Rüyada para görmek ne anlama gelir

Para


Rüyada Görülen para arkadaşlarla görüşmeyi, sıkıntılardan kurtulmayı, lafın bittiği yerde maddiyatın konuşmasını simgeler. Rüyada gümüş para yutup bunu çıkartmak zındıklığa, altın para yutup çıkarmak ise ibadetten sonra küfre düşmeye delalettir. Rüyasında kutsal yazıların olduğu bir para gören kişi Kur’an yerine şiir ve müziği tercih eden bir kişidir. Rüyada para alışverişi yaptığını görmek veya tomar halinde para görmek şansa ve servete, para bulduğunu görmek aynı şekilde şansın açılacağına, para kaybettiğini görmek ise çok uzun sürmeyecek bir sıkıntıya delalettir. Rüyasında para saydığını gören insan girdiği bir işte beklediğinden daha fazla başarılı olacaktır. Paranın altını dedikoduyu, gümüşü kısmeti, bakırı hayırlı bir işi simgeler. Rüyasında bir yerde para bulup aldığını gören insan elden bir miktar para çıkaracaktır.

Rüyada para görmek ne anlama gelir
Rüyada para görmek ne anlama gelir

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, rüya aleminin değerli göründüğü sembollerin birisi olarak yorgun şekilde farklıdır. Rüyada evinde bakır paranın olduğunu görmek, gam ve kederden kurtulmak anlamına gelir. Parayı bankaya verdiğini görmek, sahip olunan paranın gidererek azalacağını ifade eder. Rüyada para görmek, başınızda bulunan kötü günlerin zamanla azalacağını müjdesini de verir.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada para görmek dışında rüyada para bulmak, fırsatlar bulmak ve bir o kadar iyi olacak maddi durumu. Zenginliğe işarettir. Rüyasında bir kasa dolusu para bulduğunu veya böyle bir paranın verdiğini görmek, biriyle kavga etmeye işaret ediyor. Gümüş ve altın paralar görüldüğünde, yolda veya herhangi bir yerde para ve altın para bulmak heyecan dolu bir kutlama anlamına gelmektedir.

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak, başlamaya hazırlandığınız bir işin beklendiği gibi başarılı olacağına işarettir.

Rüyada Para Kaybetmek

Para kaybetmek kısa vadede acı ve üzüntüye işaret eder.

Rüyada Para Bozdurmak

Bir kimse rüyasında sarrafa altın verdiğini ve gümüş para aldığını görürse veya bir meydan okuma olursa davayı kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak veya rüyada para görmek, sadece parayı değil, değerli olan her şeyi sembolize eder. Para kazanmak aynı zamanda geçmişte yaptıklarınızın karşılığını alacağınızı gösterir. Yine rüyada para kazanmak, yaptığınız iş karşılığında çok miktarda para kazanacağınıza delalettir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, yakında mali durumlarda bir iyileşme olacak demektir. Karşısına çıkacak fırsatları, rüya sahibinin anlayışı ve mutluluğu doğrultusunda değerlendirecektir.

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek, zenginlik ve şans olarak yorumlanır. Birine para vermek bazen önemsizdir.

Rüyada Bankadaki Parayı Görmek

Rüyada bankadaki parayı görmek, mutluluk ve istihdamda başarı işaretidir. Rüyada para görmek açısından rüyada bankada çok para görmek, zenginlik ile açıklanmaktadır. Rüyada bankadan para göndermek genel itibariyle başarıların geleceğini ifade eder.

Rüyada Çanta Dolusu Para Görmek

Rüyada çanta dolusu para görmek, acı ve şiddete işaret eder. Rüyada görülen para, bilgiyi, salih evlatları, ihsanları ve kazancı ifade eder.

Rüyada Sokağa Bozuk Para Atmak

Rüyada evinizden bakır para alıp sokağa atmak, üzüntü ve kederden kurtulacağınızın habercisidir. Rüyada elde para görmek, iş problemlerini çözmek olarak yorumlanır. Rüyada görülen servet, üzüntü ve yoksullukla açıklanır. Eğer ceplerde paralar varsa, dürüst ve bir arkadaşlık kurduğunuz bildirir.

Rüyada Kağıt Paralar Görmek

Rüyada görülen paralar yırtılmış ise, yakın gelecekte fırsatlar ile karşılaşacağınız ve bu fırsatları geri tepeceğinizi söyler. Elinizde cüzdan olduğunu görmek, yoksulluktan kurtulmak demektir. Rüyada elinizde para tuttuğunuzu görmek, ticarete gireceğinize işarettir.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, bazen de size yapılacak sahtekârları söyleyen bir dosta işaret eder. Herkesin bir işaretidir. Rüyada para basmak, kişinin namazını eda ettiğini ve emaneti sahibine teslim ettiğini gösterir. Rüyada para, emek harcamadan elde edilecek kâra işaret eder ve kazanç anlamına gelen bir rüya olduğu bilinir. Rüyada parası olan adam görmek, kişinin işinde kazanç ve menfaatler göreceğinin habercisidir. Caferi Sadık rüyada para görmeyi on şekilde açıkladı.

  • Doğru söz
  • Arzu ve arzular
  • Kamu görevi
  • Edinilmiş mal
  • Sadık arkadaş
  • Oğul
  • Hizmetçi
  • Geçim kaynağı mükemmel
  • Kolay geçim
  • Güvenlik

Rüyada Kıymetli Para Görmek

Rüyada gümüş para görmek, mutluluk ve müjdeye, rüyada bronz para görmek hayırlı işlere, gümüş ve altın para birlikte ise dedikodu, kıskançlık ve can sıkıntısına işaret eder. Cabiru’l Maghribî yorumuna göre, rüyada bakır veya başka madeni para görmek, iflasa, yoksulluğa, zarurete ve hakarete işarettir. Rüyada dinar parası görmek ilim, itaatkâr evlat ve kazanç demektir. Denir ki, rüyada gümüş para görmek bir söze işarettir, hele gümüş saf ve temiz ise bu ilim ve güzel sözlerle anlatılır. Bazen gümüş paralar dua anlamına gelir.

Rüyada Gümüş Para Görmek ve Onu Saymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada para görmek özelinde rüyada cüzdanda gümüş paralar görülürse, bu rüyayı gören kişiye bir sır verileceğine işarettir. Bir rüyadaki gümüş paraların sayısı sevapların sayısına, genişliği ise dünyadaki konutunuzu genişliğine işaret eder. Bir kimse rüyasında kemerine gümüş para taktığını görürse, sanatla uğraşacağına delalet eder. Altın ve gümüş sikkelerin sesi güzel sözlere işaret eder. Dekorasyon veya nakışsız basit gümüş parçaları görmek, korku yaşayacaktır.

Rüyada Halis ve Gümüş Para

Hayallerinin temiz olduğunu ve herkes için iyi bir şifa anlamı içerir. Bir insanın rüyada para sayması, kazanılan paranın miktarı ile doğru orantılı iyi işler yapılacağını gösterirken bazen de hapishaneye, dövmeye ve alışverişe delalettir. Rüyada gümüş sikkeler görmek, özgürleşmeyi ve rızkın genişliğini gösterir. Caferi Sadık: Tam Gümüş, Dürüstlük Sözü, Arzular ve Arzular, Hizmetçiler, Toplu Mal, Sadık Dost, Oğul, Hizmetkar, Büyük Geçim, Kolay Yaşam, Güvenlik.

Rüyada Altınla Gümüş Para Görmek

Bu rüya, dualarınızın kabul olacağına, ihtiyaçlarınızın karşılanacağına ve şifa bulacağınıza işarettir.

16875