Seksin Püf Noktaları Video Youtube! Kadınları Yatakta Mutlu Etme Yolu

Seksin Püf Noktaları Video Youtube! Kadınları Yatakta Mutlu Etme Yolu. Kadın erkek ilişkisinde seksin yeri oldukça büyüktür. Ergenlik dönemine giren herkes vücudunda oluşan cinsel dürtülerin farkına varmaktadır. Bu farkındalıkla karşı cinse değişik bir gözle bakmaya başlar. Ergen kişiler araştırmalarını bazı kitaplardan ve internetten yapmaya başlar. Seksin püf noktaları video Youtube kanalından da sıklıkla araştırılmaktadır.

Youtube kanalında merak edilen birçok ayrıntı videolu olarak anlatılmaktadır. Burada gördüklerini uygulamak isteyen kişiler hemen kendilerine bir partner arayışına geçerler. Erkekler bir kadını mutlu etmenin püf noktalarını araştırırken kendisinin de doyuma ulaşmasını arzulamaktadır. Sekste önemli olan ayrıntı iki kişinin de aradığını bulması ve aynı hazzı yaşamasıdır.

Kadınlar için seksin püf noktası; öncelikle bakışlarda ve dokunuşlarda başlar. Kendisinin sevildiğini ve beğenildiğini düşünen bir kadının erkeğine yaklaşımları daha samimi ve sıcaktır. Güzel sözler ve yumuşak dokunuşlarla karşılaşan bir kadın sevişmek için hazır demektir. Kadını sekse hazırlamanın en önemli yolu ona duygusal olarak yaklaşılmasından başlamaktadır.

Bir erkek öncelikle kadının ihtiyaçlarının neler olduğunu kavramalıdır. Cinsel bir birleşmeden önce “ön sevişme” denilen bölümün kadınlar için ayrı bir yeri bulunmaktadır. Burada hissedilenler sonrasında gerçek anlamda bir sevişme ve bedenlerin birleşmesi söz konusu olacaktır.

Erkekler için seksin püf noktası; kendisinin tam bir erkek olarak partneri tarafından bilinmesinden yola çıkmaktadır. Kadın erkeğinin hoşlandığı hareketleri ve tarzı biliyor ve o şekilde yaklaşıyorsa erkek kendini değerli hisseder. Kendisinin ve kadını doyuma ulaştıracak hareketlerin çoğunda ilk adımı erkekler atmaktadır. Partneri ona uyum sağlıyor ve ayak uyduruyorsa işte o zaman tam bir birleşme gerçekleşebilir.

Kadınları Yatakta Nasıl Memnun Edersin?

Kadınları Yatakta Nasıl Memnun Edersin?

Seksin püf noktaları video Youtube kanalında yeterli şekilde araştırma yapanlar önemli olan birçok ayrıntının olduğunu da görürler. Bu araştırmalar arasında en çok rastlanılan kadınları yatakta nasıl memnun edersin sorusunun yanıtlarıdır. Kadınları mutlu etmek aslında oldukça kolaydır.

 • İletişim kurmak ve onun nelerden hoşlandığını ya da hoşlanmadığını keşfetmek gerekir.
 • Kadının kendini özel hissetmesini sağlamalısınız. Vücudunun ve kendisinin güzelliklerinden sık sık bahsetmelisiniz.
 • Seksin sınırlarının belirlenmesi oldukça önemlidir.
 • Tam birleşmeden önce ön sevişmenin uygulanması gerekmektedir.
 • Kadın ve erkek anatomisinin farklı olduğunu bilmek gerekir. Kadınların sevişme öncesi uyarılması gerekir. Fakat erkekler her gördüklerine ya da dokunduklarına karşı hemen uyarılma iş güdüsüne sahiptir.
 • İki kişinin birlikte karar verdikleri sevişme yöntemlerini belirlemesi kadının mutlu olmasını sağlamaktadır.
Seksin Altın Kuralları

Seksin Altın Kuralları

Seksin püf noktaları video Youtube içerisinde iki tarafın mutlu olarak seks gerçekleştirmesine öncelik verilmektedir. sinoplukoca.com olarak sizleri daha iyi aydınlatmak için bazı tüyolar vereceğiz. Bunlarla birlikte mutlu bir seks hayatını karşılıklı yaşayabilirsiniz. Seksin altın kuralları nelerdir? Gelin birlikte inceleyelim…

 • Kadın ve erkek olarak sekste sevdiğiniz ve sevmediğiniz durumları mutlaka konuşmalısınız. Normal bir sohbet ortamında bunları konuşursanız sevişme anında iki taraf da hayal kırıklığına uğramaz.
 • Sadece yatakta değil günlük hayatınızda da güzel sözler, küçük dokunuşlar ve öpüşme oldukça önemlidir. “Seni seviyorum” cümlesini gün içerisinde karşınızdakine söylemelisiniz.
 • Aç karnınıza ya da yemekten hemen sonra sevişmeyin. Karnınız açken enerjiniz düşük olacaktır. Karnınız çok toksa yataktaki hareketleriniz de kısıtlı kalacaktır.
 • Azaldığını hissettiğiniz heyecanı ve arzuyu tekrar yakalamaya çalışın. Bir bayan bunu yapmak istiyorsa güzel bir şekilde giyinip süslenerek başarılı olabilir. Erkek yapmak istiyorsa eve gelirken küçük bir hediye ya da çiçekle bunu karşısındakine hissettirebilir.
 • Kendinize güvenmeniz ve karşınızdaki insanı mutlu edeceğinize inanmanız oldukça önemlidir.
 • Ön sevişmeye zaman ayırın. İstediğinizin hemen orgazma ulaşmak olduğunu karşı tarafın düşünmesini sağlamayın.
 • Cinsel isteksizlik ya da sevişmede acı hisseden bireyler bunun nedenini araştırmaları gerekir. Herhangi bir sağlık sorununuzun olduğunu düşünüyorsanız doktordan yardım alın.
 • Seksin altın kuralları içerisinde dokunmak oldukça önemlidir. Partnerinizin vücudunu dokunuşlarınızla keşfedin.
 • Seks anında sadece o ana konsantre olun. Yarın yapacaklarınız ya da gün içerisinde karşılaştığınız sorunları düşünüp motivasyonunuzu bozmayın.
Seksin İnsan Sağlığına Faydaları

Seksin İnsan Sağlığına Faydaları

Cinsellik utanılan ve konuşmaktan uzak durulan bir konu olsa da bütün canlılar için oldukça önemli bir konudur. Öncelikle kişiler psikolojik olarak kendilerini iyi hissederler. Sevilmek ve istenilmek duygusunu hisseden kadın ya da erkek daima mutlu olur. Seksle birlikte mutluluk hormonunu daha fazla salgılayabiliriz.

Seksin insan sağlığına faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu faydalar fizyolojik, psikolojik ve duygusal olarak kişilerde görülür. Vücudumuzdaki birçok organa faydası da bulunmaktadır. Cinselliğin faydaları maddeler halinde sıralayacak olursak;

 • Kalbe büyük fayda sağlar. Kalori yakmamızla birlikte kalp kasları sıkılaşır. Kan basıncı düşerek kalp krizi riskini azaltır.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir. Düzenli seks yapan kişilerin bağışıklık sistemi güçlenerek, hastalıklara karşı dirençli oldukları gözlemlenmiştir.
 • Prostat kanseri riskini azaltır. Erkekler normal bir seks hayatı içinde iseler, diğer erkeklere göre prostat kanserine yakalanma riskleri oldukça düşüktür.
 • Baş ağrılarına iyi gelir. Kan dolaşımının hızlanması ile oluşabilen migren türü baş ağrılarının seksle birlikte azaldığı kanıtlanmış bir durumdur.
 • Bayanlarda adet sancısını azaltır. İdrar kaçırma riskini en aza indirger. Menopoz sonrasında cinsel hayatları devam eden bayanlar birçok vajinal hastalıklardan da korunmuş olmaktadırlar.
 • Uyku kaliteniz yükselir. Sevişme sırasında salgılanan endorfin ve oksitosin hormonlarıyla rahat bir uyku uyumanız sağlanmaktadır.
Sevişmek İçin En Uygun Saat Hangisidir?

Sevişmek İçin En Uygun Saat Hangisidir?

Sevişmek duygusu insan vücudunun etkileşimleri ile ortaya çıkmaktadır. Sevişmek için en uygun saat hangisidir? Araştırması içinde olanlar bilimsel olarak kanıtlanmış bazı gerçeklerle karşılaşırlar. Araştırmalara göre kadınlar 23.00- 02.00 arasında sevişmek istemektedir. Erkekler ise 06.00- 09.00 saatleri uygun olarak gösterilmektedir.

Aslında kişiler kendilerini ne zaman rahat ve zinde hissediyorsa o zaman seks yapmaları daha doğrudur. Gün içerisinde ya da gece diye bir ayrım olmamalıdır. Gece tercih edilmesinin sebebi günün yorgunluğundan sıyrılıp kendinize vakit ayırmak istemeniz olabilir.

Seksin püf noktaları Youtube kanalından araştırma yapanlar aslında seksin normal bir ihtiyaç olduğu kanısına varırlar. Nasıl ki yemek içmek zaruri ihtiyaçlarımız arasında ise seks yapmak da ergenliğe gelmiş ve kendi vücudunu keşfetmiş kişilerin hayatlarının bir parçasıdır. Mutlu olmak ve karşınızı mutlu etmek için seks insanlığın var oluşundan beri kendini gösteren bir eylemdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap