Rüyada yakut görmek ne anlama gelir

Yakut

Kişinin rüyasında gördüğü yakut ferahlık, sevin., mala, ilme, ticarete delalet eder. yakut taşlı yüzük gören kişi için evlat sahibi olmayanlar için kız çocuğunun olacağına delalet eder. Rüyada yakut görmek ferahlık, sağlık, mutluluk ile tabir edilir. Kişi rüyasında kendisine yakut bir yüzük almış ise, evlat sahibi olmasıyla tabir edilir. Rüyada yakut taşı görmek güzel bir hayata ve mutluluğa işaret eder. Yakut taşlı bir gerdanlık takan kişinin iş hayatındaki dürüstlükle tabir edilir. Eğer yakut gören kişi evlenmek istiyor ise, güzel bir insanla evlenir. Yakut kimi yorumcular için katı bir dosttur. Eğer bir kişi rüyasında yakut bir taç görmüş ise, gelecek izzet ve kuvvete delalet eder. Eğer bir kimse rüyada evinde kırmızı yakuttan bir yüzük bulunduğunu görmüş ise, güzel ve kalbi kati bir kadının onu sevdiğine delalet eder.

Rüyada yakut görmek ne anlama gelir
Rüyada yakut görmek ne anlama gelir

Rüyada Yakut Görmek 

Rüyada yakut görmek yakın bir zamanda çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde ederek çok büyük bir servete sahip olunacağı ve karşısına çıkacak olan engelleri kolayca aşacağına işaret eder. Rüyasında yakut gören kişinin hayatı mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceği, rahatlığın artacağına işaret eder.

Rüya sahibinin geleceğine yatırım yapacağına vereceği kararlar ile ailesinin ve çevresindeki kişilerin de hayatını değiştireceğine işaret eder. Ayrıca rüyasında yakut gören kişi hayatı boyunca itibar ve saygı görür. İş hayatında çok büyük işlere imza atarak, kazancını üst üste katlar. Rüyasında yakut gören kişi sadece iş hayatında değil, sosyal yaşamında da prestij sahibi olur ve saygınlığı giderek artar. 

Rüyada Yakut Bilezik Görmek 

Rüyasında yakuttan yapılmış bir bilezik görmek, rüyayı gören kişinin başkaları ya da ortakları yüzünden, iş hayatında bazı sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ama, neden olan bu kişileri kendisinden uzaklaştırdığında bu engelleri aşacağına işaret eder. Rüyada yakut görmek genellikle iş, ticaret, mal, mülk ve zenginlik ile tabir olunur.

Ancak rüyada yakuttan yapılmış bir bilezik görmek iş hayatındaki zorluklar ile ilgili bir uyarı olsa da özel yaşamda da bazı problemler yaşanacağı anlamına gelebilir. Rüyada yakut bir bilezik hediye aldığını gören kimse başkalarının sorunları üstlenir ve sorumlulukları artar. Rüyasında yakuttan yapılmış bilezik hediye ettiğini görse, üzerindeki sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. 

Rüyada Yakut Yüzük Görmek 

Rüyada yakut yüzük görmek rüyayı gören kişinin bazı rahatsız olduğu ortamlarda sevmediği kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada yakut görmek ve yakuttan yapılmış yüzük görmek, yakın zamanda ailesinden biri ile bir işe gireceğini, birlikte çok iyi işlere imza atacaklarına işaret eder.

Ayrıca rüyada yakut yüzük görmek içinde bulunduğu zor ve sıkıntılı durumlardan çıkabilmek için yine aileden ya da akrabalardan birinin, kendisine yardım edeceğine ve büyük bir manevi destek vereceği anlamına gelir. Rüya sahibi bu yardım sayesinde şaha kalkacak gücü elde edecek ve  kendisi gibi yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım eli uzatacağı anlamına da gelir. 

Rüyada Yakut Kolye Görmek 

Rüyasında yakuttan yapılmış bir kolye görmek, rüya sahibinin pek yakında alacağı güzel haberler ile tabir edilir. Rüyada yakut görmek genel olarak hayırlıdır. Ancak rüyasında yakuttan yapılmış bir kolye taktığını gören kimsenin bahtı, kısmeti açılır.

Rüyayı gören kişi bir genç kız veya bekar genç bir erkek ise çok yakında hayırlı bir kısmet karşısına çıkacağına ve evlendiği takdirde çok mutlu bir evlilik yapacağı anlamına gelir. Rüyada görülen yakut kolye kısmettir. Eğer evli olanlar rüyasında yakut kolye görmüş veya takmış ise, kendisine hayırlı bir evlat verileceğine veya hayırlı bir iş kapısının açılacağına işaret eder. 

Rüyada Yakut Tespih Görmek

Rüyada görülen yakuttan yapılmış bir tespih, rüya sahibine ilahi bir mesaj verir. Rüyada yakut görmek değerli bir taş olduğu için bereket ve kısa zamanda elde edilecek maddi değerler ile tabir edilir. Ancak rüyasında yakut, zümrüt, elmas gibi değerli taşlardan yapılmış tespih gören kişi, yaptığı bir hatadan dolayı ya da işlediği bir günahtan ötürü tövbe etmesi gerektiğine işaret eder. Rüyasında yakuttan bir tespih çektiğini ve zikrettiğini gören kimse çok yakında değerli biri ile tanışacağına işaret eder. Ancak zikretmeden ve tespih çekmeden görülen yakut tespih, rüya gören kişinin vicdan azabı yaşadığını, dua ve tövbe etmesi gerektiğine işaret eder. 

Rüyada Yakut Gibi Değerli Taşları Bir Arada Görmek

Rüyasında bir kişi, içinde yakut taşının da olduğu birçok değerli taş görürse, kısa bir zaman içinde bulunduğu ortamda ün ve nam sahibi olacağına işaret eder. Eğer rüyada elmas, altın, gümüş ve zümrüt gibi değerli taşların arasında parıldayan bir yakut taşı görülmüş ise, rüya sahibine müjdeler olsun.

Bu rüyayı gören kişi bir daha fakirlik, zorluk ve sıkıntı görmez. Yaşadığı çevrede büyük itibar sahibi olacağı anlamına gelir. Herkes tarafından saygı duyulan sözü dinlenen biri haline gelir. Rüyada birçok değerli taşın içerisinde ışıl ışıl parlayan bir yakut görülmüş isi rüya sahibi çok ünlü ve adı saygı ile anılan biri olacağı anlamına gelir. 

Rüyada Yakut Gerdanlık Görmek

Rüyasında yakuttan yapılmış bir gerdanlık görmek rüyayı gören kişinin, yaşadığı yoksulluğun yerine lüks ve şatafat içinde bir yaşamın alacağı anlamına gelir. Rüyada görülen yakut, elma, pırlanta gibi değerli taşlardan yapılmış gerdanlık genellikle lüks ve şatafatlı bir hayat yaşamayı temsil eder.

Rüyayı gören kişi eğer yakuttan bir gerdanlık takmış ise veya hediye almış ise çok yakın bir zamanda beklemediği bir yerden çok büyük maddi bir kazanç elde edeceği anlamına gelir. Ayrıca rüyada yakut taşından yapılmış gerdanlığın kaybolduğunu, koptuğunu veya düştüğünü gören kimse zengin ise elindeki malının çaldıracağına ve malının güvenliği konusunda dikkatli olması gerektiğine işaret eder. 

62190