Resimli 10 Kasım Sözleri

Resimli 10 Kasım Sözleri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata veda ettiği gün olan 10 Kasım’da, 1938 yılından bugüne kadar her yıl yas tutulmaktadır. 10 Kasım, milletimiz için bir yas tarihidir ve her yıl bu tarihte resimli 10 Kasım sözleri paylaşılarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk anılmaktadır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu bu kötü günde paylaşılan anma mesajları, onun ruhunu ilelebet yaşatmak ve ona sonsuza dek şükranlar sunmak amacıyla yapılmaktadır.

10 Kasım tarihinde paylaşılan bu sözler Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırasına ithaf edilmektedir. Böyle bir günde Ata’mızı anmak, onu fikirleriyle yaşamak ve yaşatmak oldukça önemlidir. Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatı tüm Türk milletini derinden sarsmıştır.

Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım tarihinde ülkenin her yerinde anma törenleri yapılmakta ve özel bir hissiyatla tüm milletimiz yas tutmaktadır. Böylesi bir günde milletimizin ve ülkemizin bugüne gelmesinde birçok katkısı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü güzel sözler ile anarak onu ve hatırasını gelecek nesile taşımalıyız. Onu fikirlerimizde sonsuza dek yaşatmalıyız.

Resimli 10 Kasım Sözleri
Resimli 10 Kasım Sözleri

Resimli 10 Kasım Sözleri

25884