Sevgiliye Aşk Dolu Sözler

Sevgiliye Aşk Dolu Sözler Hayatınızdaki en değerli varlık sevgilinizdir. Onu mutlu etmek, güzel vakit geçirmek ve ona Güzel sözler söyleyerek mutlu etmek ilişkinizi her zaman güçlü tutar. Birbirinizi karşı duyduğunuz saygı ve sevgiyi sözcükler ile ifade etmek son derece güzel bir duygudur. Onun gönlünü fethetmek için söyleyeceğiniz bir söz bile yeterli olacaktır. Aranızdaki muhabbeti ve bağı güçlendirmenin en kolay yoludur. Birbirinizi söyleyeceğiniz güzel cümleler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiliniz verdiğiniz değer ile onu önemsediğinizi göstermek istiyorsanız sevgiliye aşk dolu sözler söyleyebilirsiniz. Karşınızdaki sevgiliyi mutlu etmek, onun huzurlu olmasını sağlamak ve hiç tatmadığı bir duygu yaşatmak için etkileyici sözler söyleyebilirsiniz. Sevgiliniz için güzel sözleri her özel günlerde ve günlük yaşantıda söyleyebilirsiniz.

Haydi durmayın! Aşağıdan beğendiğiniz bir sözü seçerek sevgilinizi gönderin. İnanın ansızın yapacağınız her eylem onu çok etkileyecek ve mutlu edecektir. Hayatınızın her anında sevgiliniz için söyleyeceğiniz sözleri sarf edebilirsiniz. Karşınızdaki sevgiliye duygularınızı açıkça ifade etmenin en güzel yolu aşk dolu sözler söylemektir.

Sevgiliye Aşk Dolu Sözler
Sevgiliye Aşk Dolu Sözler

Editörün Seçimi Sevgiliye Aşk Dolu Sözler

 1. “Kalbimdeki en güzel duygu, senin için olan sonsuz aşkım.”
 2. “Gözlerine baktığımda, tüm dünya kayboluyor ve sadece seninle yaşıyorum.”
 3. “Her nefesimde, seni seviyorum diyor kalbim.”
 4. “Sensiz bir dünyada, kalbim bomboş olurdu. Sen benim için her şeyimsin.”
 5. “Gözlerin yıldızlar kadar parlak, gülüşün baharın en güzel çiçeği gibidir.”
 6. “Aşkımız, her geçen gün daha da büyüyor ve beni seninle dolu dolu yaşıyor.”
 7. “Kalbimde sadece senin için bir yer var, çünkü sen benim için tek ve eşsizsin.”
 8. “Seni seviyorum demek, dilimin en güzel melodisidir.”
 9. “Seninle geçirdiğim her an, kalbimde sonsuz bir mutluluk yaratıyor.”
 10. “Aşkımızın ateşi, kalbimizi sonsuz bir sıcaklıkla sarıyor.”
 11. “Seninle var olmak, hayatın en anlamlı hediyesidir.”
 12. “Kalbimdeki sevgi, denizlerin sonsuzluğu gibi derin.”
 13. “Seninle olduğum her an, dünyanın en güzel anıdır benim için.”
 14. “Gözlerin, kalbimin içine bakan en tatlı ayna.”
 15. “Seni seviyorum demek, yaşamın en güzel gerçeğidir.”

Sevgilinize olan aşkınızı en içten ve romantik şekilde ifade etmek, onunla aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirecektir. Kendi duygularınızı yansıtan özgün ve samimi sözler kullanmak, ona olan sevginizi en güzel şekilde iletecektir.

Sevgiliye Aşk Dolu Sözler

 • En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.
 • Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.
 • Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.
 • Dünyanın en güzel ritmi, onun senin için çarpan kalbidir.
 • Aşk çoraba benzer; çifttir ve birbirine uymalıdır.
 • Sevdim. Çünkü; bir tek sana sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.
 • Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.
 • Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.
 • Seni sevdiğim kadar ibadet etseydim; cennette köşküm olurdu.
 • Bir delinin seni öpmesine izin ver ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme.
 • Sonunda sen bir gün gelirsin diye, çok şeyin adı küçük yazıldı. Cemal Süreya

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Birisi girer hayatına kokusuyla uyuyup sesiyle uyanmak için her şeyini verirsin.

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin.

Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. Gözlerinden doğup yanaklarından süzülüp dudaklarında ölmek için.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözümden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Sen benim hayatımda olduğun sürece ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?

Rüzgar alabildiğine hırçın yağmur alabildiğine inatçı yüreğim ise onlara inat sanki bir liman tıpkı gözler indeki huzur gibi.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz her şey olur da şu kalbim bir tek sensiz olamaz.

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Rüzgarın kemanini çaldığı ve damlaların pencere ne vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Mürekkepten denizler kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın ben seni sevmedim sana taptım!

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer.

Aşkım gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yıldız seç parlak lığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unuttur maya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım!

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni kalbimi ümit etmeyi. Seni sevdim sensin diye. Kalbimi sevdim seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim belki seversin diye.

Bir gün bana soracaksın, beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkansız deme! Çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.

Gece midir insanı hüzünlendiren Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Sen benim incimdin. Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. Ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölge sinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimde ki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Sevmiyorum şu saatin sesini akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap