Samsung'un Sıradışı Yeni Kamera Lensi Modülü Galaxy A51 ve A71'de Çıktı

Samsung'un en yeni A serisi telefonları, kare kamera lens modülleriyle mevcut tasarım saplantısını farklı bir şekilde ele alıyor

Samsung’un en yeni A serisi telefonları, kare kamera lens modülleriyle mevcut tasarım saplantısını farklı bir şekilde ele alıyor. İki yeni telefon Samsung Galaxy A51 ve Galaxy A71 ve Samsung bir kare yerine kamera lenslerini bunun yerine bekle – dikdörtgen bir modüle yerleştirdi ve sonra lensleri L şeklinde bir düzende yerleştirdi.

Bu makalede ve Samsung Sıradışı Yeni Kamera Lensi Modül Galaxy A51 Galaxy A71 Kamera Lensi Samsung Galaxy Y ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Google Pixel 4 ve Apple iPhone 11 Pro’nun kendine özgü görünümünden hoşlanmadıysanız, bu stili tercih edebilirsiniz. Veya bundan daha fazla nefret edebilirsiniz. Her iki şekilde de not alın, çünkü Samsung’un gelecek yıl Galaxy S11 için benimseyeceği görünüm aynı olabilir .

Bununla birlikte, bunlar Samsung’un premium orta sınıf A Serisi ürün serisine girişler ve her birindeki özellikler etkileyici, ayrıca birçok eski A Serisi telefon gibi, tasarım ve renkler modern ve dikkat çekici. İkisine de daha yakından bakalım.

Samsung Galaxy A71

Bu, iki yeni telefondan daha büyük ve daha kararlı ve arkadaki dikdörtgen kameradan ayrı olarak, ekrandaki merkezi delik delici selfie kamerası için dikkat çekici. Bu Samsung’un Infinity-O ekranı ve daha önce merkezi olarak ayarlanan kamera yalnızca Galaxy Note 10 Plus’ta görülüyordu .

Süper AMOLED ekran, 2400 x 1800 piksel çözünürlüğe ve 20: 9 en boy oranına sahip büyük bir 6,7 inç ekrandır. Telefonun içinde 6GB veya 8GB RAM, ayrıca bir MicroSD kart için de 128GB saklama ve boş alan olan bir Qualcomm Snapdragon 730 işlemci bulunuyor. Bu Android 10 ve Samsung’un OneUI işletim sisteminin en yeni sürümü var.

Peki ya kamera? Birincil lens 64 megapiksele sahip ve 12 megapiksellik ultra geniş kamera, 5 megapiksel derinlik algılayıcı lens ve 5 megapiksel makro lens ile birleştirildi. Selfie kamera 32 megapiksel var. Güvenlik, bir ekran parmak izi sensörüyle kontrol edilir ve büyük bir 4,500mAh batarya her şeyin çalışmasını sağlar.

Tamamı elmas şeklindeki efektli, aynalı bir gövdeye sarılmış ve gümüş, mavi ve pembe gibi farklı renk seçenekleriyle geliyor.

Samsung Galaxy A51

Galaxy A51, Galaxy A71’den küçük bir adım. Daha küçük bir 6.5 inçlik Süper AMOLED ekrana sahip, ancak yine de merkezi selfie kamera deliğine ve yüksek çözünürlüğe sahip. İşlemci, Samsung’un kendi Exynos 9611 yongalarından biri ve 128 GB saklama alanı ve bir MicroSD kart yuvası ile birlikte 4 GB RAM, 6 GB veya 8 GB RAM ile birlikte geliyor. Galaxy A71 gibi, vücudun da 3.5mm kulaklık girişi var.

Kamera için ana lens burada 48 megapiksele sahip ve 12 megapiksel ultra ince lens, 5 megapiksel derinlik sensörü ve 5 megapiksel makro lens ile birlikte ayarlanmış. Ekrandaki A71 ile aynı 32 megapiksel özçekim kamerası, ayrıca bir ekran parmak izi sensörüne ve 4.000mAh bataryaya sahip. Mevcut renkler, arka paneldeki elmas şekli efekti gibi A71 ile aynıdır.

Fiyat ve uygunluk
Samsung, şu ana kadar Galaxy A51 için fırlatma ayrıntılarını yalnızca onayladı. Vietnam’da 27 Aralık’ta, ABD Doları’nın 350 ABD Doları’nın eşdeğeri olarak mal olacağı ilk tahliyesi yapıldı. Galaxy A71’in sürümü şu anda bilinmiyor.

Geçmişte, Galaxy A Serisi telefonlar uluslararası olarak piyasaya sürüldü ve bu iki telefon sonunda ABD’ye veya İngiltere’ye yollarını bulabilir.

55832