Rüyada Kel Görmek Nedir

Rüyada kel görmek sıkıntıların ve dertlerin yakın bir zamanda kişinin hanesine geleceğinin işaretidir. Rüyada görülen kel genellikle sıkıntıya ve olumsuzluğa yorumlanır, bu sebepten ötürü kel rüyaları alimler tarafından hayra yorumlanmayan rüyalar arasındadır. Rüyada kel gören kişinin şansı kapanır, kişi bu dönemde neye yatırım yapsa elinde kalır, dolayısıyla kişinin bir dönem yatırımdan uzak durması gerekir.
Bu rüyayı gören kişi eğer ki erkekse çok sinsi ve kavgacı yapıda bir kadınla evleneceğine delalet eder. Bu evlilik rüya sahibinin dertlerinin iki katına çıkmasına neden olacaktır. Rüyayı gören kişi eğer ki kadınsa ileriki zamanlarda kocasını parmağının ucunda oynatır ve kocasını tesiri altına alır.

Rüyada Kel Görmek Nedir
Rüyada Kel Görmek Nedir


Rüyada Kendini Kel Görmek

Rüyada kendini kel görmek maddi sıkıntıların yaşanacağına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında birtakım külfetli günler yaşanır, bu külfetli günler kişinin hane halkının da olumsuz yönde etkilenmesine sebep olur. Rüyada kendisini kel gören kişinin hayatında olumsuz gelişmeler nail olur. Bu gelişmeler kişinin borçlanmasına neden olur. Böylelikle kişi borç batağına doğru sürüklenir.
Rüyada kendisini kel gören kişinin maddi kayıpları olur, bu maddi kayıplar kişinin yavaş yavaş erimesine sebebiyet verir. Kendisini kel gören kişilerin hayatlarında yaşanacak sıkıntılı günler kişinin ruhsal dengesinin ve yapısının bozulmasına sebep olur, böylelikle kişi için dertli günler kapıya dayanır.


Rüyada Kelle Evlenmek Görmek

Rüyada kelle evlenmek görmek hayırsız, iddiasız ve vasıfsız bir kişiyle evlenmeye delalet eder. Bu rüya hayra yorumlanan bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin hayatına giren kişi son derece vasıfsız ve istikrarsız bir kişidir. Kişi bu süreçte mantığını kaybederek tamamıyla duyguları hareket edecektir. Duygularla hareket edilmesi neticesinde de kişi birçok hatalı karar verecektir.
Rüyasında kel biriyle evlendiğini gören kişinin hayatında sürekli huzursuzluklar ve maddi problemler hasıl olur. Bu rüyayı gören kişiler için boşanmak kaçınılmazdır. Rüya sahibi eğer ki evli değilse hayırsız bir eş sahibi olur, eğer ki evliyse eşinden ayrılır. Rüyayı gören kadınsa basiretsiz bir eşe delalet eder, rüyayı gören erkek ise sadık olmayan bir eşe yorumlanır.


Rüyada Kel Öldürmek Görmek

Rüyada kel öldürmek görmek hayra yorumlanan güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişiler artık şansızlığını kırarak kendilerine geleceklerdir. Rüya sahibi hayatında yeni bir sayfa açarak kendisine yük olan birçok insanı hayatından çıkaracaktır. Radikal değişikliklere karar verecek olan rüya sahibi hayatını çok kısa bir süre içerisinde düzene koyarak yeni bir hayata yelken açacaktır.
Rüyada kel öldüren kişilerin hayatlarında yeni gelişmeler yaşanır, bu gelişmeler kişiyi maddi külfetten kurtarır. Böylelikle kişi rahatlar ve başarı basamaklarını kendisinden emin adımlarla son sürat tırmanır. Rüyada kel öldüren kişiye hiç beklemediği bir yerden maddi bir destek gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap