Sevgiliye Cuma Mesajları

Sevgiliye Cuma Mesajları Mübarek bir gün olan Cuma günü, her Müslüman için bereket ve kutsallık kapısıdır. Bugünde her konuda bereket ve rahmet beklentisi artar. Tüm Müslümanların birbirlerine iyi dilekler ve dualar gerçekleştirdiği bu mübarek gün, dualar ve ibadetlerle taçlandırılmalıdır. Aslında her gün ibadetlerle geçirilmelidir ancak, Cuma gününün önemi ve anlamı her açıdan daha farklıdır. Bu nedenle bu konuda hazırlanan Güzel mesajlar, çağımızın iletişim yönteminde elden ele dolaşmaya devam ediyor.

Ancak Sevgiliye Cuma mesajları, daha büyük önem ve hassasiyet isteyen bir konudur. Sevgilinize bu mübarek günün faziletleriyle ilgili mesaj atmanız, sevginizin de bir gereğidir. Daha doğru bir deyişle, seviyorsanız, önemsiyorsanız, bir müslümanın bu kutlu gününü mutlaka hatırlamalı ve en samimi duygularınızı bu günde iletmelisiniz.

Bu hayırlı ve bereketli günün, hayırlara vesile olabilmesi, hayırlı olaylara vesile olabilmesi için, sevgililerin birbirlerinin bu gününü mutlaka kutlaması gereklidir. Bununla birlikte, seçilen mesajlara çok dikkat edilmeli, dini ve diğer değerlerin dozunda bir dengeye sahip olmasına özen gösterilmelidir. Bu konuda inceleyebileceğiniz çeşitli mesaj örneklerinden oluşan arşivimizi, beğeninize sunuyoruz.

Sevgiliye Cuma Mesajları
Sevgiliye Cuma Mesajları

Editörün Seçimi ile Sevgiliye Mübarek Cuma Mesajları

 1. “Cuma gününü en güzel dualarla ve sevgi dolu kalple geçirmen dileğiyle, sevgilim. Cuman mübarek olsun.”
 2. “Kalbim seninle Cuma gününü kutluyor, dualarımızın kabul olmasını diliyorum. Sevgilim, Cuman mübarek olsun.”
 3. “Cuma gününün bereketi, senin hayatını güzelliklerle dolsun. Sevgilim, her daim mutlu olman dileğiyle, Cuman mübarek olsun.”
 4. “Cuma günü dualarımızın kabul olduğu mübarek bir gündür. Rabbim seni her türlü kötülükten korusun, sevgilim. Cuman mübarek olsun.”
 5. “Bu özel gün olan Cuma gününde, Rabbim senin yüzünü her zaman güldürsün, duaların kabul olsun. Sevgilim, Cuman mübarek olsun.”
 6. “Cuma günü duası, sevgimizin de en güzel ifadesidir. Rabbim seni her daim sevgiyle kuşatsın. Sevgilim, Cuman mübarek olsun.”
 7. “Cuma gününü sevgimle birlikte en güzel şekilde geçirmen dileğiyle. Rabbim seni her türlü kötülükten uzak tutsun. Cuman mübarek olsun.”
 8. “Cuma gününde kalbimiz dualarla doluyor, senin de duaların kabul olsun sevgilim. Rabbim seni her zaman koruyup kollasın. Cuman mübarek olsun.”
 9. “Cuma günü bereketi ve sevgisiyle kalbimizin en güzel dilekleri seninle. Duaların kabul, sevgilim. Cuman mübarek olsun.”
 10. “Sevgilim, Cuma günü dualarımızın ve sevgimizin en güçlü olduğu gündür. Rabbim seni daima mutlu etsin. Cuman mübarek olsun.”

Sevgiliye gönderilen Cuma mesajları, hem sevginizi ifade etmeniz hem de ona güzel dileklerde bulunmanız için güzel bir fırsattır. Unutmayın, sevgi dolu mesajlar her zaman kalpleri ısıtır ve ilişkileri güçlendirir.

Sevgiliye Cuma Mesajları

 • Cuma rahmettir. Cuma berekettir. Cuma huzurdur. Hayırlı Cumalar aşkım.
 • Bizim en büyük aşkımızdır Cuma. Cuma’sı aşk olanın, aşkı baki olsun.
 • Sevgisi, aşkı Cuma olanın eşine olan aşkından şüphe etmeyin. Hayırlı cumalar.
 • Mutluluk nedir sorusunun cevabı biriciğim en güzel cumalar senin olsun.
 • Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin.
 • Sana bugün rabbimde dualar getirdim bir tanem. Cumamız hayırlı olsun.
 • Şeytandan yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.
 • Kalpler, ancak Allah’I zikretmekle huzur bulur. Hayırlı cumalar bir tanem.

Ey sevgili… Allah bizi her iki cihanda da ayırmasın. Cuma günümüz mübarek olsun.

Cuma rahmettir. Cuma berekettir. Cuma huzurdur. Hayırlı Cumalar aşkım.

Allah’ım bizi yoklukla, sıkıntıyla, hastalıklarla, sevdiklerimizle imtihan etme hayırlı cumalar.

Her cuma günü için rabbimizin ve senin aşkınla güçleniyor sevgilim. Hayırlı cumalar.

İki cihan saadetine kavuşmak, ancak ve yalnız dünya ve ahiretin efendisi olan Hz. Muhammed’e tabii olmaya bağlıdır.

Allah’tan bir dua gibi Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar.

Allah’ım! İlahi kudretin ve önü alınamaz merhametin ile beni ve sevdiklerimi kuşat. Bizlerin kalplerine aydınlık ver. Âmin. Hayırlı Cumalar.

Dua, sevgiye yazılmış bir mektup gibidir. Zarfın içine yüreğini koyanın, duası kabul edilir. Hayırlı cumalar sevgilim.

Rabbim! Yuvalarımıza saadet ver, ömrümüze bereket ver, kazancımızı helalinden eyle! Rızana uygun şekilde yaşamayı nasip eyle. Âmin.

Gününüz nurlu, nefesiniz huzur dolu, sağlıklı ve sıhhatli iman dolu, sabrınız bol şükrünüz daim olsun. Hayırlı nurlu Cumalar.

Tüm din kardeşlerimin cuması kutlu olsun ALLAH herkese şifa versin en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin iyi günler.

Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısından ver bize Rabbim. Hayırlı nurlu cumalar hayatım.

Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Âmin. Hayırlı Cumalar.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Âmin. Cumamız mübarek olsun.

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevla’m. Hayırlı Cuma’lar.

Selamun Aleykum ” Eğer Din, Ölümden önce bir işe yaramazsa, Ölümden sonra hiçbir işe yaramayacaktır ” Hayırlı Cumalar!

Dün rüya, yarın hayaldir. Rüyayı mutlu hayali umutlu yapan bugündür. Bugün gönlünün umudu neyse yarın onu yaşaman dileğiyle. Hayırlı nurlu cumalar.

Allah için işleyiniz, Allah için görüşünüz, Allah için çalışınız. O vakit sizin ömrünüzün dakikaları, seneler hükmüne geçer. Hayırlı cumalar.

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem. Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hep beraber olalım sevgilim.

Kalbimiz imana, gönlümüz islama, dilimiz Kur’an’a, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Âmin. Hayırlı Cumalar.

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem. Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hep beraber olalım sevgilim

Allah’ım sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip eyle! Hayırlı Cumalar.

Mutluluk yakamıza yapışsın, huzur ayağımıza dolaşsın, sevinç ellerimize bulaşsın, güzellikler kirpiklerimizi ıslatsın İnşallah. Cuma günümüz hayırlı olsun aşkım.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Âmin. Hayırlı Cumalar bir tanem.

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle cumanız mübarek olsun.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar dilerim Aşkım.

Allah’ım, kin, kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Âmin. Hayırlı Cumalar Sevgilim.

Bugün Ramazan’ın Cumasının hürmetine. La ilahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme. Âmin

Rasulullah (s.a.v): ‘Allah, birbirinin arkasından dua eden kullarıma kıyamam. Ikisini de affederim, diye buyurur.’ der. Duanın en güzel anında dualarında anılmak dileğiyle. Cumanız mübarek olsun.

Ey Allah’ım! Sen bize tuba ağacının gölgesinde, kevser havuzunun başında, peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v) ile birlikte muhabbet etmeyi nasip eyle. Âmin! Hayırlı Cumalar.

Ey Rabbimiz! Bizi İslam’dan ve Kur’an’dan ayırma. Bizi daima sırat-ı müstakimde tut. İslâm nurunu söndürmek isteyenlere fırsat verme. Bizim yüzümüzden insanları helak etme. Amin Aşkım hayırlı cumalar.

20 yorum

Sevdiklerine duygularını en güzel şekilde ifade edenlere önerilir.

Hem manevi, hem de duygusal… Harika bir kombinasyon.

Sevdiklerimi özel hissettirmek için birebir.

Sevgilimin gününe neşe katacak mesajlar.

Cuma sabahı sevdiklerime göndermek için sabırsızlanıyorum.

Her Cuma sevdiklerime olan sevgimi ifade edecek yeni bir yol.

Cuma’nın maneviyatını, sevgilime olan duygularımla birleştiren kelimeler.

Sevgilime olan duygularımı anlatmak için harika bir yol.

Bu mesajları gönderdiğimde sevdiğimin yüzünde bir tebessüm olacağını biliyorum.

Bu mesajlarla Cuma’nın huzurunu sevdiğime de iletebilirim.

Sevgilime olan hislerimi anlatmak için tam da aradığım içerik!

Sevdiklerimin Cuma’sını anlamlı kılmak için ideal.

Sevdiklerime göndereceğim harika mesajlar.

Bu mesajlar sayesinde, sevdiklerimin Cuma’sını özel kılacağım.

Cuma’nın huzuru ve aşkın sıcaklığı bir arada.

Günseli  -  Ocak 29, 2023 / 8:46 am

Sevgilime gönderdiğimde onun gününü aydınlatan mesajlar.

Cuma’nın bereketini ve sevgilimle olan bağımı hissettim.

Züleyha  -  Mart 9, 2023 / 3:23 am

Sevdiğim kişiye olan duygularımı anlatmak için tam da aradığım sözler.

Cuma’nın bereketi ve sevgilimin gülümsemesi için mükemmel.

Bu mesajları okurken, sevdiklerimin yüzlerindeki tebessümü görebiliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap