Rüyada tavla oynadığını görmek ne anlama gelir

TAVLA OYUNU


Rüyada bir arkadaşı ile tavla oynadığını gören kimse, manevi olarak yükselişe geçer. Rüyada tavla oynamak, nam ve rütbeye işarettir. Bir kişinin rüyada tavla oynaması, o kişinin sonucunda ne olacağını bilip bilmediği bir şeye isyan etmesine işarettir. Kimi âlimler, rüyada görülen her oyunu hileye yorarlar. Tavlayı ise günah işleyerek bir şeyler elde etmeye yorarlar. Tavla görmeyi kimi insanlar dama ile aynı şekilde yorumlarlar.

Rüyada tavla oynadığını görmek ne anlama gelir
Rüyada tavla oynadığını görmek ne anlama gelir

Rüyada Tavla Oyunu Görmek

Rüyada tavla oyunu görmek ne anlama gelir, rüyada tavla oyunu görmek yorumları ve rüyada tavla oyunu görmek ile ilgili tabirler.

Rüyada tavla oyunu görmek, uzun bir süre üzerinde çalışılacak projenin sayesinde büyük başarı kazanmaya, kişinin kendisini kötü ve yalnız hissetmesine ancak büyük bir mutluluk yaşamasına ve ailesini rahat bir şekilde yaşatmasına işaret eder. Rüyada tavla oyunu görmek sorunları olan bir akrabaya yardım etmek için bir ortaklık kurmaya, bu ortaklık ile beraber yaşamında istediklerine kısa zaman içerisinde ulaşmaya, kötü ve belalı birileri nedeniyle kişinin hayatında karışıklıklar olmasına, büyük zarar etmeye ve üzüntüler ile boğuşmaya delalettir.

Rüyada tavla oynandığını görmek ise rüya sahibinin herkesin hayali olan o mutlu, huzurlu yuvaya sahip olmasına, sağlık durumunun ise sanıldığının aksine çok iyi olmasına işarettir. Rüyada tavla oynandığını görmek kişinin bir kazanç elde etmesine, günah işlemeye, sevdiği bir kişi ile ilgili kötü haber almaya işarettir.

Rüyada Tavla Oynadığını Görmek

Rüyada tavla oynadığını görmenin iki farklı tabiri vardır. Tavla oynadığını ama kaybettiğini görmek hayatındaki şanssızlığa ve umutsuzluğa, tavlada kazandığını görmekte yüzünün gülmesine işarettir.

Rüyada Tavla Zarı Görmek

Özel hayat için şans ve kısmet anlamına gelmektedir. Rüyada tavla oyunu görmek, tavla zarı görmek sevdiği kişiden hayır görmeye ve mutlu günler geçirmeye delalet eder.

Rüyada Tavla Pulu Görmek

Tavla pulu görmek iş hayatında güçlenmeye, işleri daha da büyütmeye ve zenginlik yaşamaya işaret eder. Rüyada tavla pulu görmek kişinin zarar edeceği işlerden uzaklaşmasına, eğitim hayatında yükselmesine, sevdiği bir kişi tarafından ihanete uğramaya ve iş arayan birine yardım etmesine işarettir.

Rüyada Tavla Satın Aldığını Görmek

Rüyada tavla satın almak kişinin hayatının kontrolünün kendisinde olmasına, adımlarını sadece kendini dinleyerek atmasına ve başkalarını dinlememesine işarettir.

Rüyada Tavla Taşı Görmek

Rüyada tavla taşı görmek yanlış işler yapmaya, insanlara karşı rezil olmaya ve gözlerinden düşmeye işarettir. Ayrıca kişinin parasını arttırmak için harama bulaşmasına işarettir.

Rüyada Tavla Kutusu Görmek

Duygularda yanılmaya ve heveslendiği şeyin kursağında kalmasına işarettir. Rüyada tavla oyunu görmek, tavla kutusu görmek talih oyunlara merak sarmaya yorulur.

Rüyada Baba İle Tavla Oynadığını Görmek

Rüyada babayla tavla oynamak rüyayı gören kimsenin sakin bir hayata sahip olmasına işarettir. Ayrıca kişinin birtakım sıkıntılar yaşamasına da yorulmaktadır.

Rüyada Tavlada Yenildiğini Görmek

Rüyada tavlada yenildiğini görmek rüya sahibinin kendine ait bir iş kurmasına ve yeni girişimlerde bulunmasına işaret eder. Rüyada tavla oyunu görmek, rüyada tavla oynayıp yenildiğini görmek rüya sahibi için iyi bir duruma gelmeye, korktuğu bazı olayların kısa zamanda çözülmesine, emeklerinin boşa gitmesine, büyük bir para yardımı almaya ve girdiği ortaklıktan zarar görmeye delalet eder.

79932