Sevenler İçin Mesajlar

Sevenler İçin Mesajlar Ünlü yazar Cengiz Aytmatov  Selvi Boylum Al Yazmalım filmine de konu olan kitabında sevgiyi çok güzel anlatır. Sevgi emekti der ve daha bir sürü şey ekler. Sevmek biraz sorumluluktur, biraz çaba, çokça hoşgörü. Dahası sevmek öyle rastgele olabilecek bir şey de değildir. İnsan tanıdıkça anladıkça sever ki tam da bu noktada sevenler için mesajlar devreye girer. Sevgi farklı biçimlerde hissettirilmelidir. Kimi insanlar da özel olarak kendilerine özel güzel mesajlar duymak ister ki bu da son derece insanı olan bir durumdur.

Herkes farklı sebepler vardır. Herkesin kendince karşısındaki sevmesi için farklı bir nedeni vardır. Bazen karşındakinin gülüşünü seversiniz. Bazen bakışını bazen emeğini bazen de sebepsiz sırf o olduğu için seversiniz. Her nasıl olursa olsun sevginizi dillendirmek, mesajla duygularınızı dile getirmek istersiniz.  Söz uçar yazı kalır sözünde vurgulandığı gibi, yazmak sevgiyi anlatmanın en güzel yollarından bir tanesidir. Üstelik bu mesajlar özel günlerde verilen hediyelerin yanına da eklenebilir.

Sonuçta hayatı güzelleştiren ince jestlerdir ki sizin sevginize layık olan insan da bunu fazlası ile hak eder.

Sevenler İçin Mesajlar
Sevenler İçin Mesajlar

Editörün Seçimi Sevenler İçin En Güzel Mesajlar

 1. “Seni sevmek, hayatımın en güzel hissiyatı. Kalbim seninle dolu, sana olan sevgim hiç bitmeyecek.”
 2. “Her bir nefesimde seni hissediyorum. Seni sevdiğim her an, kalbim biraz daha huzur buluyor.”
 3. “Seninle geçirdiğim her an, sevginin gerçek anlamını öğreniyorum. Sen benim için her şeyden daha önemlisin.”
 4. “Senin varlığınla birlikte hayatın anlamı değişti. Seni sevmek, beni daha iyi bir insan yapıyor.”
 5. “Seninle paylaştığım her an, kalbimde sonsuz bir sevgi ateşi yakıyor. Senin varlığın, hayatıma anlam katıyor.”
 6. “Seni sevmek, benim için bir ayrıcalık. Seninle birlikte olduğumda, her şey daha güzel bir hal alıyor.”
 7. “Gözlerin, kalbimin içine doğru bir yolculuk. Seni sevmek, en güzel duyguyu tatmak demek.”
 8. “Senin sevgin, hayatıma anlam ve renk katıyor. Seni sevmek, beni tamamlıyor.”
 9. “Seninle birlikte olduğumda, dünya duruyor ve sadece seninle ilgileniyorum. Seni sevmek, benim için bir onurdur.”
 10. “Seninle geçirdiğim her gün, sevgimizin daha da derinleştiği bir yolculuktur. Seni sevmek, benim için en büyük mutluluktur.”

Bu mesajlar, sevdiğiniz kişiye olan sevginizi ifade etmek ve onlara değerli olduklarını hissettirmek için kullanabileceğiniz ifadelerdir. Kendi duygularınızı ifade etmek, sevdiğiniz kişiyle aranızda daha güçlü bir bağ oluşturabilir.

Sevenler İçin Mesajlar

 • Vedalar gözüyle sevenler içindir. Gönülden sevenler ayrılmazlar.
 • Sevenler en sonunda bir yerde buluşmazlar. Onlar en başından beri birbirlerinin içindedirler. Bütün mesafeler yürekte başlar. Mevlana
 • Yar’la bir olmayınca, yerle bir olurmuş insan…
 • Ben haramı helale karıştırmam seninle içilen şarap helaldir sensiz içilen su bile haram.
 • Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım…
 • Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan, bir günahı, seni beklediğim kadar.
 • Bir çift göz istiyorum can evimi görecek, bir sevgi istiyorum ömürlerce sürecek…

Hayat bir yaprak… Bir gün elbet solacak ama sana bu mesajı gönderen, seni hiç bir zaman unutmayacak.

Bazen söylemek istedim korktum, bazen cesurdum ama sen yoktun şimdi soyluyorum seni seviyorum.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Acısıyla tatlısıyla seni yaşıyorum ufacık hayatımda seni seviyorum senden vazgeçemiyorum bebeğim.

Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi, karın tokluğuna seviyorum seni.

Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz. İşte senden sonrası, 10’dan sonrası!

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu… Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum…

Bir gün ayrılığın azgın dalgaları seni başka beni başka sahillere attığı vakit tek dileğim unutulmamak.

Terk edilmeyen bir duygusun içimde, eskimeyen sevgisin kalbimde, sen benimsin her halinle seviyorum seni delice.

Bir gün istiyorum güneş batmasın. Bir gül istiyorum koklayınca solmasın ve seni istiyorum bir tanem sensiz hayat olmasın.

Durmaz kalbim atar delice seni seviyor bu gönül susturamaz kimse seviyorum seni seni benden alamaz ölümden başka kimse…

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.

Çok tatlı bakıyorsun bana alamıyorum gözlerimi senden alamıyorum kalbimi sevginden seni seviyorum bebeğim sen benim tiryakimsin.

Hatalı hatasız yaşıyoruz aşkımızı delice sevenler anlar halimi duramıyorum yerimde seviyorum seni düşünüyorum seni her gece…

İçin ağlasa da kim duyar seni? Kim anlar dışarıdan olup biteni? Leyla’nın yüzünü görenler bilir: Mecnun’un kalbine batan dikeni…

Sevenler mutlu olsun istiyorum hep çünkü bende seviyorum sevenler ağlamasın istiyorum ama ben hep ağlıyorum ve seni seviyorum.

Sevenler her zaman dert çekecekse bırak derdim sen ol razıyım, sevenler çeker bu derdi senin için çekerim dünyanın kahrını bir tanem.

Biz sevdiğimizi iki öpücük niyetine değil Allah’ın bir emanet kuşu bilip bir ömür boyu aynı yastıkta bir ömür sürmek için severiz…

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma…

Senin gözlerindi beni benden alan, senin gözlerindi kalbimi çalan, senin hasretindi zamanı durduran, sen olmadan aşkım bu hayat yalan…

Ben seni tanıyıp sevmişim başka aşkı neyleyim? Ben senin için yeniden ayaklarımın üstünde durmuşum, senden başkasını sever miyim? Bir tanem.

Tiryaki olmuş bu kalp sana senden başkası susturamaz içimdeki asi aşkı ne olur anla. Sevenler görüyor halimi sende gör seviyorum seni.

Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çiçek açması kadar severim.

Gönlümün meclisinde, herkes konuşsun istemem. Kimse müdahale etmesin aşka! Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka…

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Sana bir nasihat kendine dikkat et bir rica sakın değişme bir dilek beni unutma bir yalan seni hiç sevmiyorum bir gerçek seni çok özlüyorum…

Severken seni böyle delice durduramıyorum kalbim atıyor gerektiğinden fazla senin düşününce benimkisi aşk değil delice bir sevgi canım benim.

Gereksiz sevgileri görmek istemiyorum hayatımda, doğru zamanda doğru insanı istiyorum hayatımda o da sensin bunu unutma seviyorum seni her durumda.

İnsanların düşünceleri olmalı sonsuzluk gibi özlemleri olmalı yeni açan bir çiçek gibi ve her insanın bir tanesi olmalı tıpkı senin gibi seni seviyorum.

Artık yaşamak istiyorum, nefes almak istiyorum, haydi tut elimden çek beni hayata haydi tut kalbimi yaz kalbine bekliyorum ve inan seni çok seviyorum.

Korkma sakın gecelerden pencerende yıldız gibi parlayacağım, uzaklarda yalnızsın sanma sakın nefes gibi içinde, gölgen gibi arkanda, can gibi canındayım.

Aşık oldum sana deli oluyor kalbim sen yanımda olmayınca, seninle mutlu oluyorum kalbim seninle atıyor sevgi üretiyorum yanında sana sunuyorum aşkım.

Kalbimi söksen de ismini silemezsin üstünden seni yazdım kimse silemez yerinden seviyorum seni kimse susturamaz adını kalbimden değil dilimden de alamaz.

Tüm sözlerimi sevenler için yazdım tüm şarkılarımı senin için yazdım ve tüm şiirlerimi sadece senin için yazacağım senin için her şeyi yapacağım aşkım.

Aşık oldum sana deli oluyor kalbim sen yanımda olmayınca, seninle mutlu oluyorum kalbim seninle atıyor sevgi üretiyorum yanında sana sunuyorum aşkım.

Sen benim içimde bir korkulu rüya, her gün sevip sardığım bir hülyasın. Yokluk ateşten gömlek, sensizlik ölüm gibi rüyam, hülyam, benim dünyamsın…

Son nefeste adın dilimde her şey sende başlar seninle biter sevilmek ümidi sevmekten beter nazar değmesin sana eller değmesin sana sensizlik ölüm bana

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

Sana yazmak istediklerimin yalnızca yüzde birini yazıyorum buraya gerçekten seni seviyorum bir tanem seni sevdiğimi ne kadar yazsam da sığmaz buralara…

Sevgi tutkuysa ben sana tutkunum, hasret özlemse ben sana hasretim, aşk her şeyse sen benim her şeyimsin, bunların hepsi bir kişi içinse sen benim bir tanemsin…

Olumsuz düşünceleri sildim artık beynimden seninle ilgili düşünceler kuruyorum kalbimden, seviyorum seni en derinden duygularımla besliyorum adını kalbimde sevgilim.

Bir gün bana sorsan dünyayı mı yoksa beni mi daha çok seviyorsun diye dünyayı derim çekip gidersin ama bilmezsin ki benim bütün dünyamın sen olduğunu vefasız aşkım…

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar…

Ne zor bir yaşantım oldu nede çok kolay yaşadım bu hayatta, ne bu kadar sevdim birini nede ağladım onun için bunlar şimdi sadece senin için oluyor bir tanem seviyorum seni.

Sen Allah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

Sen benim zor sevdamsın, sen benim gerçek olan dünyamsın, sen benim biricik aşkımsın, seninle dünyam dönecek bundan sonra seninle nefes alacağım seninle seveceğim hayatı aşkım.

Hani gece olunca susar ya sokaklar hani elektrikler gidince sessizlik başlar yaşadığın yerde işte bende seni öyle seviyorum kendi dünyamın içinde sus pus seviyorum gizliyorum sevgimi…

Yıldızları izliyorum her gece, senin gibi parlak yıldızlarda büyülüyor beni gecenin sesinde, sana şarkılar besteliyorum yıldızlara bakarak, seni seviyorum yıldız gözlüm benim…

Ağlayacaksam yanımda ol isterim, güleceksem yanımda ol isterim, her zaman yanımda olmanı istiyorum, aslında sadece benim ol sadece adım kalbinde yazsın seviyorum seni prensesim.

Sen benim en dar geçitlerimsin en sonsuz gerçekliğimsin ümitsizlikler içindeki ümitlerim vazgeçemediğim tek sevgimsin ve şuna inan ki sonsuz oluncaya kadarda sürecek. Seni çok ama çok

Sana kalbimin içini gösteremem ama gözlerime baktığın zaman gördüğün kişi kalbinin tek hâkimi. Ben sevgimi dalgaların silebileceği kumsallara değil, kimsenin silemeyeceği kalbime yazdım.

53213