razıyım sorgusuz tutuklanmaya eğer ki beni seveceksen kalbinde bir ömür müebbet yatmaya.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin.

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp “Aşk Olsun” dediğinde, “Keşke” demek için can atıyordum.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Seviyorum derken kalbim titriyor yanında her şey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki Sen hiç gökyüzünden vazgeç.

Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü gününde de yanındayım sevgilim seni değişmem hiçbir şeye unutma sevgilim.

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Hayat yaşanmaya değerse seni sevdikçe anlam kazanır hayatım, hayatımda yaşanılacak en güzel anıların sahibisin biliyorum sevgilim.

Bu kaçıncı hasret kaçıncı gidişlerin hayatımdan, şimdi bir kuru gürültü bıraktın ardında sesin hala kulaklarımda yazıyorum adını duvarlara.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen, sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

Askım; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yıldız seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın.

Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına seviyorum seni unutma bunu da.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum senden öncesi yoktu seninle var olmuşum sende bütün özlemler sende bütün gelecek beni bende arama ben artık sen olmuşum.

Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkânsız deme! Çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.

Gece midir insanı hüzünlendiren Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Gül ki dünya dönsün, gül ki sözler anlam kazansın, senin için yaşadığımı herkes görsün senin için ağladığımı bütün şarkılar anlatsın sana, seni sevdiğimi bütün mecnunlar yazsın kitabına.

78468