Rüyada zina yapmak ne anlama gelir

Zina


Bu rüya hainliğe veya hırsızlık yapmaya, tanınmayan bir kadın ile zina hayra, tanınan bir kadın ile zina, kişinin malını muhafaza altına almasına delalet eder. Bir kimse rüyasında bir erkekle kadını birlikte görmüş ise bu rüya, eşinin kendisinden bir şey istemesine delalet eder. Genç ve güzel bir kadınla zina yaptığını gören kimse malını koruyacak bir yere koyar.

ruyada-zina-yapmak-ne-anlama-gelir-96907
rüyada zina yapmak ne anlama gelir

Rüyada Zina Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada zina yapmak ne demektir, rüyada zina yapmanın tabirleri, rüyada zina yapmak yorumları.

Rüyada zina yapmak, hayırlı bir rüya sayılmaz ve dini olarakta sıkıntılara işaret eder. Kötü huylara yorulur. Kişinin rüyasında zina yaptığını görmesi hırsızlığa yorulmaktadır. Bunun sebebi ise zina yapan kimsenin aynı bir hırsız gibi kendini gizlemesidir. Rüyada zina yaptığını görmek rüya sahibinin ani bir hastalığa yakalanmasına da yorulmaktadır. Ayrıca bu rüya rüyayı gören kişinin hayatındaki sorunların ortadan kalkması, hayatı boyunca mutlu olması, manevi olarak güçlenmesi olarakta yorumlanmaktadır.

Dini açıdan rüyada zina yapmak rüya sahibinin kendisini yenilemesine, çevresinde gördüğü baskılardan kurtulmasına, ailesiyle arasında anlaşmazlıklar oluşmasına, yüksek mevkiye ulaşmaya, mutluluğunun artmasına, hem maddi hem manevi olarak büyük sıkıntılar çekmeye ve beklenmedik bir anda kötü olaylar yaşamasına işaret eder.

Psikolojik olarak ise rüyada zina yapmak rüyayı gören kimsenin başarıları sebebiyle büyük kazançlar elde etmesine ve bu kazancı sayesinde uzun bir süre boyunca geçim derdi çekmemesine, ayrıca bu kazançları ile çevresindeki insanlara da fayda sağlamasına, hiç beklemediği kişilerden hakkında kötü şeyler duyup bu sebeple moralinin bozulmasına, evinde bolluğun ve bereketin artmasına delalet eder.

Rüyada Zina Yapanları Görmenin Anlamı           

Rüyada zina yapanları gören kimsenin rüyasındaki kişiler eğer tanıdığı kişiler ise bu rüya haram yoldan elde edilen mala, hainliğe ve hırsızlığa işaret eder. Ancak rüyadaki kişiler rüya sahibinin tanımadığı kişiler ise bu rüya hayra yorulmaktadır.

Rüyada Güzel Bir Kadın İle Zina Yaptığını Görmenin Anlamı

Rüyada zina yapmak, rüyada güzel bir kadın ile zina yaptığını gören kimse için bu rüya kişinin malını muhafaza etmesine işaret eder.

Rüyada Zinayı Genelevde Yaptığını Görmek

Rüyada genelevde zina yaptığını görmek rüyayı gören kimsenin çirkin ve kötü bir ortamda bulunmasına işaret eder. Rüyada kişi kendisinin geneleve gitmesini ve oradan çıkmadığını görmesi hayra yorulmaz, bu rüya kişinin kısa zaman sonra vefat etmesine delalettir.

Rüyada Eşi Yataktayken Zina Yaptığını Görmek

Rüyasında eşi yatakta olmasına rağmen başka birisiyle zina yaptığını görmek, zina yapılan kişinin yakın çevresinden bir kişiyi kendisine vekil yapmaya işaret eder. Rivayetlere göre rüyada zina yapmak hainliğe ve haram mala yorulmaktadır.

Rüyada Bir Adamın Zina Yaptığını Görmek

Rüyada zina yapmak, rüyada bir adamın bir kadın ile zina yapmasını görmek rüyayı gören kimsenin bazı sırları öğrenmesine ve bunun üzerine büyük bir şaşkınlık yaşamasına işaret eder. Rüya sahibi için bu rüya sıkıntılı günlerinin yaklaşmasının habercisi olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Karısı Yanındayken Başka Birisiyle Zina Yaptığını Görmek

Rüyada birisiyle zina yaptığını ve yanlarında eşinin olduğu halde buna itiraz etmediğini görmek, kişinin birlikte olduğu kişiyi veya eşini kendi işi için vekil yapmasına işaret eder. 

Rüyada Arkadaşının Eşiyle Zina Yaptığını Görmek

Rüyada bir kimsenin veya arkadaşının eşiyle birlikte olduğunu görmek, o kişinin malından faydalanmaya işaret eder. Rüyada arkadaşının eşiyle zina yaptığını görmek o kişinin malına ortak olmaya delalettir.

Rüyada Bir Kadının Zina Yapmak İstediğini Söylemesini Görmek

Rüyasında bir kadının kendisine yaklaşıp zina etmek istediğini söylemesini görmek rüyayı gören kimsenin çeşitli yollar ile haram para kazanmasına işaret eder.

Rüyada Zina Yapılan Bir Eve Girdiğini Görmek

Rüyada zina yapılan bir eve girdiğini görmek, rüya sahibinin maddi açıdan büyük bir zarara uğramasına, sağlığının bozulmasına, iş hayatında problemler yaşamaya ancak bu problemlerin kısa zamanda çözüme ulaşmasına ve kötü duruma düşürülmeye çalışmasına işaret eder. Ayrıca bu rüya rüyayı gören kimsenin ettiği tövbelerin Allah’a ulaşmasına, ailesi tarafından her zaman korunup kollanmaya ve bu sayede sırtının yere gelmemesine, istediği ne varsa gerçekleşmesine, büyük kazançlar elde etmeye, işlerinin yoluna girmesine ve bereketinin artmasına işarettir.

Rüyada Zina Yaparken Yakalandığını Görmek

Rüyada zina yaparken yakalanmak, eğer rüya sahibi evli ise eşiyle beraber oturup var olan sorunlarını konuşup çözmeye çalışmalarına, yakın olan bir arkadaş ile bir yolculuğa çıkmaya, büyük mutluluk yaşamaya, üstün olmaya işaret eder.

Rüyada Zinadan Kaçtığını Görmek

Rüya sahibinin rahat edeceği bir işe girmesine, iş ortamında kavganın oluşmasına, oluşturduğu projeler sayesinde büyük kazanç elde etmeye, büyük bir ortaklığa girmeye ve kötü huylu kıskanç kimselerle birlik olup güzel huylarını kaybetmeye işaret eder. Rüyada zinadan kaçmak rüyayı gören kimsenin etrafındakilere yardım etmesine, büyük üzüntüler yaşamasına, büyük problemlerle karşı karşıya düşmesine ve sağlık sorunları yaşamasına delalet eder.

Rüyada Zinadan Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada zinadan hamile kaldığını gören kişi için bu rüya büyük bir kazanç elde etmesine, zor şartlarda kazandığı zenginliğini kaybetmesine, var olan imkanlarının azalmasına, yaşadığı sorunların çözülüp hayatının eskisinden daha da güzelleşmesine, parasının artmasına yorulmaktadır. Rüyada zinadan hamile kalmak mahkemelere düşmeye ve başının derde girmesine, çevresindeki insanlardan kendisini çok şaşırtacak sözler duymasına, bu duyduğu sözler karşısında çok üzülüp ağlamasına ve hayal kırıklığı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Alim ve Dindar Olarak Bilinen Bir Kişinin Zina Yaptığını Görmek

Rüyada zina yapmak, rüyada dindar ve salih bir kişiliğin zina yaptığını görmek veya zina yaptıklarını duymak bu kişilerin ilim öğrenmek amacıyla başka bir kişiye ulaşıp oraya başvurmalarına ve karşılık görmelerine işaret eder.

Rüyada Zina Teklifini Reddettiğini Görmek

Rüyada zina yapmak, rüyada kendisine edilen zina teklifini reddettiğini görmek iş hayatında bol kazanç elde etmeye, kariyerde yükselmeye, yeni dostluklar kurmaya, ödenmeyen borçları varsa kısa süre içinde bu borçları ödemeye, çok büyük bir sıkıntıya girmek üzereyken bir dost sayesinde durumdan kurtulmaya işarettir.

28830